Strona 4 z 9 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 83

Wątek: Jak wybrać fotografa ślubnego

  1. #31
    czarus1256b
    Guest

    Domyślnie Odp: Jak wybrać fotografa ślubnego

    Ja pozwolę sobie polecić osobę, która bardzo dobrze zna się na rzeczy. Fotograf ślubny Wrocław gromolak.net, osobiście robił zdjęcia na moim ślubie.
    Ostatnio edytowane przez fomag ; 29-05-2015 o 10:47 Powód: skasowanie linka, pozycjonowanie

  2. #32
    Pełne uzależnienie Awatar tombas
    Dołączył
    Jul 2006
    Miasto
    Nowy Sącz
    Wiek
    55
    Posty
    2 195

    Domyślnie Odp: Jak wybrać fotografa ślubnego

    Cytat Zamieszczone przez czarus1256b Zobacz posta
    Ja pozwolę sobie polecić osobę, która bardzo dobrze zna się na rzeczy. gromolak.net Fotograf ślubny Wrocław, osobiście robił zdjęcia na moim ślubie.
    i zarejestrowałes/łas się na forum własnie dzis i tylko po to zeby nam to ogłosić? no to zdjęcia musiały byc naprawde fantastyczne
    sorry, ale nie kupuje tego
    Ostatnio edytowane przez fomag ; 29-05-2015 o 10:47 Powód: skasowanie linka / pozycjonowanie
    Do zdjęć mam wszystko, prócz talentu...
    (R6, RP, RF 15-35 f/2.8L, RF 28-70 f/2L, RF 100 f/2.8L, RF 70-200 f/2.8L, EL-1, 470EX-AI)

  3. #33
    Pełne uzależnienie Awatar pan.kolega
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    2 817

    Domyślnie Odp: Jak wybrać fotografa ślubnego

    Wybieram się właśnie teraz na ślub w Polsce, w stolicy oczywiście. Para ambitna, w menu na pewno będa ośmiorniczki, zobaczę kto będzie fotografował. (Może ktoś z forum.)
    W tekście OP jest jedno zdanie, które mi się bardzo podoba - powinno się również spodobać wszystkim tyrajacym w branży:

    "Olejcie fakt, że kosztuje dwa razy tyle co planowaliście wydać na całe wesele."

    Wódki dolać! (Oczywiście jeśli będzie z czego...)


    I don't always shoot wide angle zooms, but when I do, I prefer the 16-35 f/4 IS.

  4. #34
    Coś już napisał
    Dołączył
    Sep 2012
    Miasto
    Pruszków
    Wiek
    50
    Posty
    59

    Domyślnie Odp: Jak wybrać fotografa ślubnego

    Tylko podsumowanie dałem radę przeczytać Mają ludzie portfolio i cennik więc klient widzi co za ile dostaje.Chyba napiszę tu raczej posta jak fotograf ma unikać klientów dziadów którzy nie chcą odebrać zdjęć i jak się nie wkręcić w pijacką libację zwaną przez niektórych uroczystością weselną Pozdrawiam i życzę udanych zleceń.

  5. #35

    Domyślnie Odp: Jak wybrać fotografa ślubnego

    Dzięki rozwojowi internetu szukanie specjalisty od fotografii ślubnej stało się o wiele szybsze, tańsze itd., itd., pewnie znacie te teksty.
    Chociaż z drugiej strony tylu się teraz reklamuje, że to też teraz nie jest już takie proste, jakby się mogło wydawać, dlatego najlepiej zacząć szukać ze sporym wyprzedzeniem i może zaangażować kogoś, kto ma więcej czasu i poda swoją opinię "z zewnątrz".
    Ostatnio pomagałam mojej bliskiej koleżance znaleźć kogoś z okolic Łodzi i Warszawy i przede wszystkim patrzyłyśmy, oprócz oczywiście takich rzeczy jak sam styl fotografowania czy zakres usług, na opinie klientów - wielu fotografów umieszcza na swoich stronach takie rzeczy, poza tym na innych stronach też warto trochę poszperać.

    //Edit moderatora: proszę nie reklamować nam tutaj cudzych stron gastronomicznych.
    Link do swojej strony o tematyce fotograficznej (ale nie zawierającej oferty skierowanej do fotografów) można wstawić zgodnie z regulaminem w stopce
    Ostatnio edytowane przez Merde ; 25-01-2016 o 11:26

  6. #36
    Pełne uzależnienie Awatar tombas
    Dołączył
    Jul 2006
    Miasto
    Nowy Sącz
    Wiek
    55
    Posty
    2 195

    Domyślnie Odp: Jak wybrać fotografa ślubnego

    sorry, ale na kilometr wali reklamą, dzis rejestracja na forum i od razu polecanie fotografa???? mysle ze nie tedy droga
    Do zdjęć mam wszystko, prócz talentu...
    (R6, RP, RF 15-35 f/2.8L, RF 28-70 f/2L, RF 100 f/2.8L, RF 70-200 f/2.8L, EL-1, 470EX-AI)

  7. #37
    Początki nałogu Awatar 5pirit
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    433

    Domyślnie Odp: Jak wybrać fotografa ślubnego

    Dokładnie - trąci reklamą totalnie.
    eŁOS 6D + Canon + Tamron + Tokina + YN

  8. #38
    Uzależniony Awatar Macios
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    Szczecin
    Wiek
    45
    Posty
    692

    Domyślnie Odp: Jak wybrać fotografa ślubnego

    "jeśli chodzi o kwestie cenowe i samo dogadanie się to koleżanka sobie bardzo chwaliła. nie mogę się doczekać efektu końcowego" - Może warto takie posty wstawiać jednak jak się już doczekasz...

  9. #39

    Domyślnie Odp: Jak wybrać fotografa ślubnego

    Reklama reklamą, ale teraz serio. Jak wybrać fotografa ślubnego? Kierować się tylko jego portfolio czy może jeszcze czymś innym? Bo mi wydaje się, że trzeba też zwrócić dużą uwagę na to jaki jest dany człowiek, a nie na same umiejętności... ?

  10. #40
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 049

    Domyślnie Odp: Jak wybrać fotografa ślubnego

    Tak sie wybiera:

    Szukasz ofert, z ceny odcinasz 50% i nadal szukasz. Jak juz go masz, skarbowka dowala mu kare za prace na czarno. Ciagasz go po sadach i masz na wozek dla dziecka.

Strona 4 z 9 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •