Zobacz wyniki ankiety: Zamienniki

Głosujących
150. Nie możesz głosować w tej sondzie
Strona 63 z 85 PierwszyPierwszy ... 1353616263646573 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 621 do 630 z 848

Wątek: Zamienniki baterii

  1. #621
    Coś już napisał
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    78

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez axk Zobacz posta
    Ale ludzie chcą wierzyć w okazję zakupu oryginału za 40.0% ceny rynkowej.
    ale podróby też działają ok...wiadomo co oryginał to oryginał....wszystko trzeba kupować z głową a nie patrzeć tylko przez pryzmat ceny...dobrze, że takowy wątek jest na forum, niejeden by się podejrzewam do tej pory naciął na kiepska podróbkę oryginału za okazyjną cenę....ja osobiście kupiłem podróbkę chociaż wyglądem jest jak oryginał ale duuużo tańszy... jak narazie ok....oryginały także trafiają się felerne i mało który producent czy serwis uzna swoją porażkę i wadę fabryczną bo częściej jest to wina użytkowania i użytkownika...

  2. #622
    Początki nałogu
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    238

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez axk Zobacz posta
    Moja wypowiedź odnosiła się do tych konkretnych "oryginalnych" akumulatorów Canon'a oferowanych na wskazanej aukcji, tak więc nie bardzo wiem jaki to ma związek z zamiennikami Ham'y o których piszesz.
    no w zasadzie to żaden, z tym, że ja nie spinałem się na pesudooryginały na 40% ceny myśłąć, że dostaję 100%-owe oryginały, tylko sobie kupiłem zainenika całkiem dobry, ale za cenę dokłądnie 139 zł...
    70D, C. EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM, C. EF 50mm f/1,8 STM, C. 100mm 2.8L Macro IS USM, C. EF 70-200mm f/4 L IS USM, C. Speedlite 430EX II, Velbon sherpa 600R, Marumi Super DHG

  3. #623
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Aug 2011
    Miasto
    Kielce
    Posty
    16

    Domyślnie

    Miał ktoś z was do czynienia z zamiennikami sygnowanymi OTB lub Newell?
    Sprzedawcy piszą, że współpracują ze standardowymi ładowarkami Canona, ale jak jest z jakością. Chciałbym kupić taki zamiennik do 1100D, wytrzymają chociaż połowę tego co oryginał?

  4. #624
    Coś już napisał Awatar mirasb
    Dołączył
    Feb 2009
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    52
    Posty
    87

    Domyślnie

    Witam
    Posiadam zamiennik BP 511 (20/30D/...) marki Newell . Po pierwszym ładowaniu pozwolił na wykonanie ok. 350 zdjęć. Teraz jest lepiej.

    Pozdrawiam
    Mirek

  5. #625
    Pełne uzależnienie Awatar axk
    Dołączył
    Apr 2008
    Miasto
    SK
    Posty
    2 027

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez berbec_188 Zobacz posta
    ...ja osobiście kupiłem podróbkę chociaż wyglądem jest jak oryginał ale duuużo tańszy...
    Należy tutaj rozróżnić kwestię podróbek i oryginalnych zamienników znanych producentów (Hahnel, Hama, Ansmann, GP itp.).
    EOS + Speedlite

  6. #626
    Coś już napisał Awatar Furman
    Dołączył
    May 2011
    Miasto
    Suchedniów
    Wiek
    26
    Posty
    80

    Domyślnie [DYSKUSJA] Co myślicie o zamiennikach akumulatorów.

    Witam foumowiczów.
    Zapraszam was do dyskusji na temat zamienników akumulatorów do naszych Canonów. Polecanie zamienniki czy nie, jeśli tak to jakiej firmy polecacie. Dobra to może ja zacznę.

    __________________________________________________ _________________
    Ostatni przeglądając stronę techniczną Canon.pl natknąłem się na takie "ostrzeżenie" http://www.canon.pl/Support/Consumer...type=important (może zauważyliście że na górze pisze że ta informacja dotyczy Canona 550D, ale na stronach technicznych inneych aparatów jest to samo). Zadziwiło mnie to. Jak myślicie czy jest to chwyt marketingowy canona który ostrzega żeby nie kupować zamienników, a zamiast tego kupować canonowskie akumulatory. A może to prawda że używanie takich zamienników to niebezpieczeństwo. Co o tym myślicie?
    Dopiero zaczynam.
    Canon EOS 550D + Canon 18-55 mm f/3.5-5.6 IS + Canon EF 50 mm f/1.8 II + karta SanDisk SDHC Extreme 8GB class 10 + Lowepro SlingShot 302 AW
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  7. #627

  8. #628
    Coś już napisał Awatar Furman
    Dołączył
    May 2011
    Miasto
    Suchedniów
    Wiek
    26
    Posty
    80

    Domyślnie

    Ale tu jest Ankieta . Można to wszystko łatwiej zilustrować.
    Dopiero zaczynam.
    Canon EOS 550D + Canon 18-55 mm f/3.5-5.6 IS + Canon EF 50 mm f/1.8 II + karta SanDisk SDHC Extreme 8GB class 10 + Lowepro SlingShot 302 AW
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  9. #629
    Pełne uzależnienie Awatar dinderi
    Dołączył
    Aug 2009
    Miasto
    Raszyn
    Wiek
    50
    Posty
    3 028

    Domyślnie

    Furman, mnożenie watków na ten sam temat powoduje, że szukający konkretnej informacji zamiast siedzieć 15 minut przed komputerem i znaleźć, po godzinie wstaje z nieznalezionym. To czy jest ankieta, czy nie ma, nie ma kompletnie znaczenia, bo i tak 80% odpowiedzi będzie oparta na schemacie "kupiłem wczoraj zamiennik, wszystko super hula, dałem połowę tego co za oryginał, jestem bardzo zadowolony, polecam".

    Zamiast mnożyc watki o tym samym, podłacz się pod już istniejący. Wszyscy na tym skorzystają.
    Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
    09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

    ---Moje zdjecia na FB---

  10. #630
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 950

    Domyślnie

    jednak odsylam do watku zbiorczego. opinii jest pod dostatkiem, kwestia tylko poczytania...
    www albo tez flickr

Strona 63 z 85 PierwszyPierwszy ... 1353616263646573 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •