Strona 105 z 163 PierwszyPierwszy ... 55595103104105106107115155 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 041 do 1 050 z 1624

Wątek: W czym nosić sprzęt - część II

  1. #1041
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Feb 2014
    Posty
    16

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    witam serdecznie forumowiczów , poszukuję małego plecaka , bardzo małego mniej niż 30cm długości który pomieści C5DmkIII z 85mm 1.2 zapiętym i może miejsce na jeden dodatkowy obiektyw , szukam i nic nie mogę znaleźć albo słabo poszukuję

  2. #1042
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 283

  3. #1043

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II


  4. #1044
    Dopiero zaczyna Awatar krzys.d
    Dołączył
    May 2013
    Miasto
    Olecko
    Posty
    47

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Ja mam 300EG i chwalę, na szybkie wypady jak znalazł, mieści body + 2 krótkie szkła, albo 1 długie Na ramieniu miejsce na telefon i drobiazgi, jest też miejsce na karty w klapie z zamkiem w plecaku. Fanie rozwiązanie zapięcie - szybki dostęp do aparatu.

  5. #1045

    Domyślnie Odp: Plecak foto Burton Resolution

    Jako, że to mój pierwszy post na tym forum to witam szanownych forumowiczów. Pozwoliłem sobie dołączyć do tego wątku, bo wydaje mi się najbardziej zbliżony do mojego "tematu". Od jakiegoś czasu planuję zakup plecaka. Interesuje mnie coś uniwersalnego i górki i miasto. Natomiast najważniejszym parametrem jaki musi spełniać jest wielkość. Szukam plecaka na ponad 2 metry wzrostu i byłoby miło gdyby nie kończył się na wysokości łopatek. Oglądałem już sporo różnych i najsensowniejszy na ten moment wydaje mi się: Lowepro Photo Sport Pro 30L AW - Plecaki - Fotografia. Ma chyba wszystko czego mi trzeba, gdyby tylko jeszcze był dłuższy...
    Proszę o pomoc w temacie wyboru.

  6. #1046

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Nie znalazłem opcji edycji postu więc piszę jeden pod drugim...
    Poczytałem dziś jeszcze w temacie i znalazłem dłuższy plecak Kata Pro-V-610 PL - niestety jest zdecydowanie poza budżetem i tamten wydaje się być bardziej uniwersalny. Czyli lepiej dopasowany do moich potrzeb. Sprzęt foto do noszenia to 60D+grip+70-200/4+17-55/2,8+50/1,4 + wkrótce statyw? błyskotka? do tego żarło + napitek i ciuch (dodam że moja kurteczka-plandeka ledwo mieści się do plecaka miejskiego). Szukam dalej i czekam na jakieś podpowiedzi...

  7. #1047
    Bywalec
    Dołączył
    Jun 2009
    Miasto
    Luborzyca/k.Krakowa
    Posty
    124

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    A czy ktos ma plecak foto od JPA z Nowego Targu? Na zdjeciach prezentuje sie calkiem fajnie ale jak jest w rzeczywistosci?

  8. #1048
    Coś już napisał Awatar kalatos
    Dołączył
    Jul 2014
    Miasto
    Żyrardów
    Posty
    76

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Ja od wielu lat używam plecaka LowePro Vertex300AW. Wygląda troszkę jak spadochron, ale mieści wszystko i jest niezniszczalny
    kalfilm.pl - Fotografia okolicznościowa

    Fotografując staraj się pokazać to czego bez Ciebie, nikt by nie zobaczył... - Robert Bresson

  9. #1049
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Mar 2012
    Miasto
    Posty
    1 254

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    NIE POLECAM zakupu produktów amerykańskiej marki Tamrac importowanych i dystrybuowanych oficjalnie w Polsce przez firmę Impakt Sp. z o.o. z siedzibą ul. Leśna 5, Sierakowo 63-900 Rawicz w internetowym sklepie RTV EURO AGD.

    W zeszłym tygodniu kupiłem sobie taki plecak typu sling:

    Tamrac Jazz 78 (czarny) - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD

    Jest to młodszy brat mniejszego modelu Jazz 76 Photo Sling Pack Model 4276.

    Jest bardzo wygodny, ma bardzo fajny kszałt, ma bardzo fajną kieszeń zewnętrzną na butelkę/bidon z której nic nie wypada nawet jak plecak jest w pozycji poziomej i mieści się tam to, co chciałem aby mi się mieściło jeżeli chodzi o sprzęt foto.

    Ale po niecałych trzech dniach użytkowania padły ząbki w suwaku w górnej komorze, przez co suwak się blokuje i można spędzić kilkanaście minut próbując ją rozsunąć. Niezbyt fajna opcja jeśli trzymasz tam kasę i dokumenty. Oczywiście zrobiłem zdjęcia:

    http://1drv.ms/1q3Eudn

    I teraz najlepsze. Na naklejce na kartoniku dołączonym do plecaka jest adres importera i jego serwisu prawda? No to idziemy tutaj Gdy produkt nie działa gdzie czytamy:

    Możesz skorzystać z gwarancji producenta i skontaktować się bezpośrednio z najbliższym Autoryzowanym Serwisem Producenta.
    — listę Autoryzowanych Serwisów Producenta znajdziesz w karcie gwarancyjnej lub na oficjalnej stronie internetowej/infolinii producenta.

    — warto też sprawdzić czy Twój produkt nie jest objęty przez producenta szybkim serwisem door-to-door. Taką informację możesz uzyskać na stronie internetowej/infolinii producenta.
    Możesz też zgłosić wadę/niezgodność towaru z umową w każdym sklepie RTV EURO AGD.
    No to wypadałoby się skontaktować z serwisem dystrybutora prawda? Gdzie otrzymujesz odpowiedź:

    Witam. Plecak należy zareklamować u sprzedawcy, czyli RTV EURO AGD.
    No to się zagotowałem i napisałem prosto do Tamrac. Gdzie dostałem odpowiedź:

    Thank you for your email. I'm sorry that you have had trouble with the Jazz 78. I have forwarded your complaint to management at Impakt and asked them to have someone contact you to replace the bag. Thank you for taking the time to write and for using Tamrac products.
    Wiadomość z Tamrac otrzymał jeden z "BUSINESS UNIT MANAGER" dystrybutora, który wysłał prośbę do tych z serwisu dystrybutora żeby mi pomogli. Wiem o tym bo zapomniał? wykasować mój adres mailowy z Dw: i to co napisał do pracowników serwisu trafiło też do mnie. A co na to serwis?

    Witam. RTV EURO AGD jako sprzedawca jest także gwarantem i należy zglosić do nich reklamację, którą MUSI przyjąć od klienta.
    A co na to RTV EURO AGD od którego otrzymałem dzisiaj odpowiedź?

    Szanowny Panie,

    W takiej sytuacji możemy przyjąć urządzenie na zasadzie zgłoszenia reklamacyjnego.

    Reklamację z tytułu niezgodności towaru z umową lub gwarancji można składać bezpośrednio w dowolnym sklepie fizycznym RTV EURO AGD w Polsce lub przesłać kompletny produkt z kopią dowodu zakupu i opisem usterki na adres: EURO-net Sp. z o.o. Sklep Internetowy, ul. Wacława 2, Sokołów; 05-806 Komorów.

    Towar zostanie przesłany do weryfikacji zgłoszonej usterki do autoryzowanego serwisu.
    Czyli co, nie możesz wysłać wadliwego towaru bezpośrednio do serwisu dystrybutora, bo jakiś pracownik z tego serwisu upiera się aby wysłać go sklepu w którym zakupiłeś towar, a ten sklep i tak odeśle go do serwisu dystrybutora. Zgłoszenie reklamacyjne przez sklep znacznie wydłuży czas realizacji reklamacji (podobno jest to w przypadku tego sklepu tzw. "droga przez mękę"), a tak na dobrą sprawę stoi w sprzeczności z tymi kilkoma zdaniami cytowanymi wyżej przez mnie z ich regulaminu? postępowania w sprawach reklamacji.

    No i co, zaraz biorę jakieś cążki, wytnę te uszkodzone ząbki suwaka i może będzie on w końcu chodził płynnie. Plecak jest mi potrzebny teraz a nie np. za dwa tygodnie.

    Z tym modelem tego plecaka czyli Jazz 78 są jakieś problemy jakościowe bo zauważył to ktoś z kupujących w Adoramie (szkoda że ja nie zauważyłem tego wcześniej):

    Tamrac 4278 Jazz 78 Photo/iPad Sling Pack 427851 (Reviews, te dwie pierwsze opinie na 3.0 i 4.0)

    A po moich kilkudniowych przepychankach (zacząłem walkę w zeszły piątek) cena jak widać spadła i teraz jest o prawie 100 zł niższa niż była w zeszłym tygodniu kiedy kupowałem ten plecak. Czyli coś z tym modelem plecaka jest nie tak, zresztą na Adoramie cena też jest obniżona. Ja kupując swój w zeszłym tygodniu zapłaciłem w sumie (razem z wysyłką) 124 zł bo udało mi się sprzedać swój poprzedni plecak, także nie jestem aż tak dużo w plecy.

    Także jak chcecie sobie kupić ten czy inne produkty Tamraca, to róbcie to tylko w stacjonarnych sklepach RTV EURO AGD i BARDZO DOKŁADNIE oglądajcie.

    To nie jest mój pierwszy kontakt z marką Tamrac, ja zaczynałem kilka lat temu z ich torbą (już nie pamiętam modelu) a później miałem od nich plecak sling Velocity 8x i nigdy nie miałem żadnych problemów z suwakiem czy czymkolwiek innym. Cóż, widocznie teraz jest tak jak to ktoś z komentujących na Adoramie zauważył: "Tamrac Quality Slipping".
    Ostatnio edytowane przez mkamelg ; 16-07-2014 o 14:02

  10. #1050
    Coś już napisał Awatar kalatos
    Dołączył
    Jul 2014
    Miasto
    Żyrardów
    Posty
    76

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Dlatego tylko Lowepro
    kalfilm.pl - Fotografia okolicznościowa

    Fotografując staraj się pokazać to czego bez Ciebie, nikt by nie zobaczył... - Robert Bresson

Strona 105 z 163 PierwszyPierwszy ... 55595103104105106107115155 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •