Strona 198 z 222 PierwszyPierwszy ... 98148188196197198199200208 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 971 do 1 980 z 2211

Wątek: Podejrzane aukcje na Allegro II

  1. #1971
    Coś już napisał
    Dołączył
    Mar 2010
    Miasto
    Gdynia
    Posty
    73

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    Cytat Zamieszczone przez atze Zobacz posta
    Próbuje się dowiedzieć co oznacza dopisek "Nowy?". Sprzedający nie za bardzo wie co ma.
    Generalnie zgadzam się z opiniami Aptura i Tombasa

    Na moje wyczucie to jest tak:
    1. Sprzedający oferuje sprzęt z drugiej ręki, a ta trzydziestka piątka wygląda zapewne, jakby nie była używana. "Nowy z pytajnikiem" w tytule ma chyba ekspresyjnie wyrażać pozytywne odczucia sprzedającego podczas osobistej oceny tego szkiełka.
    2. Jak na egzemplarz w hipotetycznie bardzo dobrym stanie, to cena jest rozsądna.
    3. Sprzedający sprzedawał wcześniej sprzęt Canona po parę tysięcy i ma same pozytywne opinie.
    4. Jeśli sprzedający kręci przy prostych zapytaniach przez Allegro lub telefonicznych, to oczywiście raczej zrezygnujmy, gdy nie mamy możliwości osobistej oceny "organoleptycznej" szkiełka.
    5. Jeśli płatności - to oczywiście tylko bezpieczne, np. przez PayU.

    Pewnie rozpisałem się za mocno. Korzystam z własnego doświadczenia na Allegro, głównie jako kupujący.

  2. #1972
    Bywalec
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    157

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    Mogę polecić tego sprzedającego. Obiektyw z dotacji, leżakował sobie nieużywany. Paczka z możliwością sprawdzenia przed zapłatą.
    Canon -> Fuji

  3. #1973

    Dołączył
    Mar 2012
    Miasto
    tripolis
    Posty
    5

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II


  4. #1974

    Dołączył
    Mar 2012
    Miasto
    tripolis
    Posty
    5

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II


  5. #1975
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    śląskie (górnośląskie)
    Posty
    2 418

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    Ogłoszenie "dziwne", tylko dlaczego łączysz je z drugim linkiem?

  6. #1976

    Dołączył
    Mar 2012
    Miasto
    tripolis
    Posty
    5

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    Cytat Zamieszczone przez r_m Zobacz posta
    Ogłoszenie "dziwne", tylko dlaczego łączysz je z drugim linkiem?
    STAN BARDZO DOBRY: Canon 6D camera i akcesoria Warszawa ŚrĂłdmieście • OLX.pl tu jest numer seryjny bardzo podobny,ale faktycznie może to przypadek

  7. #1977
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Mar 2012
    Miasto
    Posty
    1 254

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    Obiektyw Canon 85 mm f/1.2L EF II USM (6303863326) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

    Kod daty produkcji: UA0310

    Numer seryjny: 202752

    "marekgrafik" z Gdyni. Kojarzy ktoś człowieka? Zadałem mu mailowo kilka prostych pytań i uzyskałem szybką odpowiedź. Zapytałem się o to czy obiektyw nadal jest dostępny w sprzedaży przez Internet, czy AF po tylu latach leżakowania jest sprawny i czy w pudełku jest również oryginalna osłona przeciwsłoneczna. Dostałem taką odpowiedź "obiektyw jeszcze jest , caly komplet oryginalny jest tak jak był przy kupnie, jeżeli ma pan na myśli tulipana canona to oczywiście jest w komplecie, obiektyw dziala znakomicie właśnie go dziś założylem by się upewnić i pożegnać z tym cudeńkiem."

    Tylko że odpowiedź przyszła z konta założonego w domenie @yahoo.co.uk jako od "Radd scientist". Zdjęcia widoczne na aukcji są bez danych EXIF więc nie wiadomo kiedy zostały zrobione.

  8. #1978
    Pełne uzależnienie Awatar aptur
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    3 839

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    Cytat Zamieszczone przez mkamelg Zobacz posta
    Obiektyw Canon 85 mm f/1.2L EF II USM (6303863326) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    Konkretnie co jest podejrzanego w tej aukcji?

  9. #1979
    Pełne uzależnienie Awatar tombas
    Dołączył
    Jul 2006
    Miasto
    Nowy Sącz
    Wiek
    55
    Posty
    2 195

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    Cytat Zamieszczone przez mkamelg Zobacz posta

    Kod daty produkcji: UA0310

    czy AF po tylu latach leżakowania jest sprawny
    bez przsady, produkcja 2012, to nie jest truskawka, żeby się tak szybko psuł
    a poza tym gośc chce przesyłać inne zdjęcia wiec o co kaman?, poproś o takie z dziś i z exifem
    Ostatnio edytowane przez tombas ; 29-06-2016 o 16:48
    Do zdjęć mam wszystko, prócz talentu...
    (R6, RP, RF 15-35 f/2.8L, RF 28-70 f/2L, RF 100 f/2.8L, RF 70-200 f/2.8L, EL-1, 470EX-AI)

  10. #1980
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 283

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    Cytat Zamieszczone przez tombas Zobacz posta
    bez przsady, produkcja 2012, to nie jest truskawka, żeby się tak szybko psuł
    a poza tym gośc chce przesyłać inne zdjęcia wiec o co kaman?, poproś o takie z dziś i z exifem
    mkamelg myslal ze to szklo z poczatkow produkcji, mail po angielsku i sie chlopak pogubil
    ahhh
    Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
    Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

Strona 198 z 222 PierwszyPierwszy ... 98148188196197198199200208 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •