Strona 146 z 163 PierwszyPierwszy ... 4696136144145146147148156 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 451 do 1 460 z 1624

Wątek: W czym nosić sprzęt - część II

  1. #1451

    Domyślnie Odp: Plecak foto na 1 dniowe wycieczki

    Cytat Zamieszczone przez Bffist Zobacz posta
    Miałem podobny problem. Szukałem plecaka na jedno dniowe wycieczki w góry lub na rower. I w 100% sprawdził mi sie benro hummer100. Chwale od tamtych wakacji. I nie bede go zmieniać, bo w Bieszczadach na wetlińskiej złapał mnie dwa razy deszcz w ciągu jednego dnia ;P i zaliczyłem glebę schodząc w stronę wetlinki. A mimo wszystko nic nie przemokło ani nie zostało uszkodzone. (:
    Stoję przed takim samym wyborem - plecak który sprawdzi się głównie w górach ale pewnie też podczas podróży po mieście. I bardzo poważnie zastanawiam się nad tym Benro Hummer - z tego co widzę w internecie są dwie wersje 100 i 200.Pewnie zanim się zdecyduję to wolałbym obejrzeć go na żywo ale mamy pytania do użytkownika: Czy do niego oprócz BODY z obiektywem mieści się tylko jeden dodatkowy obiektyw ? Cy sprzęt w nim jest odpowiednio zabezpieczony ?

  2. #1452
    Pełne uzależnienie Awatar jan pawlak
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4 221

    Domyślnie Odp: Plecak foto na 1 dniowe wycieczki

    To jest/był jedne z moich uciążliwych problemów, plecak czy torba .... i jakie
    Przetestowałem już kilka rozwiązań, miały zalety i wady

    Dłuższe wyjazdy (samolot, mikrobus, metro) dużo (całe dnie) chodzenia po mieście, zabytkach, kościołach, ......
    Muszę nosić statyw, picie, kurtkę, body z obiektywem + 3 stałki + pomocnicze foto + osobiste
    Zwiedzam z grupą ludzi, przewodnik nie jest na ogół zainteresowany fotografowaniem, harmonogram napięty, krytyczna sytuacja to szybka wymiana obiektywów często w tłumie.
    A plecak jest "jednodniowy" bo gdzieś tam (w hotelu lub bagażniku autobusu) jest walizka dostępna (dziś lub jutro) wieczorem

    Za kilka dni wyjeżdżam, sprowadziłem :
    https://www.kickstarter.com/projects...era-and-access

    No i teraz się go uczę

    jp
    Ostatnio edytowane przez jan pawlak ; 05-02-2017 o 23:24
    puste opakowania po EF 24-70/2,8 I, 580EX, GP-E2 oraz 2 statywy i pilot RMT-DSLR2
    Sony A7R Mark III,[B] FE 1.8/20G, FE 1.4/35GM, 85mm 1:1.4 DG DN, FE 1.8/135GM,
    http://www.dpreview.com/galleries/51.../photos#page=1
    public.fotki.com/janusz-pawlak/

  3. #1453
    Początki nałogu
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    297

    Domyślnie Odp: Plecak foto na 1 dniowe wycieczki

    kupiłem Manfrotto Advanced Travel...przetestowany 3 dni w tatrach...jak dla mnie wystarczający..mieści się wszystko co potrzebuję i zostaje jeszcze trochę miejsca
    R + C 50 1.8 STM + C 17-40 + C 70-200 f/4 + CDN.
    https://www.facebook.com/dawidzawilafotografia

  4. #1454

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Ja na razie nic nie mam , poluję na jakiś konkretny plecak, który pomieści aparat, obiektywy i laptopa.

  5. #1455

    Domyślnie Odp: Plecak foto na 1 dniowe wycieczki

    Ja szukam czegoś co pomieści mój aparat, obiektywy i laptopa. Jakieś propozycje ?

  6. #1456
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jan 2010
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    39

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Czy są jeszcze jakieś plecaki, które mają możliwość wyjęcia sprzętu wyłącznie od strony pleców podobnie jak jest np. w Lowepro flipside 400AW? Mam ten model od jakiegoś czasu i bardzo podoba mi się ta opcja, ale chciałabym dodatkowo mniejszą wersję, coś jak flipside 200, ale jest jakiś problem z dostępnością tego modelu.

  7. #1457

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Też się za czymś takim rozglądam

  8. #1458

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    zmagam się z tym samym problemem

  9. #1459

    Domyślnie Odp: Plecak foto na 1 dniowe wycieczki

    Ja znalazłem fajny model na allegro, miejsce na body, szkła i laptop płaca 15,6" za jakieś 120 zł. Jest dużo markowych plecaków ale w większości płacimy za firmę.

  10. #1460
    Bywalec
    Dołączył
    Jun 2009
    Miasto
    Luborzyca/k.Krakowa
    Posty
    124

    Domyślnie Odp: Plecak foto na 1 dniowe wycieczki

    Ja w Tatry jak zabieram tylko korpus i jeden obiektyw to noszę to w plecaku Salewy razem ze sprzętem wspinaczkowym. Mam tam kieszeń na łopate lawinową i mieści się tam spokojnie. Natomiast na spacery w Tatrach z resztą sprzętu i dzieckiem i żoną to żona używa salewy a ja pro treker 450aw mam tam cały sprzęt i dodatkowo rzeczy dla synka plus kurtka pod klapą. Plecak super, choć zapłaciłem sporo za niego w zeszłym roku.

Strona 146 z 163 PierwszyPierwszy ... 4696136144145146147148156 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •