Strona 4 z 13 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 129

Wątek: Zlot użytkowników Canon-board.info 7-9 czerwca 2013r! Zapraszamy!

  1. #31
    Uzależniony Awatar Zbyszko666
    Dołączył
    Jun 2008
    Miasto
    Śl.
    Posty
    970

    Domyślnie Odp: Zlot użytkowników Canon-board.info 7-9 czerwca 2013r! Zapraszamy!

    Czym więcej zachęcenia tym po prostu mam ochotę tam się pojawić, ale jest to mega skomplikowane w tym terminie

  2. #32
    Awatar Lemano
    Dołączył
    Feb 2006
    Miasto
    Szczecinek
    Posty
    12

    Domyślnie Odp: Zlot użytkowników Canon-board.info 7-9 czerwca 2013r! Zapraszamy!

    Dopisuję się do listy uczestników i do zobaczenia.

  3. #33
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    40

    Domyślnie Odp: Zlot użytkowników Canon-board.info 7-9 czerwca 2013r! Zapraszamy!

    Witam.
    Mam pytanie w związku ze zlotem:
    - z racji tego, że jestem z Konina i na zlot mam prawie „jak rzut beretem” , lecz niestety mam małe dziecko, a około 10 maja urodzi mi się drugie, stąd takie moje pytanie – czy jest możliwość zapłaty tylko za jeden dzień bez noclegu i uczestnictwa w spotkaniu (mam na myśli piątek). Niestety nie zostawię żony samej na trzy dni z małymi dzieciakami.
    Pozdrawiam.

  4. #34
    fotograf Awatar Czacha
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    44
    Posty
    4 868

    Domyślnie Odp: Zlot użytkowników Canon-board.info 7-9 czerwca 2013r! Zapraszamy!

    Szkoda że to "ślubny termin". Może jeśli ta edycja wypali to druga odbędzie się jesienią .. w tygodniu?

  5. #35
    Coś już napisał
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Warszawa/Łódz
    Posty
    58

    Domyślnie Odp: Zlot użytkowników Canon-board.info 7-9 czerwca 2013r! Zapraszamy!

    Witam
    Z tym terminem rzeczywiście to ciężka sprawa, chętnie z kilkoma foto pojawilibyśmy się, ale termin jest bardzo niefortunny, czerwiec to ślubny klimat, szczególnie weekend oraz to że czerwiec ma literkę R w nazwie a jak jest literka R to terminy klepane są z rok wcześniej heheh.

    Najlepszym terminem chyba, to marzec lub kwiecień, taki rozruch przez samym sezonem, wówczas jest jeszcze czas na zakupy przed sezonem, czas na obeznanie się z nowinami sprzętowymi, ewentualne zakupy lub zmiany sprzętu.

    Oczywiście to taka moja delikatna sugestia dotycząca daty. A miejsce.. może gdzieś w środku Polski i najlepiej gdzieś przy autostradach lub nowej wyremontowanej "gierkówce".

    Osobiście znam kilka takich ciekawych miejsc z stylu starych dworów lub zameczków. Dobrym miejscem jest np. Łódz, dojazd z każdej strony autobanem od góry nówka autostrada, z Poznania tylko chwilka, z Wafki 40 minut, z Katowic A1 i suniesz... termin można zgrać z np. targami Ślubnymi w Łodzi lub w Wafce, wówczas to zdecydowanie większy pretekst aby ruszyć cztery literki i wybrać się

    Bardzo chętnie wziąłbym udział, powodów jest wiele, od samych ludzi po sprzęt i to co tygryski lubią najbardziej mam na myśli oczywiście dużo świeżego powietrza

    Pozdrawiam
    Przemek

  6. #36
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    17

    Domyślnie Odp: Zlot użytkowników Canon-board.info 7-9 czerwca 2013r! Zapraszamy!

    Jak najbardziej jestem za spotkaniem, i pracą na powietrzu z modelami, na sprzęcie, który jest na moim stanie i wypożyczonym. Zgłaszam akces.
    Canon EOS 5D mkII + 50 1.4 USM; 70-200 4L USM; 15-36 2.8L; 100-400 4,5-5,6. www.vlodi.pl

  7. #37

    Domyślnie Odp: Zlot użytkowników Canon-board.info 7-9 czerwca 2013r! Zapraszamy!

    Jak by było to gdzieś bliżej... np. Uniejów. To chętniebym podjechał ...
    było.. C550D, C7D, C28, T17-50VC, Takumar 50SMC, Zenitar 16, S8, S14. Teraz jest tylko lepiej

  8. #38
    Bywalec Awatar simon83
    Dołączył
    Oct 2007
    Miasto
    Września
    Wiek
    41
    Posty
    216

    Domyślnie Odp: Zlot użytkowników Canon-board.info 7-9 czerwca 2013r! Zapraszamy!

    Czy przewidujecie możliwość uczestniczenia w spotkaniu bez noclegu? Mieszkam 30km od Skorzęcina (stawiam, że to to tajemne miejsce ) i wygodniej byłoby mi podjechać na kilka godzin, zarówno w sobotę, jak i niedzielę. Jaki wówczas byłby koszt imprezy?
    Przy okazji, dla osób dojeżdżających komunikacją publiczną, mógłbym zabrać do samochodu kogoś przy dograniu godzin.
    Pozdrawiam, Szymon Zdziabek
    Blog: http://szymon.zdziabek.net/blog

  9. #39

    Dołączył
    Dec 2009
    Miasto
    Poznań
    Posty
    2

    Domyślnie Odp: Zlot użytkowników Canon-board.info 7-9 czerwca 2013r! Zapraszamy!

    Witam wszystkich,

    dwa pytania:
    1) czy będzie coś o filmowaniu oraz ew. sprzęt (kamery nie DLSR-y) do pomacania?
    2) jak mam się zapisać jesli uda mi się wykroić jakiś kawał soboty na to spotkania (czyli bez noclegu, dojadę samodzielnie)?

    Pozdrawiam

  10. #40
    Właściciel forum Awatar fomag
    Dołączył
    Mar 2011
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    1 565

    Domyślnie Odp: Zlot użytkowników Canon-board.info 7-9 czerwca 2013r! Zapraszamy!

    Już odpowiadam:

    a) tak jest możliwość pobytu na 1 dzień+nocleg, ale ze względów kosztowo-organizacyjnych taki pobyt musi obejmować całe wyżywienie (nie chcemy scen przed/w restauracji tj. sprawdzanie identyfikatorów kto zapłacił itp, zależy nam na dobrej atmosferze) i wtedy byłaby to kwota 145 zł

    Pobyt 1 dzień bez noclegu... tego jeszcze nie braliśmy pod uwagę... Jeśli piątek to 145 zł także, ale sobota... jeszcze pomyślę.

    b) termin
    Mam dużo sygnałów, że śluby wtedy są... To prawda, ale kiedy robić spotkania jak nie jak jest ciepło? Jezioro tuż przy hotelu... przyjemniej. Ale prawdą jest, że spotkanie miało być w kwietniu, jednak ze względu na wypadki losowe osoby która miała pomagać w organizacji przesunęło się. Kolejne terminy to będą marzec-kwiecień (chyba, że już co roku będzie śnieg do kwietnia...:-) ) albo październik czy listopad. Trudno wybrać miesiące fajne i bez literki 'r'

    Jestem przekonany, że będą kolejne terminy

    c) co do dojazdu np. z Gniezna to postaramy się skoordynować jakoś pomiędzy uczestnikami aby ew. odebrać osobę/osoby autem

    d) o filmowaniu coś raczej będzie, na pewno będą najnowsze kamery Canon'a, ale spróbujemy kogoś "kumatego" do rozmowy o filmowaniu zorganizować.

Strona 4 z 13 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •