Strona 13 z 21 PierwszyPierwszy ... 31112131415 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 206

Wątek: Dyskusja o zasadach "Szkoła fotografii CB"

  1. #121
    Pełne uzależnienie Awatar Jurek Plieth
    Dołączył
    Sep 2004
    Miasto
    Gdańsk
    Wiek
    74
    Posty
    2 087

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez muflon
    ...wprawiamy się przed zlotem w Pradze pod koniec stycznia ( http://www.canon-board.info/showthread.php?p=120387 ). Może się wybierzesz?
    Niestety nie Spłukałem się doszczętnie na ten wyjazd do Kaliforni, a i z urlopem miałbym problem.
    Innym razem, mówi się trudno

  2. #122
    Pełne uzależnienie Awatar Tomasz Golinski
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    45
    Posty
    8 623

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Janusz Body
    :-) To sie dość dokładnie zgadza. Niestety. Może jednak napisać ten regulamin od nowa i dokładniej wyjaśnić że:
    ...
    Chyba tak to jest napisane:
    W wątkach z lekcjami możliwe jest zadawanie pytań dotyczących tylko i wyłącznie tematu lekcji. W tym wątku nie ma miejsca na żadne opinie, polemiki, wyrażanie poglądów, dyskusje OT czy rozmowy pomiędzy forumowiczami.
    Do publikowania dyskusji i opinii, przeznaczony jest bliźniaczy wątek „Lekcja X – dyskusja”.
    Ponieważ nie układali regulaminu humaniści, to może jest ciężko strawny Myślę, że Kuba się ze mną zgodzi, jeśli powiem, że jesteśmy otwarci na propozycje korekt/doprecyzowania a jeśli ktoś umie i ma ochote napisać ładniejszy i zgrabniejszy, to będzie można go podmienić.

    Edit: Przerzuciłem "Regulamin" do miejsca na ogłoszenia. Tak chyba będzie bardziej widoczny.
    30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
    Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy


    FoFot.pl
    Canon IRC

  3. #123
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Ja Kubamana zrozumialem prawie tak jak sobie zyczyl, i dalsze glosy zyczace sobie mozliwosci dowolnego dyskutowania pod zdjeciami tylko mnie dziwily i zniechecaly.
    Dwie lekcje za nami, regulamin prawie dopracowany... teraz wystarczy sie go OSTRO trzymac (Kubaman - licz na nas a moze i nie tylko ) i nastepne lekcje pojda juz gladko.
    To co nie do lekcji - do kosza lub do blizniaczego watku dyskusyjnego.
    To co do lekcji - pozostanie rozmowa "po prezentacji slajdow, jeszcze na sali projekcyjnej, w gronie osob trzymajacych sie tematu na poziomie" .
    Watek bliznaiczy, dyskusyjny - to juz rozmowa w pubie, przy piwie, na zewnatrz sali... niekoniecznie z udzialem autora zdjecia.

  4. #124
    Uzależniony Awatar nastier
    Dołączył
    Oct 2005
    Miasto
    Lublin
    Wiek
    37
    Posty
    686

    Domyślnie

    od kilku dni lazi mi po glowie - moze byc dac Kubamanowi moderatorstwo w tym dziale? on sam najlepiej bedzie wiedzial jak trzymac porzadek, poza tym zaglada tu chyba najczesciej
    na nic sprzętu kupa, gdy fotograf ****.

    fotoblog

  5. #125
    Pełne uzależnienie Awatar Kubaman
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    47
    Posty
    4 709

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nastier
    od kilku dni lazi mi po glowie - moze byc dac Kubamanowi moderatorstwo w tym dziale?
    hej hej..
    Wypadło by się spytać, czy mam na to czas i ochotę To duża odpowiedzialność. Poza tym boje się, że wtedy naprawdę ktoś będzie mówił, że tu są układy. Ale dzięki za wsparcie

    Myślę, że to nie jest temat do publicznej dyskusji.
    Pasja---------------------> www.jakubszyma.pl

    Przedsięwzięcie-------------> www.szyma.com

  6. #126
    Uzależniony Awatar nastier
    Dołączył
    Oct 2005
    Miasto
    Lublin
    Wiek
    37
    Posty
    686

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kubaman
    hej hej..
    Wypadło by się spytać, czy mam na to czas i ochotę To duża odpowiedzialność. Poza tym boje się, że wtedy naprawdę ktoś będzie mówił, że tu są układy. Ale dzięki za wsparcie

    Myślę, że to nie jest temat do publicznej dyskusji.

    spokojnie, przeciez niczego sie nie wyumusza na Tobie. to tylko wolna mysl,propozycja :razz:
    na nic sprzętu kupa, gdy fotograf ****.

    fotoblog

  7. #127
    Uzależniony Awatar -=Festyk=-
    Dołączył
    Jul 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Wiek
    33
    Posty
    666

    Domyślnie

    Kiedy jest przewidywany termin 3 lekcji.W harmonogramie napisane jest 2 tydzień stycznia,a dziś właśnie mija termin
    D300s,Nikkor 18-55mm f:3,5-5,6,Tamron 55-200mm f:4,0-5,6,Jupiter 37A 135mm f:3,5,SB-800,Fancier WB1626
    plfoto||Galeria

  8. #128
    Pełne uzależnienie Awatar Kubaman
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    47
    Posty
    4 709

    Domyślnie

    sven się spóźnia ma być dzisiaj wieczorem gotowe.
    Pasja---------------------> www.jakubszyma.pl

    Przedsięwzięcie-------------> www.szyma.com

  9. #129
    Pełne uzależnienie Awatar muflon
    Dołączył
    Mar 2004
    Miasto
    Zürich
    Wiek
    46
    Posty
    6 763

    Domyślnie

    Mam propozycję dodatkowego punktu w regulaminie, bo to co się dzieje jest naprawdę wkurzające:
    Posty w dziale "Dyskusje" są ściśle moderowane. Pisząc tam posta wyrażasz automatycznie zgodę na to, że jeśli moderatorzy uznają że nie pasuje do dyskusji o zdjęciu, zostanie usunięty bez zbędnych dyskusji

  10. #130
    Pełne uzależnienie Awatar Tomasz Golinski
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    45
    Posty
    8 623

    Domyślnie

    To się rozumie samo przez się. Tnij waść.
    30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
    Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy


    FoFot.pl
    Canon IRC

Strona 13 z 21 PierwszyPierwszy ... 31112131415 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •