Zobacz wyniki ankiety: Zamienniki

Głosujących
150. Nie możesz głosować w tej sondzie
Strona 12 z 85 PierwszyPierwszy ... 210111213142262 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 848

Wątek: Zamienniki baterii

  1. #111
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mxw Zobacz posta
    pogadamy za rok.
    zapewne na oryginale będziesz wtedy robić ~700 zdjęć, a na zamienniku - jeżeli w ogóle będzie jeszcze żyć - ~200-300.
    A co powiesz o moich ponad dwuletnich zamiennikach ktore nadal smialo ciagna ponad 1200 zdjec w gripie?

  2. #112
    Początki nałogu
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    283

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vitez Zobacz posta
    A co powiesz o moich ponad dwuletnich zamiennikach ktore nadal smialo ciagna ponad 1200 zdjec w gripie?
    ... i o moich dwóch oryginałach które padają po pół godziny?

  3. #113
    Pełne uzależnienie Awatar arturs
    Dołączył
    Jan 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    47
    Posty
    4 196

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mxw Zobacz posta
    pogadamy za rok.
    zapewne na oryginale będziesz wtedy robić ~700 zdjęć, a na zamienniku - jeżeli w ogóle będzie jeszcze żyć - ~200-300.
    hmm... mam 1 orginał i 3 zamienniki z eltecu - kupione ponad rok temu - na zamiennikach nie ma różnicy - ponad 1000 zdjęć na 2 akumulatorach w gripie
    5DmkI, C85f1.2L|580 EXII|

  4. #114
    Pełne uzależnienie Awatar mxw
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Poznań
    Posty
    2 281

    Domyślnie

    no co mam powiedzieć? ;-)

    mogę powiedzieć dokładnie tak samo:
    hmm... mam 1 orginał i 3 zamienniki z eltecu - kupione ponad rok temu - na zamiennikach jest duża różnica - około 400 zdjęć na 2 akumulatorach w gripie, trzeci zamiennik już padł, na oryginale wciąż ~600 zdjęć.
    pozdro.,
    m.
    __________________
    Canon EOS 3P broken | 28/1.8 | 50/1.4 | 85/1.8 | itd.
    © mxw | mm | deviant | portrety | fotoloader

  5. #115
    Początki nałogu
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    326

    Domyślnie

    U mnie po 2 latach na zamiennikach (cos tam gold) ich wydajność spadła z 400-500 do 200-300, ale nie mam do nich o to pretensji - w końcu zapłaciłem za nie ok. 35zł/szt.
    chroniczny brak czasu i zdolności, ale za to mam eLki i FF :rolleyes:

  6. #116
    Uzależniony Awatar comatus
    Dołączył
    Jul 2006
    Miasto
    Wybrzeże Pucyfiku
    Wiek
    40
    Posty
    725

    Domyślnie

    Ja chyba jako jeden z nielicznych mam złe doświadczenie z zamienikiem. Premium gold, mam coś ponad 1/2 roku. Tak z 50 zdjęć to max, najczęściej po naładowaniu i pstryknieciu do 10 fotek wskaźnik baterii spada z całości to tego minimum. W zimie na mrozie 3 fotki to max :/

    edit:
    A co ciekawe jak już sie rozładuje do końca to wystarczy ja wyjąć z aparatu i wsadzić znowu i już można cykać kilka kolejnych fot. Czasami nawet wskaźnik pokazuje, że jest pełna!

  7. #117
    Bywalec Awatar Dorn
    Dołączył
    Apr 2005
    Miasto
    Rzeszów
    Wiek
    50
    Posty
    131

    Domyślnie

    A ja mam zamiennik Hama i działa dłuuugo - zwłaszcza dłuugo na jednej kreseczce na wskaźniku. Natomiast oryginał (prawie 3 letni) to już chyba pada bo po pełnym naładowaniu, po pkilkunastu zdjeciach albo pokazuje 1 kreseczkę albo sie wyłącza. Po wyłączeniu aparatu, odczekaniu tak z 5-10 minut, właczam i dalej jest full naładowany i można zrobić kilkanaście zdjęć.
    I tak można powtarzać pewnie wiele razy, ale przeważnie przy 3-4 szlag mnie trafia i .....
    40D | 17-40/4L | 70-200/4L | 50/1.8 | 420EX | ... I z tego wychodzi: www.kolec.cba.pl
    ---------------------
    Post ten wyraza opinie Autora w dniu dzisiejszym. Nie moze on byc wykorzystany przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym nastepujacym po nim dniu.
    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany pogladów, bez podawania przyczyny.

  8. #118
    Uzależniony
    Dołączył
    Nov 2004
    Miasto
    Polska
    Posty
    727

    Domyślnie

    Czy ktos uzywa, uzywal takich: Ansmann A-Can BP-511


    http://www.ansmann.de/cms/no_cache/e...1%5Bpid%5D=767

  9. #119
    Bywalec
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Lublin/Gorzów Wlkp.
    Wiek
    38
    Posty
    136

    Domyślnie

    Ja mam premium gold do 350d i po pół roku robię na nim tylko 30-40 fotek... teraz chciałbym dokupić drugi aku do 5d i nie wiem, który. Boję się, że jak kupię premium gold to będzie kaszanka.
    Pomóżcie proszę.
    P.s. Czy do nałanowania zamiennika używacie ładowarki z zestawu czy dokupowaliście coś?

  10. #120
    Początki nałogu Awatar SebaWolf
    Dołączył
    Aug 2006
    Miasto
    Warszawa/Mława
    Wiek
    46
    Posty
    324

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spuki Zobacz posta
    Ja mam premium gold do 350d i po pół roku robię na nim tylko 30-40 fotek... teraz chciałbym dokupić drugi aku do 5d i nie wiem, który. Boję się, że jak kupię premium gold to będzie kaszanka.
    Pomóżcie proszę.
    P.s. Czy do nałanowania zamiennika używacie ładowarki z zestawu czy dokupowaliście coś?
    Do 5d swego czasu kupiłem zamiennik w wspomianym przez kogoś już tu wcześniej ELTAC'U. Aparatu nie używam zbyt intensywnie ale z tego co zaobserwowałem, zamiennik wcale nie ustępuje oryginałowi wręcz przeciwnie wydaje mi się że trzyma dłużej /dokładnych testów na ilość strzelonych fotek nie przeprowadzałem/.

    Używam oryginalnej ładowarki od aparatu i niema żadnych problemów.

Strona 12 z 85 PierwszyPierwszy ... 210111213142262 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •