Strona 3 z 45 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 447

Wątek: Wasza najlepsza fotka dotychczas)

  1. #21
    fotograf Awatar Czacha
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    44
    Posty
    4 868

    Domyślnie

    u mnie brak tej "naj" .. kazda podoba mi sie na poczatku.. po kilku dniach przestaje najwiecej emocji.. i to tych pozytywnych wywoluje u mnie ta fotka


    reszta do obejzenia tutaj - link

  2. #22

    Domyślnie

    spajderek rulezzzzzzzzzzzzzz................
    ale mam pytanie czy oceniamy fotki czy umiejętnośc posługiwania sie fotoszopem?nie jest to ABSOLUTNIE jakikolwiek zarzut do autorów wyz.wym fotek. po prostu ,ogólne pytanie,bez podtekstów.

  3. #23
    Zablokowany Awatar C41photocrew
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    528

    Domyślnie

    b fajna fotka

    Flanel no taaa...cos kiepsko dzis ze mna...piatek 13.30 weekend:d ehhhh

  4. #24
    Początki nałogu Awatar Flanel
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Gdynia
    Wiek
    44
    Posty
    300

    Domyślnie

    agaj666 - na postawione pytanie samoistnie udzieliłaś odpowiedzi. Powinnaś spytać raczej czy oceniamy umiejętność fotografowania bez obróbki, czy posługiwanie sie np. fotoshopem (nie wiem skąd myśl że wszyscy używają tylko tego programu !). Natomiast odpowiedz jest jedna. Nie ważne kto co jak robił. Oceniamy jak sama napisałaś FOTKI. A nie środek do celu, czyli kto jak co uzyskał.

  5. #25

    Domyślnie

    hm.........no nie wiem.........albo robimy zdjecie albo kreujemy nowy obraz w kompie a to dwie rozne rzeczy.Wiadomo ze programami do obrobki plikow graficznych(PDOPG)mozna zdzialac cuda i jakby na dalszy plan schodza umiejetnosc kadrowania, dobierania parametrow i tego co stanowi o pieknie danego zdjecia.Co za problem dodac kolorkow,uzyc filtrow ,ktorych PDOPG maja mnostwo albo i wiecej.Sztuka jest uzyskac to na matowce.Nie mam nic przeciwko PDOPG ale uwazam ze powinno si ezaznaczac ze dana fota byla lub nie byla podawana obrobce PDOPG.Wtedy bylyby rowniejsze szanse.
    I jeszcze drobiazg.............
    JESTEM FACETEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!I MOGĘ TO UDOWODNIĆ!!!!!!!!!!!!!!!

  6. #26

    Domyślnie

    Ciekawe że zwykle ludziom ogladającym nie te zdjęcia się najbardziej podobają co nam, autorom... Ja tak mam :-D
    Ja dopiero na początku drogi fotograficznej więc wiele jeszcze nie zrobiłem ujęć którymi mógłbym się się chwalić. Ale z poniższego jestem zadowolony


    EDIT: Tytuł zdjęcia wrzuciłem na ramkę - chyba lepiej wygląda
    Ostatnio edytowane przez Grzdyll ; 30-09-2005 o 15:12
    Puszka, kilka słoików i może szczypta talentu?

  7. #27
    Początki nałogu Awatar Flanel
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Gdynia
    Wiek
    44
    Posty
    300

    Domyślnie

    wiedziałem że co do płci się pomylę, ale z dwoja złego lepiej obrazić faceta niż kobiętę .
    Ja od siebie dodam tyle. Fotka skadrowana podostrzona i poprawiona (jasność/kontrast) w Corel PSP X.

  8. #28
    fotograf Awatar Czacha
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    44
    Posty
    4 868

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez agaj666
    hm.........no nie wiem.........
    o tym juz tyle razy dyskutowalismy ... a i tak kazdy mial na koniec wlasne zdanie. oceniasz efekt koncowy - jezeli uwazasz ze jest przesadzony.. to ci sie po prostu nie podoba, chocby z tego wlasnie wzgledu autor moze zbierac laury za to ze mu sie udalo zrobic niezle zdjecie.. gozej gdy jest to jego pierwsze i ostatnie dobre foto.. byc gwiazda jednego zdjecia? no coz.. konczy sie tak samo jak gwiazdy jednej piosenki.. po 6 miesiacach nikt o nich nie pamieta

  9. #29
    Pełne uzależnienie Awatar Pszczola
    Dołączył
    Feb 2004
    Miasto
    Bydgoszcz
    Wiek
    53
    Posty
    1 760

    Domyślnie

    No ja jeszcze tego najlepszecgo w zyciu zdjecia nie zrobilem. Ale wciaz probuje...
    EOS 300v + BP, EOS 350d, EFs 18-55 3.5-5.6 II, EF 28-90 4-5.6 II, EF 75-300 4-5.6 III, EF 50mm 1.8 II, EF 85mm 1.8, Auto Revuenon 135 2.8, Pentacon 200 4, 430EX + rożny osprzęt; FED 5B; LOMO LK-A; Lubitel 166B; Minolta AF Big-Finder; Umax AstraCam 1000

  10. #30
    Bywalec Awatar Robert P.
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Komorniki/wielkopolska
    Wiek
    50
    Posty
    240

    Domyślnie

    No to i ja wrzuce mojego gniota, który akurat mi sie podoba.

    Plener z kol. Polaco...
    350D+grip::EF 28-90/4-5,6::EF 50/1,8::EF 70-200/4 L
    www.pilaczynski.net

Strona 3 z 45 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •