Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 129

Wątek: Zlot użytkowników Canon-board.info 7-9 czerwca 2013r! Zapraszamy!

  1. #11
    Bywalec
    Dołączył
    Aug 2008
    Miasto
    Poznań
    Posty
    146

    Domyślnie Odp: Zlot użytkowników Canon-board.info 7-9 czerwca 2013r! Zapraszamy!

    Jestem jak najbardziej zainteresowany.

  2. #12
    Właściciel forum Awatar fomag
    Dołączył
    Mar 2011
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    1 565

    Domyślnie Odp: Zlot użytkowników Canon-board.info 7-9 czerwca 2013r! Zapraszamy!

    Cytat Zamieszczone przez Sergiusz Zobacz posta
    Choć ja i tak mam z głowy ponieważ nie jestem użytkownikiem aparatu Canon.
    Kurcze... przesadziliśmy z wymogami? Dawaj Sergiusz, pożycz jakiegoś Canona, w sumie nie pisaliśmy, że musi działać :-) i zapisuj się. No tylko nie może być aparat marki N.
    Fajnie byłoby się poznać.


    @rysz
    Masz rację... wiesz, chodzi o to aby nie było ludków, którzy chcą się wkręcić na warsztaty itd. Łatwiej upilnować sprzęt jak jest znane grono uczestników.
    Dopisałem dodatkowe informacje dot. miejsca. Spróbujemy pomóc z dojazdem, np. wysłać auto po kogoś jak będzie czekał w Witkowie. Ew. można z kimś się umówić jeśli ktoś autem będzie jechał przez Gniezno.

  3. #13
    Początki nałogu Awatar rysz
    Dołączył
    Aug 2010
    Miasto
    ~Warszawa
    Wiek
    30
    Posty
    271

    Domyślnie Odp: Zlot użytkowników Canon-board.info 7-9 czerwca 2013r! Zapraszamy!

    Cytat Zamieszczone przez fomag Zobacz posta
    @rysz
    Masz rację... wiesz, chodzi o to aby nie było ludków, którzy chcą się wkręcić na warsztaty itd. Łatwiej upilnować sprzęt jak jest znane grono uczestników.
    Dopisałem dodatkowe informacje dot. miejsca. Spróbujemy pomóc z dojazdem, np. wysłać auto po kogoś jak będzie czekał w Witkowie. Ew. można z kimś się umówić jeśli ktoś autem będzie jechał przez Gniezno.
    Dzięki za odpowiedź.
    W takiej sytuacji postaram się ogarnąć dojazd i powinienem przyjechać. Jak będę potrzebował wsparcia, to dam znać.
    Jeśli mi nie będzie to kolidowało z terminami składania papierów na studia, to się raczej pojawię.

  4. #14
    Właściciel forum Awatar fomag
    Dołączył
    Mar 2011
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    1 565

    Domyślnie Odp: Zlot użytkowników Canon-board.info 7-9 czerwca 2013r! Zapraszamy!

    Edytowałem posta, dopisałem info o gadżetach i dodałem na końcu listę zgłoszeń.

    Przytaczam poniżej pierwsze zgłoszenia:

    LISTA ZGŁOSZONYCH UŻYTKOWNIKÓW:
    1. jazon
    2. lok
    3.

  5. #15
    Pełne uzależnienie Awatar Sergiusz
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    mazowiecka wioska
    Posty
    2 708

    Domyślnie Odp: Zlot użytkowników Canon-board.info 7-9 czerwca 2013r! Zapraszamy!

    Tak na szybko to mi trudno odpowiedzieć. N mam jednego i zostanie w domu bo jest odlany z mosiądzu. Korcą mnie też te teleskopy ale z drugiej strony wiem, że jest to niebezpieczne bo strasznie wciąga. Ale w czerwcu noce krótkie byleby pogoda była. Może będzie ktoś kto potrafi pokazać na co patrzeć i co widać?
    Nie ogranicza mnie wyobraźnia ponieważ jej nie posiadam.

  6. #16
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Zlot użytkowników Canon-board.info 7-9 czerwca 2013r! Zapraszamy!

    Mam zlecenie w ten weekend. Bardzo żałuję, że się nie będę mógł pojawić Myślę, że wielu użytkowników mających spory udział w forum będzie w podobnej sytuacji. Niestety śluby są w soboty
    Miłego dnia
    moja www

  7. #17
    Pełne uzależnienie Awatar xxkomarxx
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Rzeszów, Tarnobrzeg, Sandomierz
    Wiek
    40
    Posty
    1 456

    Domyślnie Odp: Zlot użytkowników Canon-board.info 7-9 czerwca 2013r! Zapraszamy!

    Ja się piszę na 100 %. Można mnie dopisać do listy

  8. #18
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jan 2011
    Miasto
    Ropczyce
    Posty
    26

    Domyślnie Odp: Zlot użytkowników Canon-board.info 7-9 czerwca 2013r! Zapraszamy!

    Też jestem chętny. Można dopisać.

  9. #19
    Fotografujący Awatar michael_key
    Dołączył
    Oct 2009
    Miasto
    Stargard
    Wiek
    41
    Posty
    2 129

    Domyślnie Odp: Zlot użytkowników Canon-board.info 7-9 czerwca 2013r! Zapraszamy!

    Kolejni dołączyli...

    LISTA ZGŁOSZONYCH UŻYTKOWNIKÓW:
    1. jazon
    2. lok
    3. xxkomarxx
    4. tryba
    5.

    Czekamy na kolejnych uczestników zloty

  10. #20
    Coś już napisał
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Opole
    Posty
    74

    Domyślnie Odp: Zlot użytkowników Canon-board.info 7-9 czerwca 2013r! Zapraszamy!

    Czy taki amator jak ja też się może przyłączyć? Czerwiec to odległa data, a jak by doszła możliwość wyjazdu z os. tow. to może żonka by się zgodziła.
    |6D|60D|S 14 2.8|S A35 1.4|C70-200 L4|C50 1.8|C85 1.8|430EX|
    andrzeswierc.pl

Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •