Pokaż wyniki od 1 do 10 z 853

Wątek: [mkkaczy] Dzika przyroda

Widok wątkowy

  1. #11
    Początki nałogu Awatar mkkaczy
    Dołączył
    Dec 2011
    Miasto
    IRL
    Posty
    461

    Domyślnie Odp: [mkkaczy] Dzika przyroda

    Cytat Zamieszczone przez KrZyChUM Zobacz posta
    Krwawodzioby świetne. Osobiście kadrowałbym nieco szerzej :-).
    Dzięki. Szerzej jest 51. Te poniżej tak blisko były, zresztą sama woda, więc i nic ciekawego na szerszy kadr do pokazania.

    Z dnia wczorajszego. Pobudka o 2.30 w nocy, śniadanie i w drogę. Nad rozlewiskami drogę oświetlał mi księżyc tak ostry, że widziałem wyrażnie swój cień. Na miejscu byłm około 5 rano, szybkie rozłożenie czatowni i jestem gotowy. Chciałem spróbować czegoś nowego, mianowicie strzelanie pod słońce. Jest to o tyle trudne, że wschód nie trwa wiecznie więc wszystko musi się złożyć i oczywiście przylecieć muszą jakieć ptaki, które najlepiej jak by były w odpowiednim miejscu dokładnie pomiędzy mną a słońcem.

    55 sprawdzenie jak ustawić aparat na jakimś przedmiocie w pobliżu. Znalazłem kopułkę jakiejś "dżdżownicy morskiej" i okazało się że będzie to 1/50s. Nigdy jeszcze nie używałem tak długiego czasu dla 400mm


    56. O 6.10 rano przyleciała grupa kulików mniejszych zaraz pod moją czatownię. Pierwszy raz miałem je tak blisko, stąd zdjęcie nie kropowane, tylko lekko przekadrowane w komputerze.

    3 kuliki mniejsze na zdjęciu


    57. i jedna sztuka w bardziej porannym świetle


    58. ohar, moja ulubiona kaczka


    około godziny 8.30 rano przyszedł przypływ i wszystkie ptaki poznikały.
    Ostatnio edytowane przez mkkaczy ; 28-04-2013 o 13:18
    R6 5DIII 17-40/4 35/1.4LII 50STM 85/1.2II 135/2 200/2.8II 400/2.8IS TC1.4III
    https://500px.com/mkkaczy

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •