Strona 13 z 163 PierwszyPierwszy ... 311121314152363113 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 1624

Wątek: W czym nosić sprzęt - część II

  1. #121
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez luciferi Zobacz posta
    też spotkałem się z opinią, że kanwas lepiej się układa do ciała i nie jest taki sztywny jak nylon.
    Potwierdzam nylon sztywny niestety jest i ciężko się układa

  2. #122

    Domyślnie

    dzięki za opinię, po nowym roku skuszę się na ten kanwas

  3. #123
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    40

    Domyślnie

    Jaką torbę koledzy polecili by do noszenia aparatu z zapiętym obiektywem i filtrem Cokin? To ostatnie jest istotne, bo "wciskanie" takiego zestawu w coś zbliżonego do kabury odpada.

    Mam taką gdzie aparat "spuszcza się" obiektywem w dół i muszę aparat albo trzymać w ręce, albo zdejmować cokin'a. Najlepszy byłby układ z aparatem układanym wzdłuż, pod klapą.

    To ma być spacerowa/reporterska torba (duży plecak już mam). Obiektywy dwa (czyli jeden na body) - jeden gruby i szeroki 72mm, drugi prawdopodobnie 17-55/2.8 lub coś podobnego, i może lampa błyskowa (580), klilka filtrów i jedna zapasowa bateria, żadnych innych klamotów. Sugestie? (czy z tym to do Ery?)
    Z przyzwyczajenia Canon

  4. #124
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Mar 2005
    Posty
    1 905

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez abyss Zobacz posta
    Jaką torbę koledzy polecili by do noszenia aparatu z zapiętym obiektywem i filtrem Cokin? To ostatnie jest istotne, bo "wciskanie" takiego zestawu w coś zbliżonego do kabury odpada.

    Mam taką gdzie aparat "spuszcza się" obiektywem w dół i muszę aparat albo trzymać w ręce, albo zdejmować cokin'a. Najlepszy byłby układ z aparatem układanym wzdłuż, pod klapą.

    To ma być spacerowa/reporterska torba (duży plecak już mam). Obiektywy dwa (czyli jeden na body) - jeden gruby i szeroki 72mm, drugi prawdopodobnie 17-55/2.8 lub coś podobnego, i może lampa błyskowa (580), klilka filtrów i jedna zapasowa bateria, żadnych innych klamotów. Sugestie? (czy z tym to do Ery?)
    Think Tank Photo Retrospective 30 po wyjęciu przegródek daje taką możliwość. Dodatkowe obiektywy wsadzisz do przednich kieszeni. Tu widać jak: http://www.thinktankphoto.com/produc...30-Black-1.jpg

    Ta torba była przez święta w promocji za 300 zł, teraz powróciła do swojej regularnej ceny.

  5. #125
    Pełne uzależnienie Awatar Goomis
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Bydgoszcz
    Wiek
    34
    Posty
    1 893

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez strideer Zobacz posta
    Think Tank Photo Retrospective 30 po wyjęciu przegródek daje taką możliwość. Dodatkowe obiektywy wsadzisz do przednich kieszeni. Tu widać jak: http://www.thinktankphoto.com/produc...30-Black-1.jpg

    Ta torba była przez święta w promocji za 300 zł, teraz powróciła do swojej regularnej ceny.
    A no była i skorzystałem kupując również Shape Shiftera. Teraz tylko jeszcze pas i któryś z systemów modułowych.
    Promocja naprawdę niezła. A sama torba sprawia super wrażenie. Jeszcze nie miałem okazji z niej korzystać w terenie no ale wygląda solidnie.
    Jednak do tych przednich kieszonek bym raczej szkieł nie pakował.
    Lampę to jeszcze jednak szkło to raczej nie bardzo.
    Ale kolega @abyss powinien zmieścić do środka to co chce.
    Jakby co dostałem też kod rabatowy na 20% na wszystkie produkty ThinkTanka ważny do 31.01.2012
    Ja będę sobie na pewno kupował jeszcze pas z ich strony (www.ttfoto.pl) więc jakby ktoś się chciał "podpiąć" to się jakoś możemy dogadać z tym rabatem
    5DmkIII + S14/2.8 + C35/1.4LmkII + C85/1.2LmkII + C70-200/2.8L + 600EX-RT & 580EXII + Think Tanki (Retro30, Shapeshifter, Skin Set v2) + NEC EA274WMi + Sandisk

  6. #126
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Mar 2005
    Posty
    1 905

    Domyślnie

    Retro i Shape Shifter - zdecydowanie mój ulubiony duet do przenoszenia sprzętu :-D

  7. #127
    Pełne uzależnienie Awatar Goomis
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Bydgoszcz
    Wiek
    34
    Posty
    1 893

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez strideer Zobacz posta
    Retro i Shape Shifter - zdecydowanie mój ulubiony duet do przenoszenia sprzętu :-D
    No czytałem recenzję zanim się zdecydowałem kupić.
    Cieszy mnie fakt, że do komory na laptopa wchodzi mi fotoksiążka 30x30cm
    Przyda się.
    Do tej pory miałem (w sumie nadal mam) crumplera jak w stopce z którego jestem mega zadowolony, jednak rezygnuję bo jest już dla mnie za duży i co za tym idzie za ciężki.
    Przechodzę na plecak i pas z sakwami do pracy na co dzień, a retrospective będzie mi służył jako torba na jedną puszkę z maks 2szkłami + pierdoły albo na same pierdoły (szkoda, że nie ma wyjmowanego środka jak crumpler, tak będę musiał się bawić z odrywaniem przegródek jak będę chciał tą torbę wykorzystać do czegoś większego nie będącego aparatem :P )
    5DmkIII + S14/2.8 + C35/1.4LmkII + C85/1.2LmkII + C70-200/2.8L + 600EX-RT & 580EXII + Think Tanki (Retro30, Shapeshifter, Skin Set v2) + NEC EA274WMi + Sandisk

  8. #128
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Sep 2009
    Miasto
    Kielce
    Posty
    1 290

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez strideer Zobacz posta

    Ta torba była przez święta w promocji za 300 zł, teraz powróciła do swojej regularnej ceny.
    Jeszcze w sylwestra patrzyłem i była za 300 zł. Miałem już klikać ale stwierdziłem że się " prześpię" z tematem.. a szkoda że nie kupiłem, ale trudno :P

  9. #129
    Pełne uzależnienie Awatar Goomis
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Bydgoszcz
    Wiek
    34
    Posty
    1 893

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wiktor2323 Zobacz posta
    Jeszcze w sylwestra patrzyłem i była za 300 zł. Miałem już klikać ale stwierdziłem że się " prześpię" z tematem.. a szkoda że nie kupiłem, ale trudno :P
    Było przecież napisane, że promocja do 31.12.2011
    Ja też kupowałem wtedy ale dobre 3h mi to zajęło i nie powiem bardzo przekonała mnie też recenzja kolegi strideera do zakupu Shape Shiftera bo na torbę to byłem tak w 90% zdecydowany :P
    5DmkIII + S14/2.8 + C35/1.4LmkII + C85/1.2LmkII + C70-200/2.8L + 600EX-RT & 580EXII + Think Tanki (Retro30, Shapeshifter, Skin Set v2) + NEC EA274WMi + Sandisk

  10. #130
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Sep 2009
    Miasto
    Kielce
    Posty
    1 290

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Goomis Zobacz posta
    Było przecież napisane, że promocja do 31.12.2011
    Ja też kupowałem wtedy ale dobre 3h mi to zajęło i nie powiem bardzo przekonała mnie też recenzja kolegi strideera do zakupu Shape Shiftera bo na torbę to byłem tak w 90% zdecydowany :P
    Nawet nie zwróciłem uwagi na taki zapis. Trudno

Strona 13 z 163 PierwszyPierwszy ... 311121314152363113 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •