Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 56789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 87

Wątek: [C-F-K] Plener zimowy 2013 - TATRY

  1. #61
    Pełne uzależnienie Awatar najeli
    Dołączył
    Nov 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Wiek
    41
    Posty
    992

    Domyślnie Odp: [C-F-K] Plener zimowy 2013 - TATRY

    Dręczysz :P

    Do 3 razy sztuka, raz mi zimowe góry padły na etapie planu, teraz na etapie realizacji, za rok przyjadę na pewno! :P
    www.najeli.pl * fb.com/najeli.fotografia
    C5 * C5d * C40d * C17-40/4L * C50/1.4 * C85/1.8 * C100/2.8L * C70-200/4L * Samyang 8mm * 430exII

  2. #62
    Coś już napisał Awatar Manekin
    Dołączył
    Jan 2012
    Miasto
    Kraków
    Posty
    64

    Domyślnie Odp: [C-F-K] Plener zimowy 2013 - TATRY

    Tzn jedzie ktoś, lub już dojechał ??
    Wątek mocno pokręcony (co do obecności na plenerze). Czy mamy już jakieś konkrety ? czy info tylko na PRIV ?
    Są jakieś miejsca na week ? tzn Sobota-Niedziela jaki wstępny plan na te dni ? Koszt ? Miejsce pobytu ?
    Jedna osoba, będzie mniej tajemnic to może jeszcze ktoś się znajdzie ...
    Start----Kraków

  3. #63
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 721

    Domyślnie Odp: [C-F-K] Plener zimowy 2013 - TATRY

    Cytat Zamieszczone przez tasia Zobacz posta
    Tak to bywa. Ja powiem szczerze, że wiele bym dał żeby być znowu u Kolekcjonera i uściskać psinkę. Ale życie... Następną razą :-) Udanej zabawy.
    Moja małżonka jak zaczęliśmy mówić o plenerze pierwsze o co zapytała to "czy będzie Tasia" .


    Cytat Zamieszczone przez najeli Zobacz posta
    Cholernie Wam zazdroszczę.

    Ale niestety wychodzi mi tutaj, że podjęłam dobrą decyzję, pewnie jeszcze długo będę dochodziła do formy po tych antybiotykach ;]


    Ale może się uda coś wykombinować w tym roku jeszcze
    Cóż będzie nam Cię bardzo brakowało . To że trochę uszła para z organizatorów to Twoja wina i nie myśl sobie że to Ci tak łatwo ujdzie . Prędzej czy później się spotkamy - mam nadzieję że prędzej . Ja w sumie nie mam nic przeciwko żeby się spotkać jeszcze zimą dla chętnych. Dla nas tu na miejscu to żaden problem. Wiem że są tacy co by chcieli pofocić narciarzy/deskarzy - można to zorganizować dla chętnych.

    Czemu się upieram na zimę - bo to esencja gór. Góry zimą to bajka. W żadnej innej porze roku nie występuje tu taka harmonia i czystość formy jak zimą. To dla fotografa prawdziwa gratka i zarazem największe wyzwanie.


    Co do szczegółów.
    Są trzy osoby na miejscu - Ja, szambonur i preinwher. Jedna osoba już zgłosiła że przyjedzie: adampa.
    Co do noclegów to nic nie ustalamy na wyrost, bo przewidzieliśmy że może być sytuacja że ktoś zgłosi chęć a później nie przyjedzie. W związku z tym sprawa załatwiana jest indywidualnie na PW. Plan jest ramowy - szambonur wyjaśniał wyżej dlaczego. Nie jest to zorganizowany obóz harcerski tylko spotkanie towarzyskie i stąd wszystko sobie ustalimy w piątek wieczór u mnie . Koszty to noclegi, dojazd na miejsce i wyżywienie. Każdy kto się zgłosi zostanie zaopiekowany. Miejsca są, pomysły też trzeba tylko przyjechać .
    Ostatnio edytowane przez Kolekcjoner ; 08-01-2013 o 02:21
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  4. #64
    Pełne uzależnienie Awatar najeli
    Dołączył
    Nov 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Wiek
    41
    Posty
    992

    Domyślnie Odp: [C-F-K] Plener zimowy 2013 - TATRY

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Cóż będzie nam Cię bardzo brakowało . To że trochę uszła para z organizatorów to Twoja wina i nie myśl sobie że to Ci tak łatwo ujdzie . Prędzej czy później się spotkamy - mam nadzieję że prędzej .
    Potraktuję to jako komplement :P
    Ale to wcale nie jest tak, że bez mojego zaangażowania i obecności nie może się nic wydarzyć

    Działajcie tam, Panowie
    www.najeli.pl * fb.com/najeli.fotografia
    C5 * C5d * C40d * C17-40/4L * C50/1.4 * C85/1.8 * C100/2.8L * C70-200/4L * Samyang 8mm * 430exII

  5. #65
    Początki nałogu
    Dołączył
    Oct 2006
    Miasto
    Grójec
    Wiek
    40
    Posty
    373

    Domyślnie Odp: [C-F-K] Plener zimowy 2013 - TATRY

    Aj no i ja też będę musiał się wypisać
    Wpadła mi kolizja dotycząca lokalnego WOŚP 13 stycznia. Chyba że jakiś inny termin dla tych co też np choroba dopadła?

  6. #66
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 721

    Domyślnie Odp: [C-F-K] Plener zimowy 2013 - TATRY

    Cytat Zamieszczone przez Makudonarudo Zobacz posta
    Chyba że jakiś inny termin dla tych co też np choroba dopadła?
    Planujemy .
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  7. #67
    Coś już napisał Awatar Manekin
    Dołączył
    Jan 2012
    Miasto
    Kraków
    Posty
    64

    Domyślnie Odp: [C-F-K] Plener zimowy 2013 - TATRY

    Podejrzewam ... że mam więcej powodów by nie wybrać się na ten wyjazd niż wszyscy razem wzięci userzy z tego wątku
    Planowałem wyskok na ośnieżone góry a teraz jak widać pogoda dopisze (mam nadzieję), fajnie było by z Wami wyskoczyć i razem coś ufocić, tym bardziej że nie przepadam za górami w związku z wszędobylską stonką ...
    Takie osoby jak Wy (miejscowi) z pewnością zabiorą w ciekawe miejsca ... gdzie będzie można pofocić bez mistrzów drugiego planu
    Wątek śledzę od pewngo czasu, więc zapoznałem się z "programem" pleneru. Dobrze było by zacząć od Piątku ale niestety mam spotkanie do późna (ważne) więc w samochód mogę wsiąść około 0:00 pewno o 2:00 byłbym na miejscu ------> więc zapytałem jaki plan bo może wystarczy np 4 rano lub nawet później ... jeśli np. wschód slońca już obfocony nooo i nie wiem czy potrzebne będą szkła 1,5 kilowe :P aaa może wystarczy zwykła komórka
    Na dodatek utraciłem swą mobilność, przez zmianę telefonu dopiero instaluje się wszystko ...
    Wspomniałem o wycieczce bratu i koledze, mają zastanowić się. Na chwilę obecną pewno wybiorę się sam, oczywiście też walczę z czymś co mnie dopadło
    Proszę ewentualnie o PW z kontaktem tel. zadzwonię i coś się dowiem, do kogoś co może rozmawiać wcześnie rano lub późno wieczorem, jak teraz

    No chyba, że mnie nie chcecie :P lub do Niedzieli Was tam już nie będzie :]

  8. #68
    Coś już napisał Awatar Manekin
    Dołączył
    Jan 2012
    Miasto
    Kraków
    Posty
    64

    Domyślnie Odp: [C-F-K] Plener zimowy 2013 - TATRY

    Jest Plener, czy nie ?
    Dzis musialbym spakowac sie i naladowac ...
    Prosze o info.

  9. #69
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 721

    Domyślnie Odp: [C-F-K] Plener zimowy 2013 - TATRY

    Oczywiście wszystko według planu. Jest nas pięcioro póki co .
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  10. #70
    Coś już napisał Awatar Manekin
    Dołączył
    Jan 2012
    Miasto
    Kraków
    Posty
    64

    Domyślnie Odp: [C-F-K] Plener zimowy 2013 - TATRY

    Zmieniły mi się plany na Piątek ... i odwołano spotkanie (choroba), mógłbym wystartować zaraz po swojej pracy (16:00) i może zdążyłbym na Wasze Piątkowe spotkanie, kwestia jak bardzo będzie zakorkowana Zakopianka ... i czy jest sens ? czy lepiej przyjechać w Sobotę rano.
    W tym momencie zapiołem aku do ładowarek, sytuacja moja bardziej złożona bo jestem na etapie przeprowadzki, więc chciałbym wziąć tylko najpotrzebniejsze rzeczy ... (nawet nie wiem gdzie mam statyw) i jakieś bety.
    Naprawdę moja wyprawa do Was to prawdziwy hardkor, opowiem jak sie spotkamy

    Będzie gdzie się przekimać ? czy muszę sobie zalatwić ? Można pogadać przez tel. proszę o jakiś namiar zadzwonię ... jestem gościnnie u kogoś, więc im szybciej tym lepiej Lub mogę wysłać kontakt do siebie ... do jakiej sieci ?? (można wybierać )

    Ahaaaaaa, jest śnieg ?? tzn dużo śniegu ??
    Ostatnio edytowane przez Manekin ; 10-01-2013 o 21:22

Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 56789 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •