Strona 8 z 13 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 127

Wątek: Soft do obróbki filmów

  1. #71
    Zablokowany
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    34
    Posty
    4 359

    Domyślnie

    Ok, czyli nie ma.

    http://www.youtube.com/watch?v=w7ny9JE9bgg


    A to tylko jeden z przykładów opcji, których Ulead pewnie nie ma, a w późniejszym stadium rozwoju umiejętności montażowych będzie potrzebny.

    Ja żałuję, że nauczyłem się Vegasa, bo na obecnym stadium rozwoju już zaczyna ograniczać i musimy się uciekać do Premiere'a z niektórymi efektami.

  2. #72
    Pełne uzależnienie Awatar allxages
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    2 549

    Domyślnie

    Narzekasz jakbyś nie ukradł i wpakował w to pieniądze ;-)

  3. #73
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Apr 2008
    Miasto
    Toruń
    Wiek
    56
    Posty
    1 502

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lux Zobacz posta
    polecam programik Ulead Video Studio. Rzeźbie nim filmy od kilku lat przede wszystkim w formacie DV (z kamerek). Teraz trochę HD z Nikona D5100 się bawiłem. Programik mega stabilny, po polsku, tani i ma wszystkie opcje co trzeba.
    Tylko z tym, że UVS11+ nie przyjmuje najnowszych formatów HD pomimo zastosowania ich patcha (inne kodeki nie wchodzą w grę, gdyż bazuje on tylko na swojej bibliotece). Wtedy trzeba niestety kupić ProX4.

    Cytat Zamieszczone przez micles Zobacz posta
    Ma maski?
    Z masek ma tylko takie: http://www.youtube.com/watch?v=JLVz-f6WxQ8
    Ostatnio edytowane przez Jago ; 23-03-2012 o 23:04 Powód: Automerged Doublepost
    C R6; C RF 24-70 L; C RF 100-500 L

  4. #74
    Początki nałogu Awatar Fotofil
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    3city
    Wiek
    60
    Posty
    284

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lux Zobacz posta
    polecam programik Ulead Video Studio. Rzeźbie nim filmy od kilku lat przede wszystkim w formacie DV (z kamerek). Teraz trochę HD z Nikona D5100 się bawiłem. Programik mega stabilny, po polsku, tani i ma wszystkie opcje co trzeba.
    Nie zapisuje plików exe, a to jest niezbędne jeśli chcesz wysyłać diaporamy na konkursy.
    „Fotografować to znaczy wstrzymać oddech, uruchamiając
    wszystkie nasze zdolności w obliczu ulotnej rzeczywistości.”
    Henri Cartier-Bresson

  5. #75
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    32

    Domyślnie

    Ja dopiero zaczynam się bawić składem video, ale od razu zauważyłem, że soft w MS to stanowczo za mało. Na początku nastawiałem się na Sony Vegas Movie Studio HD 10 Platinum Production Suite bo uważam, że do zastosowań domowych to wystarcza(nie mam c5d2 tylko c60, ani 3 tys zł na wydanie na soft PRO), i chociaż nadal uważam go za dobry wybór dla domówek w zeszłym tygodniu wpadł w moje ręce inny, niewymieniony do tej pory programik - mianowicie Serif MoviePlus x5. Zarejestrowani użytkownicy mogą go nabyć za 9 funtów( Wersja bez promocji kosztuje ok 250 - cena z vobis). Od razu chciałem zauważyć iż nikomu nie imputuje, że ten soft jest ach i och najlepszy i w ogóle lepszy niż vegas itp. Jednak za 9 funtów pozwala na całkiem sporo np. chrome key, menu architekta, maski(http://www.youtube.com/watch?v=OUUOJlmdpHo) i inne. Pewnie 250 bym nie dał bo wolałbym dołożyć do Vegas ale 9 funtów...
    Polecam każdemu video amatorowi do rozpoczęcia zabawy z video składem. Niekoniecznie trzeba zaczynać od pobrania wersji PRO z torrentów...
    Dla userów zaawansowanych takich jak wielu powyżej to będzie za mało, ale dla mnie osobiście to aż za dużo.
    Ostatnio edytowane przez asciersk ; 27-03-2012 o 16:36

  6. #76

    Domyślnie corel studio x4 robie video z gh2 panasa iwszystko

    fajnie idzie programik w wersji pl bardzo intuicyjny niedrogi po co od razu mercedes

  7. #77

    Domyślnie Odp: corel studio x4 robie video z gh2 panasa iwszystko

    Popieram "robo32", pytałem na forum pół roku temu o Corel Video Studio (polski i tani). Ale tu są sami fachowcy z wyższej półki i pracują w "Premiere". Ciekawi mnie czy wielu z guru opiniotwórców kupiło "Adobe Premiere" za pieniądze, czy też pracują na piratach. Fakt prawie wszystkie lepsze programy kosztują kupę kasy. Nie wiem w czym jest gorszy Corel od tych drogich programów. Jeżeli ktoś robi na tym filmie pieniądze to faktycznie musi "coś" włożyć by później więcej wyjąć. Ale do użytku własnego i rodzinnego wystarczy wg mnie Corel. Ciekawe czy ktoś poza mną i "robo32" podziela moje zdanie?

  8. #78
    Początki nałogu Awatar streaker
    Dołączył
    Nov 2009
    Miasto
    Śląsk
    Posty
    389

    Domyślnie Odp: Soft do obróbki filmów

    Chyba zacznę dawać w awatarze fotę z pudełkiem w rękach, bo nikt mi nie uwierzy, że mam legalny soft... :P
    A tak swoją drogą PP6 moim zdaniem spaprali - brak jog i shuffle dyskwalifikuje go dla mnie (JKL to tylko marna namiastka)
    "Jeśli słuchałeś swojej matki, ojca, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, a teraz wiedziesz nudny marny żywot, to w pełni sobie na to zasłużyłeś." - Frank Zappa

  9. #79
    Bywalec Awatar mnocon
    Dołączył
    Nov 2011
    Miasto
    Slask
    Wiek
    42
    Posty
    132

    Domyślnie Odp: Soft do obróbki filmów

    ja zaczynalem od pinnacle studio chyba 7, potem mialem 12, jak na poczatek naprawde fajny program. poznie przesiadlem sie na mac os i uzywalem final cut HD, Obecnie uzywam final cut x, tez moge smialo polecic a nie jest to soft za 3 tys zl - chyba 250 euro placilem o ile dobrze pamietam.
    Canon | 1D X | 40d | EOS M | 24-70 2.8 L II | 50 1.4 | 85 1.8 | 430 EXII | 600 EX RT | XH A1 |

  10. #80
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Apr 2008
    Miasto
    Toruń
    Wiek
    56
    Posty
    1 502

    Domyślnie Odp: corel studio x4 robie video z gh2 panasa iwszystko

    Cytat Zamieszczone przez robo32 Zobacz posta
    fajnie idzie programik w wersji pl bardzo intuicyjny niedrogi po co od razu mercedes
    Szczególnie widać w nim zaletę (w porównaniu z wcześniejszymi wersjami) opcji: przyspieszenie sprzętowe. No i jak ktoś wrzuca filmiki na you tube, to jest w nim znacznie rozszerzona opcja rozmiaru klatki (1920-1080) co przy dobrym materiale gwarantuje także jego dobrą "późniejszą" jakość.
    C R6; C RF 24-70 L; C RF 100-500 L

Strona 8 z 13 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •