Pokaż wyniki od 1 do 10 z 477

Wątek: [Dawid_Gaszynski] Sport

Mieszany widok

  1. #1
    Moderator Awatar Janusz Body
    Dołączył
    Apr 2004
    Miasto
    Szczecin
    Wiek
    71
    Posty
    5 757

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Andrus Zobacz posta
    kup przeglad sportowy i zobacz jakie tam sa zdjecia
    Tak ale zobacz też ILE ich tam jest.

    Tak ogólnie to jedyne co mogę powiedzieć o tych zdjęciach to to, że fotograf był na płycie boiska, że ma opanowany warsztat i.... tyle. Jak dla mnie to one wszystkie jednakowe. Zmieniają się twarze (niezabardzo bo Śląsk), zespoły, koszulki ale... z punktu widzenia fotografii to one są wszystkie jednakowe. Może i na tym polega fotografia sportowa ale oglądanie po 5 zdjęciu staje się nudne a po 10 to tak pusto jakoś.

    Janusz,
    Old enough to know better - but I do it anyway.

  2. #2
    Uzależniony Awatar merger
    Dołączył
    May 2006
    Miasto
    wroclove
    Wiek
    40
    Posty
    619

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Janusz Body Zobacz posta
    Może i na tym polega fotografia sportowa ale oglądanie po 5 zdjęciu staje się nudne a po 10 to tak pusto jakoś.
    z druga czescia zdania sie zgadzam, ze kadry po kilku zdjeciach sie nudza. natomiast mysle, ze fotografia sportowa nie polega na zanudzeniu widza, twierdze wrecz odwrotnie, ze jest to jeden z ciekawszych tematow (najciekawszy dla mnie na przyklad) fotografii i spokojnie mozna tutaj powalczyc i sie troche wysilic. nie robie pilki noznej (zajmuje sie troche innym sportem), ale widzialem kilka ujec pilkarskich, ktore sa super i nie koniecznie byla to sama akcja.

    nie zrozumcie mnie zle, uwielbiam akcje, ale po prostu fajnie bylo by troche urozmaicic swoje podejscie. mi sie tez zdarza, ze lapie sie na tym, ze za duzo robie zdjec jednym szklem, to troche zabija kreatywnosc. warto poeksperymentowac czasem i podejsc do tematu niekonwencjonalnie.
    5d | 40d | tokina 10-17 fish | canon 24/1.4L | canon 85/1.8 | canon 135/2L | canon 400/5.6L
    430ex | 2 x sunpak 555 | metz 60 ct-4 | 2 x elfo 500 | elfo 1200 | PW plus II | sekonic L-758DR

    adam chrabąszcz | extreme sport | galeria CB

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •