Strona 107 z 163 PierwszyPierwszy ... 75797105106107108109117157 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 061 do 1 070 z 1624

Wątek: W czym nosić sprzęt - część II

  1. #1061
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 277

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    fajny ten plecak tylko cena mnie przeraza

  2. #1062

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Cytat Zamieszczone przez becekpl Zobacz posta
    fajny ten plecak tylko cena mnie przeraza
    Podobno gwarancja dożywotnia, więc może warto zainwestować. Ja zwykły plecak mam już około 5 lat przy codziennym użytkowaniu. Dotychczasowa torba Tamraca też około 5-6 lat. Ten będzie użytkowany raczej weekendowo, więc powinien wytrzymać jeszcze dłużej. Przeliczając inwestycję w plecak na lata cena już nie jest taka straszna. No i wygoda - już nie muszę nosić torby + plecaka żeby wszystko pomieścić. Wystarczy nawet miejsca na statyw, żarło i moją plandekę.

  3. #1063
    Uzależniony
    Dołączył
    Apr 2005
    Miasto
    Koszalin i okolice
    Wiek
    45
    Posty
    856

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Jakis maly ten przedzial na sprzet

  4. #1064

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Każdemu według potrzeb... Nawet gdybym posiadał więcej sprzętu to pewnie mocno bym się zastanowił i wybrał coś co będzie najbardziej przydatne np. na spacer w górkach lub na zwiedzanie, czyli spacer w mieście. Jak potrzebujesz więcej sprzętu upakować, choć zakładam że to już raczej zawodowstwem pachnie, to są ciekawe propozycje, które mieszczą 2 body i kupę szkieł... W moim mieści się 60d z gripem i 17-55/28 + luzem 50/1,4 + luzem 70-200/4 + pierścienie pośrednie Soligor lub ten sam zestaw z założonym 70-200/4. Na głębokość może się zmieścić body z obiektywem dłuższym o jakieś 10cm więc zapas jest...

  5. #1065

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    ja polecam torbę lowepro inverse 200AW ,nie za duża i mieści body + 3 obiektywy + lampę





  6. #1066

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Potrzebuję w miarę wygodnej torby, która pomieści:
    -2 aparaty z przymocowanymi obiektywami
    -2 lampy
    -2 dodatkowe obiektywy (mały tele + mała stałka)
    -opcjonalnie laptop 15"
    -akcesoria

    Chodzi mi też o to, aby nie była ona przesadnie wielka (wiem, wiem że będzie ciężko).
    Jeżeli chodzi o cenę to na razie się wstrzymam, bo jeśli trafi się jakaś idealna to ją kupię bez względu na cenę.
    W grę wchodzą również plecaki z szybkim dostępem do aparatu
    Będę wdzięczny za podpowiedzi.

  7. #1067

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Ja posiadam taką torbę Manfrotto Unica V i miejsca jest w pierona, ciekawy patent na statyw-można zagospodarować w inny sposób. Laptop 15" mieści się na styk(mam XPS L501x i on wchodzi na styk). Do tego spokojnie wejdą dwa body. Jak coś to mogę zrobić fotę z 5d+50mm oraz 400d z gripem i kitem wsadzonym w torbę. Problem z torbą jest taki że oni już je wycofują... Więc spieszyć się... ja kupiłem za jakieś 250-300zł

  8. #1068

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Cytat Zamieszczone przez KuzynPit Zobacz posta
    Ja posiadam taką torbę Manfrotto Unica V i miejsca jest w pierona, ciekawy patent na statyw-można zagospodarować w inny sposób. Laptop 15" mieści się na styk(mam XPS L501x i on wchodzi na styk). Do tego spokojnie wejdą dwa body. Jak coś to mogę zrobić fotę z 5d+50mm oraz 400d z gripem i kitem wsadzonym w torbę. Problem z torbą jest taki że oni już je wycofują... Więc spieszyć się... ja kupiłem za jakieś 250-300zł
    chyba się na nią zdecyduję, bardzo fajna. jak możesz to zrób fotę. tylko obawiam się ze będzie za ciasno na 2 body ze szkłem
    Ostatnio edytowane przez grigori ; 04-08-2014 o 18:31

  9. #1069
    Uzależniony Awatar italy
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    508

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Gdzieś tu na forum , swego czasu widziałem link do plecaka raczej dość drogiego , w którym część na aparat była umiejscowiona pod główną komorą w tzw pasie biodrowym.Chcąc wyciągnąć aparat należało ten pas przesunąć do przodu , bez odpinania plecaka.Może ktoś to widział? Szukam plecaka z komorą 100 L.

  10. #1070

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Cytat Zamieszczone przez italy Zobacz posta
    Gdzieś tu na forum , swego czasu widziałem link do plecaka raczej dość drogiego , w którym część na aparat była umiejscowiona pod główną komorą w tzw pasie biodrowym.Chcąc wyciągnąć aparat należało ten pas przesunąć do przodu , bez odpinania plecaka.Może ktoś to widział? Szukam plecaka z komorą 100 L.
    Może o ten chodziło: rotation180° Panorama | MindShift Gear

    Zerknij jeszcze na ten: https://www.youtube.com/watch?v=mriS4nZRik0
    Przerabiałem niedawno temat plecaka i naoglądałem się tego trochę...ale ja potrzebowałem mniejszego i bardziej uniwersalnego. Warto sprecyzować do jakich zastosowań ten plecak i co ma pomieścić.
    Ostatnio edytowane przez SoCool208 ; 06-08-2014 o 10:21

Strona 107 z 163 PierwszyPierwszy ... 75797105106107108109117157 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •