Strona 3 z 15 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 148

Wątek: TABLET do prezentacji zdjęć i nie tylko.

  1. #21

    Domyślnie

    Nie liczył bym na poważniejsze programy do obrabiania zdjęć dla tabletów. Moim zdaniem głównym problemem jest wygodne sterowanie. Bez klawiatury, myszki i większego ekranu taki program może być tylko ciekawostką. Wyobrażacie sobie poważniejszą pracę z grafiką smyrając palcem po 10-calowym ekraniku? No bez jaj.

  2. #22
    Pełne uzależnienie Awatar Mad_Mac
    Dołączył
    Jan 2009
    Miasto
    UK
    Posty
    1 458

    Domyślnie

    Od 1.5 miesiaca uzywam do prezentacji IPada 3g. Taki sposob prezentacji jest naprawde swietny i niejednokrotnie robil ogromne wrazenie na klientach.
    Do internetu tez jest nieoceniony. Mam netbooka 10 cali i odkad mam IPada to prawie o nim zapomnialem. Sam czas uruchomienia systemu mnie odstrasza.
    Probowalem galaxy i inne tanie taby i jesli chcesz cos do zdjec to polecam tylko IPada.

    5DmkIII | BG-E11 |5DmkII | BG-E6 | 16 | 24-35 F2 | 50 | 85 | 135L | 2x430 EX II | 2xJ360 AFD | YN662C | NX2000 | 16-50 | 30 | 50-200
    Google: Precious-moment photography UK

  3. #23
    Początki nałogu Awatar punky
    Dołączył
    Jun 2008
    Miasto
    Kwidzyn
    Wiek
    42
    Posty
    483

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez N00bek Zobacz posta
    Nie do końca. Widziałem kilka ciekawych aplikacji które dzięki chociażby multi-touch pozwalają o wiele precyzyjnie pracować. Kwestia przyzwyczajenia, ale skoro są ludzie, którzy z iphona 4g wyciągają super zdjęcia to możliwe, iż na ipadzie są w stanie czynić cuda
    Podaj proszę jakie to, chętnie przejrzę i potestuję.
    R6 + S17-35 + 24-70/2.8 + 50/1.8 + 85/1.8 + 70-200/2.8

    Ex Sony a6500, 70D, 40D, 30D

  4. #24

    Domyślnie

    Ja jednak byłabym zwolenniczką tabletu obsługującego androida, to najbardziej stabilny system. Zwłaszcza jeśli tablet ma ci służyć do czegoś innego poza zdjęciami. Spoko są tablety Archos, miałam okazję się nimi bawić i całkiem fajnie się sprawdzają. Widziałam takie na humanmedia.pl, nie są takie strasznie drogie, warto się zainteresować

  5. #25
    Pełne uzależnienie Awatar _igi
    Dołączył
    Feb 2008
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    2 035

    Domyślnie

    To iOS jest niestabilny? Wszystko można o iPadzie powiedzieć, ale nie to, że jest niestabilny. Przy obecnych cenach pierwszej wersji to naprawdę świetna sprawa. Mam 3G którego chciałem używać w pracy, niestety nie wyszło (aplikacja do wysyłania fot na ftp automatycznie skalowala i zamieniala foty na jpeg) i mi zostal jako przycisk do papieru i przenosne portfolio - i jako to się sprawdza naprawdę dobrze. Poza tym to taki pomocnik fotografa - internet, gps, kalendarz, notatnik, grajek. Czego chcieć więcej?
    5D4, 1D4, 1Ds3 + TS-E 17L, TS-E 24mk2L, 24L, 35L, 50L, 135L, 24-105L, 100-400L, + 6x manfrotto

  6. #26
    Grzeczny i układny podpis Awatar Merde
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    44
    Posty
    7 756

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez _igi Zobacz posta
    Mam 3G którego chciałem używać w pracy, niestety nie wyszło (aplikacja do wysyłania fot na ftp automatycznie skalowala i zamieniala foty na jpeg)
    Jaja sobie robisz, prawda? Na iOS nie ma normalnego klienta ftp?
    I don't pretend to understand Brannigan's Law. I merely enforce it

  7. #27
    Coś już napisał Awatar Matias
    Dołączył
    Nov 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    98

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez _igi Zobacz posta
    Poza tym to taki pomocnik fotografa - internet, gps, kalendarz, notatnik, grajek. Czego chcieć więcej?
    Ten lajtrum by się przydał i było by idealnie Ciekaw jestem GPSa, to działa tak jak zwykle nawigacje co ludzie w samochodach wożą, czy są jakieś ograniczenia? ... po za tym że 10 cali ciężko do szyby przykleić

  8. #28
    Uzależniony
    Dołączył
    May 2008
    Wiek
    53
    Posty
    551

    Domyślnie

    W chwili obecnej sensowny wybór to chyba asus transformer. Ekran IPS, dedykowana klawiatura z portem USB Direct Mode, cena od 1599 za sam tablet i 1999 za set tablet + klawiatura z dockiem. niestety popyt wielokrotnie przewyższa podaż wiec z zakupem nie jest lekko ale w czerwcu dostępność ma sie poprawić.
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    zapomniałem dodać. Transformer ma sprytne rozwiązanie. w klawiaturze jest dodatkowa bateria która przedłuża prace tabletu z 10 do 16 godz.
    Ostatnio edytowane przez Canion ; 25-05-2011 o 09:22 Powód: Automerged Doublepost

  9. #29
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Łódź
    Posty
    2 227

    Domyślnie

    gps dziala tak jak kazdy
    no comment...

  10. #30
    Pełne uzależnienie Awatar _igi
    Dołączył
    Feb 2008
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    2 035

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Merde Zobacz posta
    Jaja sobie robisz, prawda? Na iOS nie ma normalnego klienta ftp?
    jest seria "ftp on the go", może coś odświeżyli w tym appsie, ale jak na razie, dla wszystkich redakcyjnych robiących w RAW to jest problematyczne. Aczkolwiek znam kilku foto, którzy wysyłają jpegi na ftpy do redakcji za pomocą iPada, albo iPhone.
    5D4, 1D4, 1Ds3 + TS-E 17L, TS-E 24mk2L, 24L, 35L, 50L, 135L, 24-105L, 100-400L, + 6x manfrotto

Strona 3 z 15 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •