Strona 5 z 15 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 148

Wątek: TABLET do prezentacji zdjęć i nie tylko.

  1. #41
    Początki nałogu Awatar woyd
    Dołączył
    Mar 2005
    Miasto
    Dębno
    Wiek
    52
    Posty
    488

    Domyślnie Odp: TABLET do prezentacji zdjęć i nie tylko.

    Czołem. Od niemal roku używam Samsung Galaxy Tab 10.1. Jestem mega zadowolony. Ekran nie wiem czy nie identyczny jakościowo z IPad (któremu też Samsung robił), stylistyka jak wiadomo łudząco podobna. Eye-Fi działa super a pulpit zdalny za sprawą aplikacji Jump Desktop równie świetnie. Do tego moduł 3G i mam doskonale narzędzie do pracy i nie tylko. No i nie muszę wszystkiego przez iTunes ładować, tylko bezpośrednio przez USB.

    Minusy to brak bezpośrednich portów hdmi i usb - producent dał kabelek ze "swoją" końcówką.



    Wysłane via Tapatalk z Galaxy S+

    Canon 5DmII + 40D + 24-70 f2.8 L + 17-40 L + 85 f1.2 L + 35mm f1.4 L + 70-200 f2.8 L + Tamron 28-75 + EF 50 f/1,4 II || Canon 580EX II + studyjne błyskotki 3000W || Blog || digart

  2. #42
    Bywalec Awatar arekhit
    Dołączył
    Jan 2011
    Miasto
    SANOK
    Posty
    206

    Domyślnie Odp: TABLET do prezentacji zdjęć i nie tylko.

    tez mam asusa transformera z dockiem i dlugo szukalem - uwazam ze nie ma co innego kupowac, chyba ze dla jablka na obudowie.
    Canon

  3. #43
    Początki nałogu Awatar woyd
    Dołączył
    Mar 2005
    Miasto
    Dębno
    Wiek
    52
    Posty
    488

    Domyślnie Odp: TABLET do prezentacji zdjęć i nie tylko.

    Ja się wstępnie napaliłem na jabłko, ale zniechęcił mnie iTunes i sztywność iOsa. W andku nam skonfigurowane pod siebie pulpity z przydatnymi widgetami i generalnie taką samą funkcjonalnością.
    Wkurza mnie tylko to, że systemowa galeria zdjęć olewa mój układ katalogowy i wrzuca każdy katalog że zdjęciami do katalogu głównego galerii. Oczywiście rozwiązaniem jest instalacja innej aplikacji galerii.

    Wysłane via Tapatalk z Galaxy S+

    Canon 5DmII + 40D + 24-70 f2.8 L + 17-40 L + 85 f1.2 L + 35mm f1.4 L + 70-200 f2.8 L + Tamron 28-75 + EF 50 f/1,4 II || Canon 580EX II + studyjne błyskotki 3000W || Blog || digart

  4. #44
    Pełne uzależnienie Awatar Merauder
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Myslovitz
    Wiek
    42
    Posty
    1 092

    Domyślnie Odp: TABLET do prezentacji zdjęć i nie tylko.

    Budżetowym rozwiązaniem mogą być nowe modele Goclever. Bodajże 9.7 cala, procek 1 GB i tyle samo RAMu. Ciekawostką jest matryca IPS. Znajomy ms też Yarvika o podobnych parametrach i nie narzeka. Model Goclevera, o którym wspominałem to koszt rzędu ok 600 zł.

    Wysłane z mojego GT-I9000
    7D | 450D | C10-22 3.5-4.5 | S8 3.5 Fish | C28 1.8 | C50 1.4 | C85 1.8 | 430EX II | Phottix|

  5. #45
    Coś już napisał Awatar Ulisses
    Dołączył
    Mar 2012
    Miasto
    Warszawa, Łódź
    Wiek
    39
    Posty
    96

    Domyślnie Odp: TABLET do prezentacji zdjęć i nie tylko.

    Cytat Zamieszczone przez Mad_Mac Zobacz posta
    Od 1.5 miesiaca uzywam do prezentacji IPada 3g. Taki sposob prezentacji jest naprawde swietny i niejednokrotnie robil ogromne wrazenie na klientach.
    Do internetu tez jest nieoceniony. Mam netbooka 10 cali i odkad mam IPada to prawie o nim zapomnialem. Sam czas uruchomienia systemu mnie odstrasza.
    Probowalem galaxy i inne tanie taby i jesli chcesz cos do zdjec to polecam tylko IPada.
    Od miesiąca używam Galaxy Tab II, wybierałem między nim a Ipadem, którego testowałem wcześniej. Moje priorytety to zdjęcia i książki - PDFy z dużą ilością wykresów. Póki co 100% satysfakcji. Zadecydowały zupełnie idiotyczne ceny akcesoriów appla i mało elastyczny system. Android sprawdza się znakomicie i nie wiem co takiego musiałby mieć ipad żeby był lepszy "do zdjęć"... Przegląda się bardzo wygodnie nawet w bardzo dużej rozdziałce i trzeba przyznać, że to po prostu robi dobre wrażenie na odbiorcach. Co do edycji zdjęć to kwestia zupełnie inna. Bez klawiatury i myszy to nie to samo. Choć jak się ktoś uprze to jest funkcjonalna wersja PS Touch na androida.

  6. #46
    Coś już napisał
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    95

    Domyślnie Odp: TABLET do prezentacji zdjęć i nie tylko.

    Mam nadzieję że się potwierdzi link więc na tę chwilę się wstrzymam jeszcze z zakupem

  7. #47
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    46
    Posty
    7 429

    Domyślnie Odp: TABLET do prezentacji zdjęć i nie tylko.

    Cytat Zamieszczone przez tomik23 Zobacz posta
    Mam nadzieję że się potwierdzi link więc na tę chwilę się wstrzymam jeszcze z zakupem

    O, to ja też poczekam
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  8. #48
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    3 225

    Domyślnie Odp: TABLET do prezentacji zdjęć i nie tylko.

    Przez ostatni rok testowalem wiele tabletów na Androidzie m.in. Samsung Galaxy Tab P7500, jego drugą wersję P5100, Asusa Transformera i jego następcę, ale po tym jak wpadł mi w ręce sprzęt spod znaku nadgryzionego jabłka Nowy iPad w 3 odsłonie, to pomimo ograniczeń platformowych już zostanie ze mną. Przekonał mnie ekran na którym prezentowane zdjęcia wreszcie wyglądają tak, jak tego oczekiwałem, masa programów do obróbki, choć te lepsze płatne i mega płynność systemu w czasie pracy. Poza tym w miesiąc po zakupie dostępna aktualizacja systemu na IOS 6.0. W Samsungu do dziś oficjalnych aktualizacji nie ma ...
    Canon 6D i 5D2 + Canon 24-70L/4,0 + Canon 16-35L/4,0 + Canon 17-40L/4,0 + Canon 70-200L/4,0 + Canon 40/2,8 + szkła M42 i lampa EXII

  9. #49
    Pełne uzależnienie Awatar arturs
    Dołączył
    Jan 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    47
    Posty
    4 196

    Domyślnie Odp: TABLET do prezentacji zdjęć i nie tylko.

    a co masz do obróbki na iPada (nawet płatne)? widziałem właśnie dzisiaj iPada3 i faktycznie sprzęcik bardzo fajny..
    5DmkI, C85f1.2L|580 EXII|

  10. #50

    Domyślnie TABLET do prezentacji zdjęć i nie tylko.

    Jest i Asus i Samsung, jeden ze starszym i5 a drugi z nowszym, Asus niecałe 12", Samsung mniejszy ciut i chyba z 7000 kosztuje. Oba z Windowsem 7.

    Co do iPadów, mam retine i zdjęcia prezentują się bajecznie ale na jednej krawędzi, wieczorem widać minimalny różowy zafarb. Jedynka pod tym względem była idealna.

    Jeszcze jedno, zdjęcia ze skalibrowanego monitora, poprawnie wydrukowane i z iPada3 są zadziwiająco blisko siebie kolorystycznie.

    Co do płynności to nic koło iPada jak do tej pory nie leżało.
    Ostatnio edytowane przez GoOrange ; 28-09-2012 o 22:04

Strona 5 z 15 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •