Strona 8 z 13 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 124

Wątek: Serwis Canona E-csi Warszawa na ul. Żytniej cz. II

  1. #71
    Coś już napisał
    Dołączył
    Apr 2012
    Miasto
    ok. Zgorzelca
    Posty
    78

    Domyślnie Odp: Serwis Canona E-csi Warszawa na ul. Żytniej cz. II

    Witam
    Po moim nieudolnym czyszczeniu komory lustra, zachlapałem lustro i porysowałem matówkę.
    Przeszkadzał mi paproch, chyba już ostatni raz tak będzie mi przeszkadzał
    Wymiana matówki i czyszczenie matrycy, lustra itp - 200 zł z kurierem.
    Aparat był na gwarancji, jednak tego nie objęła, przestroga dla innych.
    Szybko, sprawnie, polecam.
    Ostatnio edytowane przez koberek ; 02-02-2017 o 19:17

  2. #72
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 049

    Domyślnie Odp: Serwis Canona E-csi Warszawa na ul. Żytniej cz. II

    Cytat Zamieszczone przez koberek Zobacz posta
    Witam
    Po moim nieudolnym czyszczeniu komory lustra, zachlapałem lustro i porysowałem matówkę.
    Przeszkadzał mi paproch, chyba już ostatni raz tak będzie mi przeszkadzał
    Wymiana matówki i czyszczenie matrycy, lustra itp - 200 zł z kurierem.
    Aparat był na gwarancji, jednak tego nie objęła, przestroga dla innych.
    Szybko, sprawnie, polecam.
    Sam zawsze mowie, ze matowki nie wolno dotykac!

  3. #73

    Domyślnie Odp: Serwis Canona E-csi Warszawa na ul. Żytniej cz. II

    Witam.

    Może.moje pytanie będzie glupie (podobno sa tylko glupie odpowiedzi) -proszę mi wybaczyć. We wrześniu kupiłem. EOS 700 D z kitem a w styczniu EF 50 MM F 1.4 . I zdjęcia D nieostre. Wysyłam N żytnia..spakowalem już body i obiektyw..nie muszę się obawiać ze spraw gdzieś zginie ? Bo jako nam dowód tego,ze wysyłam.wysyłam paczce sprzęt a nie przysłowiowe ziemniaki i ze potem.serwis.powie że nie dostał żadnego sprzętu
    . Pytanie może i dziwne ale nic kurierem nie wysylalem. Druga sprawa. Nie mam karty gwarancyjnej (nie dostalem) mam dowody zakupu plus naklejki sklepu cyfrowe.pl N te karty. Czy zrobia.mi to N gwarancji. Czy naprawa gwarancyjna i zwiazana z nią wysylka jest bezpłatna ? Kiedy mogę spodziewać sie slowrotem sprzętu.?

  4. #74
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 245

    Domyślnie Odp: Serwis Canona E-csi Warszawa na ul. Żytniej cz. II

    Jak zaadresujesz przesyłkę tak, jak piszesz posty na forum, to jest duża szansa, że przesyłka utknie w Koluszkach. Szanuj innych zadając pytanie i używaj polskiego.

  5. #75
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    2 872

    Domyślnie Odp: Serwis Canona E-csi Warszawa na ul. Żytniej cz. II

    Cytat Zamieszczone przez Grzesiekmusic Zobacz posta
    Witam.

    Może.moje pytanie będzie glupie (podobno sa tylko glupie odpowiedzi) -proszę mi wybaczyć. We wrześniu kupiłem. EOS 700 D z kitem a w styczniu EF 50 MM F 1.4 . I zdjęcia D nieostre. Wysyłam N żytnia..spakowalem już body i obiektyw..nie muszę się obawiać ze spraw gdzieś zginie ? Bo jako nam dowód tego,ze wysyłam.wysyłam paczce sprzęt a nie przysłowiowe ziemniaki i ze potem.serwis.powie że nie dostał żadnego sprzętu
    . Pytanie może i dziwne ale nic kurierem nie wysylalem. Druga sprawa. Nie mam karty gwarancyjnej (nie dostalem) mam dowody zakupu plus naklejki sklepu cyfrowe.pl N te karty. Czy zrobia.mi to N gwarancji. Czy naprawa gwarancyjna i zwiazana z nią wysylka jest bezpłatna ? Kiedy mogę spodziewać sie slowrotem sprzętu.?
    Wysyła N Żytnia pak i nie obawiaj się - nie zginie. Dowód masz, że wysyłasz paczkę sprzet więc o co chodzi. W dodatku masz naklejki sklepu cyfrowe no i te N karty. Sprzętu spodziewaj się zaraz po tym jak go naprawią

  6. #76

    Domyślnie Odp: Serwis Canona E-csi Warszawa na ul. Żytniej cz. II

    PrzeprasZam. Pisze z tel.

  7. #77
    Coś już napisał
    Dołączył
    Dec 2014
    Posty
    51

    Domyślnie Odp: Serwis Canona E-csi Warszawa na ul. Żytniej cz. II

    Dziś puszka wróciła z serwisu. Brak dokumentacji tego co zrobili, a podobno była to kalibracja... Ale widać, że cokolwiek robili bo odnotowałem dwa dodatkowe pyłki na matówce

  8. #78
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Mar 2012
    Miasto
    Posty
    1 254

    Domyślnie Odp: Serwis Canona E-csi Warszawa na ul. Żytniej cz. II

    Sprawdź swoje konto pocztowe czy nie masz czasem czegoś w śmieciach (spam). Jak masz konto z obsługą online to zaloguj się do niego i tam sprawdź, nie z poziomu smartfona czy czego tam używasz. Powinieneś dostać maila z plikiem w formacie *.pdf w załączniku. Ten plik to pokwitowanie odbioru sprzętu z naprawy i tam będziesz miał wyszczególnione co zrobili.

  9. #79
    Pełne uzależnienie Awatar aptur
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    3 839

    Domyślnie Odp: Serwis Canona E-csi Warszawa na ul. Żytniej cz. II

    Chciałbym podziękować serwisowi CSI Foto Video za udzielone wyjaśnienia i informacje. Nie wnikając w szczegóły, uzyskałem sporo istotnych informacji, których wcale serwis udzielać nie musiał. Jeszcze raz dziękuję. To mówiłem ja, Jarząbek

    Przy okazji, jak mnie również dzisiaj poinformowano, w serwisie CSI nie naprawia się już padniętej migawki w 5D. Szkoda.

  10. #80
    Uzależniony Awatar C80
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    ZS
    Wiek
    43
    Posty
    854

    Domyślnie Odp: Serwis Canona E-csi Warszawa na ul. Żytniej cz. II

    Szybka piłka do fotorepów, którzy korzystali z Canon Professional Services (CPS). Czy przy wysyłce sprzętu, żeby naprawiono w ramach programu (deklarowane 3 dni) wysyłaliście sprzęt z formularzem CPS i oklejaliście paczkę plakietką CPS Priority? E-CSI odesłało wam naprawiony sprzęt z nowa nalepką do wykorzystania następnym razem?

Strona 8 z 13 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •