Strona 12 z 15 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 148

Wątek: TABLET do prezentacji zdjęć i nie tylko.

  1. #111
    Pełne uzależnienie Awatar Goomis
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Bydgoszcz
    Wiek
    34
    Posty
    1 893

    Domyślnie Odp: TABLET do prezentacji zdjęć i nie tylko.

    Nexus 10:
    2560x1600 (300ppi)
    Ipad:
    2048x1536 (264ppi)

    Z pierwszych niewielu recenzji Nexusa 10, w których pojawia się porównanie oczywiście do Ipada wynika, że ekrany są bardzo porównywalne. A więc nadal wolę Nexusa 10 i Nexusa 7 w cenie jednego Ipada.
    5DmkIII + S14/2.8 + C35/1.4LmkII + C85/1.2LmkII + C70-200/2.8L + 600EX-RT & 580EXII + Think Tanki (Retro30, Shapeshifter, Skin Set v2) + NEC EA274WMi + Sandisk

  2. #112
    Początki nałogu Awatar kris75
    Dołączył
    Feb 2006
    Miasto
    pomorze
    Wiek
    49
    Posty
    413

    Domyślnie Odp: TABLET do prezentacji zdjęć i nie tylko.

    Cytat Zamieszczone przez xxkomarxx Zobacz posta
    No to wada. Można kasować przez iTunesa.
    mozna tylko to nie jest alternatywa, mam nadzieje ze tą funcjonalnosc wprowadza w nastepnej wersji IOS'a
    ________
    Rzeczy widzimy nie takimi, jakie są, ale takimi, jacy jesteśmy
    Immanuel Kant

  3. #113
    Pełne uzależnienie Awatar xxkomarxx
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Rzeszów, Tarnobrzeg, Sandomierz
    Wiek
    40
    Posty
    1 456

    Domyślnie Odp: TABLET do prezentacji zdjęć i nie tylko.

    Cytat Zamieszczone przez kris75 Zobacz posta
    mozna tylko to nie jest alternatywa, mam nadzieje ze tą funcjonalnosc wprowadza w nastepnej wersji IOS'a
    Ponoć można sobie system "odblokować" ale czy aby korzystać ze wszystkiego trzeba się posuwać do takich działań.
    Apple szczyci się stabilnością systemów i bezpieczeństwem, może stąd takie blokady. Wszystko przewidziane pod zwykłego laika, szkoda że nie wypuścili wersji dla osób które chciałyby coś więcej, z drugiej strony widzę narzekania na taką opcję.
    Ipad jest jaki jest. Dla mnie jakość wykonania i obraz jaki daje są bezkonkurencyjne.
    Do moich potrzeb sprawdzi się znakomicie i nawet nie będę narzekać na jego ograniczenia. Jeśli komuś się nie podoba może nabyć coś innego wszakże rynek tabletów stale się rozwija.
    Kupujemy aparaty i szkła za grube tysiące a rozwodzimy się nad tysiącem różnicy między tym a innym. To też jest nasze (moje) narzędzie pracy.

  4. #114
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    46
    Posty
    7 429

    Domyślnie Odp: TABLET do prezentacji zdjęć i nie tylko.

    Cytat Zamieszczone przez Goomis Zobacz posta
    Nexus 10:
    2560x1600 (300ppi)
    Ipad:
    2048x1536 (264ppi)

    Z pierwszych niewielu recenzji Nexusa 10, w których pojawia się porównanie oczywiście do Ipada wynika, że ekrany są bardzo porównywalne. A więc nadal wolę Nexusa 10 i Nexusa 7 w cenie jednego Ipada.
    Z opinii to wynika, ze jakość wyświetlacza w SGS3 jest super, a tymczasem nie da sie ustawić neutralnego koloru, albo jest przekolorowane, albo wyprane.
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  5. #115

    Domyślnie Odp: TABLET do prezentacji zdjęć i nie tylko.

    Cytat Zamieszczone przez xxkomarxx Zobacz posta
    Ponoć można sobie system "odblokować" ale czy aby korzystać ze wszystkiego trzeba się posuwać do takich działań.
    Apple szczyci się stabilnością systemów i bezpieczeństwem, może stąd takie blokady. Wszystko przewidziane pod zwykłego laika, szkoda że nie wypuścili wersji dla osób które chciałyby coś więcej, z drugiej strony widzę narzekania na taką opcję.
    Ipad jest jaki jest. Dla mnie jakość wykonania i obraz jaki daje są bezkonkurencyjne.
    Do moich potrzeb sprawdzi się znakomicie i nawet nie będę narzekać na jego ograniczenia. Jeśli komuś się nie podoba może nabyć coś innego wszakże rynek tabletów stale się rozwija.
    Kupujemy aparaty i szkła za grube tysiące a rozwodzimy się nad tysiącem różnicy między tym a innym. To też jest nasze (moje) narzędzie pracy.
    Apple szczyci się stabilnością i bezpieczeństwem bo to UNIX, blokady to ich fanaberie(kasa). Wersja dla osób, które chciałby coś więcej istnieje i nazywa się Linux (PC) i Android(tablety itp). Większość jest open source.
    Jeżeli Tobie odpowiada, to używaj proszę, nic mi do tego, ale nie podawaj fałszywych argumentów.

  6. #116
    Pełne uzależnienie Awatar xxkomarxx
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Rzeszów, Tarnobrzeg, Sandomierz
    Wiek
    40
    Posty
    1 456

    Domyślnie Odp: TABLET do prezentacji zdjęć i nie tylko.

    Cytat Zamieszczone przez Opa_Apo Zobacz posta
    Apple szczyci się stabilnością i bezpieczeństwem bo to UNIX, blokady to ich fanaberie(kasa). Wersja dla osób, które chciałby coś więcej istnieje i nazywa się Linux (PC) i Android(tablety itp). Większość jest open source.
    Jeżeli Tobie odpowiada, to używaj proszę, nic mi do tego, ale nie podawaj fałszywych argumentów.
    A gdzie ja podałem fałszywe argumenty??

  7. #117

    Domyślnie Odp: TABLET do prezentacji zdjęć i nie tylko.

    Z Twojego postu można wywnioskować, że blokady są efektem ubocznym stabilności i bezpieczeństwa platformy, a to nie prawda, bo są tam celowo.

  8. #118
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Oct 2012
    Posty
    29

    Domyślnie Odp: TABLET do prezentacji zdjęć i nie tylko.

    Przed świętami w biedronie będzie tablet 10calowy na ipsie za 5 stówek

  9. #119

    Domyślnie Odp: TABLET do prezentacji zdjęć i nie tylko.

    Mam takie pytanko, czy tablet Nexus 7 może posłużyć jako monitor podglądowy do lustrzanki? Oraz jeśli tak, jak to się sprawdzi w praniu w porównaniu do takiego lilliputa 7' np?

  10. #120
    Pełne uzależnienie Awatar Goomis
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Bydgoszcz
    Wiek
    34
    Posty
    1 893

    Domyślnie Odp: TABLET do prezentacji zdjęć i nie tylko.

    Cytat Zamieszczone przez RAFAL_PAWLEWICZ Zobacz posta
    Mam takie pytanko, czy tablet Nexus 7 może posłużyć jako monitor podglądowy do lustrzanki? Oraz jeśli tak, jak to się sprawdzi w praniu w porównaniu do takiego lilliputa 7' np?
    Do filmu czy do czego? Może.
    Dowolne urzadzenie z Androidem i obsługą USB Host może.
    A no i oczywiście:
    https://play.google.com/store/apps/d...9udHJvbGxlciJd
    Ostatnio edytowane przez Goomis ; 30-11-2012 o 23:24
    5DmkIII + S14/2.8 + C35/1.4LmkII + C85/1.2LmkII + C70-200/2.8L + 600EX-RT & 580EXII + Think Tanki (Retro30, Shapeshifter, Skin Set v2) + NEC EA274WMi + Sandisk

Strona 12 z 15 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •