Strona 170 z 222 PierwszyPierwszy ... 70120160168169170171172180220 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 691 do 1 700 z 2211

Wątek: Podejrzane aukcje na Allegro II

  1. #1691
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    śląskie (górnośląskie)
    Posty
    2 418

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    @mirekxx - czytałem opis kilka razy, i nie znajduję w nim żadnej wzmianki, że akcesoria są oryginalne. Gdyby napisał "zestaw fabryczny" to byłby punkt zaczepienia, ale jeśli "prawie nowy" aparat jest sprzedawany tylko z ładowarką i akumulatorem, a na zdjęciach w aukcji nie ma numerów seryjnych to dla mnie jest powód do zastanowienia i do dopytania o wszystkie szczegóły przed licytowaniem takiego sprzętu.

  2. #1692
    Pełne uzależnienie Awatar GalaktycznyMuczaczo
    Dołączył
    Aug 2011
    Miasto
    London
    Posty
    1 329

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    Cytat Zamieszczone przez mirekxx Zobacz posta
    zacytuje na to wszystko Kazika

    "Mój świat, powiadam, jest chory
    Władają nim potwory
    Jest coraz bardziej normalne
    Tylko to co jest bardziej nachalne
    Najlepsze jest to co się sprzeda
    Chujowe to co sprzedać się nie da
    Każdy to widzi, w środku miasta
    Statua z gówna wyrasta "
    Mirek zacytuje mądre i znane nam wszystkim słowa
    "mądry polak po szkodzie"
    Masz pytania, nie chcesz zaśmiecać forum, pisz na priv chętnie ci pomogę.

  3. #1693

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    powiem tak napisałem o tym "ku przestrodze" a traktujecie mnie jak ja bym kogoś w jakiś sposób kołował o to mi chodzi zrobicie jak chcecie kupice od kogo chcecie i co chcecie dla mnie temat zamknięty

  4. #1694
    Pełne uzależnienie Awatar GalaktycznyMuczaczo
    Dołączył
    Aug 2011
    Miasto
    London
    Posty
    1 329

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    Cytat Zamieszczone przez mirekxx Zobacz posta
    powiem tak napisałem o tym "ku przestrodze" a traktujecie mnie jak ja bym kogoś w jakiś sposób kołował o to mi chodzi zrobicie jak chcecie kupice od kogo chcecie i co chcecie dla mnie temat zamknięty
    ale jakiej przestrodze ze jak jest napisane bateria to dostales baterie? czy jak bo nie kumam? o tym ze koles sprzedaje aparat JAK BY BYŁ NOWY ? a nie FABRYCZNIE NOWY? przeciez wszystko w aukcji jest opisane.
    Masz pytania, nie chcesz zaśmiecać forum, pisz na priv chętnie ci pomogę.

  5. #1695
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 283

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    zasadniczo, pobieżnie to nic nie napisałeś
    nie podales linku do aukcji
    Cytat Zamieszczone przez mirekxx Zobacz posta
    Nie chce wskazywać palcem tych kont na allegro ale to bardzo nie fair podejście do kupującego
    zatem przed kim i kogo ostrzegasz?

    zresztą nieważne
    a wiesz co to jest gwint?
    Ostatnio edytowane przez becekpl ; 04-07-2015 o 18:47
    Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
    Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

  6. #1696
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    3 225

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    Cytat Zamieszczone przez mirekxx Zobacz posta
    powiem tak napisałem o tym "ku przestrodze" a traktujecie mnie jak ja bym kogoś w jakiś sposób kołował o to mi chodzi zrobicie jak chcecie kupice od kogo chcecie i co chcecie dla mnie temat zamknięty
    Co to właściwie jest - kogo ostrzegasz i przed kim/czym ?
    Canon 6D i 5D2 + Canon 24-70L/4,0 + Canon 16-35L/4,0 + Canon 17-40L/4,0 + Canon 70-200L/4,0 + Canon 40/2,8 + szkła M42 i lampa EXII

  7. #1697
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    2 872

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    Cytat Zamieszczone przez Bolek02 Zobacz posta
    Co to właściwie jest - kogo ostrzegasz i przed kim/czym ?
    No i zjechaliście Mirka bo jest normalny i jak kupuje coś to nie kombinuje i nie zastanawia się ze ktoś chce go oszukać.
    Kupując aparat Canona zakładam że ładowarka i bateria jest oryginalna. Uczciwy sprzedawca napisze, że ładowarka i akumulator to zamiennik.
    Straszne jest to, że nie widzicie w tym nic złego. Doszło do tego, ze kupując cokolwiek używanego trzeba z góry zakładać, że sprzedający to oszust.

  8. #1698
    Pełne uzależnienie Awatar GalaktycznyMuczaczo
    Dołączył
    Aug 2011
    Miasto
    London
    Posty
    1 329

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    Cytat Zamieszczone przez Tom77 Zobacz posta
    No i zjechaliście Mirka bo jest normalny i jak kupuje coś to nie kombinuje i nie zastanawia się ze ktoś chce go oszukać.
    Kupując aparat Canona zakładam że ładowarka i bateria jest oryginalna. Uczciwy sprzedawca napisze, że ładowarka i akumulator to zamiennik.
    Straszne jest to, że nie widzicie w tym nic złego. Doszło do tego, ze kupując cokolwiek używanego trzeba z góry zakładać, że sprzedający to oszust.
    Tom Mirka nie zjechalismy tylko weszliśmy w swojego rodzaju polemikę , drugą rzecz jest to kupując sprzęt uzywany zazwyczaj pytasz o pewne rzeczy jezeli nie jestes pewny, albo jezeli opis nie daje ci jasnej odpowiedzi, tylko zakładasz coś. Jeżeli kupujesz uzywane auto to pytasz czy było bite, nie dlatego ze myslisz ze gosciu to oszust i tego nie napisał w ogłoszeniu tylko dlatego że nie jest to samochód nowy z salonu, NIE UZYWANY, FABRYCZNY

    Sam byłem świadkiem gdy ludzie kupujący sprzęt nowy, ze sklepu pytaja czy jest gwarancja, lub czy jest gwarancja europejska... Pytanie dlaczego?bo sprzedawca to cwaniaczek ? czy dlatego bo nie jesteś pewien
    Masz pytania, nie chcesz zaśmiecać forum, pisz na priv chętnie ci pomogę.

  9. #1699
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    2 872

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    Cytat Zamieszczone przez GalaktycznyMuczaczo Zobacz posta
    Tom Mirka nie zjechalismy tylko weszliśmy w swojego rodzaju polemikę , drugą rzecz jest to kupując sprzęt uzywany zazwyczaj pytasz o pewne rzeczy jezeli nie jestes pewny, albo jezeli opis nie daje ci jasnej odpowiedzi, tylko zakładasz coś. Jeżeli kupujesz uzywane auto to pytasz czy było bite, nie dlatego ze myslisz ze gosciu to oszust i tego nie napisał w ogłoszeniu tylko dlatego że nie jest to samochód nowy z salonu, NIE UZYWANY, FABRYCZNY

    Sam byłem świadkiem gdy ludzie kupujący sprzęt nowy, ze sklepu pytaja czy jest gwarancja, lub czy jest gwarancja europejska... Pytanie dlaczego?bo sprzedawca to cwaniaczek ? czy dlatego bo nie jesteś pewien
    Myśl co chcesz. Ja sprzedając aparat napisałbym w aukcji ze ładowarka i akumulator to zamiennik. Nie ważne czy to handlarz czy osoba sprzedająca prywatnie sprzęt. Można uczciwie zamieścić zdjęcie z ładowarką zamiennikiem. Bronicie sprzedawcy wiedząc o tym że na innym koncie sprzedaje oryginalne ładowarki. Mi to się nie mieści w głowie ale może za stary jestem.

  10. #1700
    Pełne uzależnienie Awatar GalaktycznyMuczaczo
    Dołączył
    Aug 2011
    Miasto
    London
    Posty
    1 329

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    Cytat Zamieszczone przez Tom77 Zobacz posta
    Myśl co chcesz. Ja sprzedając aparat napisałbym w aukcji ze ładowarka i akumulator to zamiennik. Nie ważne czy to handlarz czy osoba sprzedająca prywatnie sprzęt. Można uczciwie zamieścić zdjęcie z ładowarką zamiennikiem. Bronicie sprzedawcy wiedząc o tym że na innym koncie sprzedaje oryginalne ładowarki. Mi to się nie mieści w głowie ale może za stary jestem.
    ja nie bronie sprzedawcy ale tez nie stoje po stronie kupującego jak juz pisałem, to troche taka amerykańska logika w której kupujesz Xboxa i jezeli nie jest napisane że konsola nie bedzie działać podłączona do krowy wtedy możesz pozwać firmę do sądu, dlatego też przed tym się bronią takową instrukcją
    http://i.imgur.com/61O4lud.jpg

    Tutaj sytuacja podobna, zresztą nie pierwsza na allegro, kiey to ktos kupił "oryginalną nową (instrukcję- to było napisane małymi literami) konsolę ps4" i niestety sprzedawca wygrał. pytanie czy chwalić tego co wymyślił to i w sumie zarobił, czy wspierać tego który nie czyta całości albo nie pyta...tak jak w tym przypadku , mysle ze koniec off topu?
    Masz pytania, nie chcesz zaśmiecać forum, pisz na priv chętnie ci pomogę.

Strona 170 z 222 PierwszyPierwszy ... 70120160168169170171172180220 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •