Strona 66 z 183 PierwszyPierwszy ... 1656646566676876116166 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 651 do 660 z 1822

Wątek: Przywitaj się na forum!

  1. #651
    KarolinaCagowska
    Guest

    Domyślnie

    witam wszystkich

    jestem początkującą Canonierką, fotografią interesuję się od roku, na początku byłam zadowolona ze spontanicznych strzałów, potem zaczęłam czytać i czytać na temat fotografii i wciągnęło mnie to... obecnie uczę się dalej, rozwijam swój mały warsztat. od nowego roku jestem szczęśliwą posiadczaką eosa 400D, przedtem szkoliłam się na 6-letniej cyfrówce, i nie powiem miło spędziłam z nią czas ale nadeszła chwila kiedy stwierdziłam że jestem gotowa na coś większego, wtedy pojawił się Canon sprezentowany na Gwiazdkę. cieszę się, że zawitałam na to forum jestem bardzo ciekawa i spragniona wiedzy na temat fotografii

    pozdrawiam wszystkich!

    p.s. cześć Elvis

  2. #652
    Awatar elviscox
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Poznań / Kłodzko
    Wiek
    34
    Posty
    9

    Domyślnie

    Witamy Cagusię
    Kolejną szczęśliwą posiadaczkę 400D

  3. #653

    Domyślnie

    Witam serdecznie!
    Od dlugiego juz czasu jestem stalym ale ukrytym czytalnikiem CB. Od niedawna jestem posiadaczem Canona 40d + 50mm f/1.8, wczesniej uzytkowalem na zmiane Zenita TTL i Lumixa FZ30. Nie ukrywam, ze decyzje o wyborze systemu podjalem po dlugiej lekturze tego forum. Fotografuje od wielu lat, lecz od kilku staram sie robic to bardziej swiadomie, naleze do Gnieznienskiej Akademii Fotografii Amatorskiej (GAFA) gdzie wspolnie z wieloma fotoamatorami staramy sie doskonalic swoje fotograficzne umiejetnosci. Moj skromny dorobek dostepny jest na www.artmoon.internetdsl.pl i www.studiogafa.nornet.pl
    Wlasnie otworzylem finansowa beczke bez dna zwana "budowaniem szklarni" wiec nieraz pewno bede zadreczal tu ludzi roznymi dziwnymi pytaniami
    Pozdrówka!
    Mariusz Jakubowski.
    Ostatnio edytowane przez ArtMoon ; 02-02-2008 o 14:14

  4. #654
    TaJP
    Guest

    Domyślnie

    Witam! Trafiłem na to forum dzięki sprzedawcy w sklepie fotografią interesuję się od około roku. Moje inne zainteresowania poza fotografią to terrarystyka, jazda konno w stylu western, rodeo (i w tych kategoriach robię głównie zdjęcia). Do tej pory robiłem zdjęcia Samsungiem Digimax S600 oraz Zenitem 11 z kompletem obiektywów. Jakiś czas temu kupiłem swoją pierwszą lustrzankę cyfrową, Canon EOS 350D + 18-55mm. Jak narazie nie narzekam. W miarę czasu i dostępnych pieniędzy będę dokupywał jakieś nowe szkła

    Pozdrawiam TaJP

  5. #655
    Uzależniony
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    516

    Domyślnie

    witam wszystkich,
    Fotografią zacząłem się interesować tak jak moi przedmówcy jakiś rok temu. zaczynałem od sporej ilości książek, opisów ze stron, gazet fotograficznych. na początku próbowałem wszystko na moim baaaardzo starym kompakcie olympusa.W wakacje kupilem EOSa 500 wraz z kitowym obiektywem i to dzięki niemu sporo sie nauczyłem. We wrześniu po całowakacyjnym zapier... pracowaniu kupiłem sobie 400d wraz z kilkoma obiektywami (czyt. kit,35-80z analoga, sigma 70-300APo) pozniej doszedl jeszcze 50mm 1.8 <- kto z początkujących go nie mial no i male swiecidelko w postaci 550EX...
    teraz pracuje jako fotoreporter dla jednego z portali a w wolnym czasie robię portrety (to mnie odstresowywuje)... Kilka tygodni do tyłu postanowiłem spróbować swoich sił w nadchodzącym sezonie ślubnym oraz komuniach.
    pozdrawiam userów CB i życzę wszystkim udanych zdjęć!!!
    Fotografia to pasja, moj Blog o fotografi, fotograficznie o wszystkim.

  6. #656

    Domyślnie

    witam wszystkich
    Mam na imię Łukasz (zacznijmy standardowo) mieszkam w Rumi. Fotografią interesuję się od dawna. Lustra (cyfrowego) póki co nie posiadam ale już wkrótce. Na 99% będzie to canon 400d. No cóż mogę więcej napisać...

    życzę Wszystkim udanych kardów!!

  7. #657
    aROo
    Guest

    Domyślnie

    Witam wszystkich.

    Na imie mam Arek, mieszkam w okolicach Malborka. Fotografia interesuje sie od niedawna. Zostalem szczesliwym posiadaczem Canona eos 400d, poprzednio kompakcik z niskiej polki . Inne zainteresowania to terrarystyka, sport, moto i cs 1,6 . Z tego co widze to bardzo duzo nauki przedemna i sporo czytanai.

    Pozdrawiam

  8. #658
    dempsej
    Guest

    Domyślnie

    Witam i ja :]

    Mieszkam w okolicach Warszawy i tez mam 12 lat ;-)
    Mam Canona G5, ktorym foce juz dluzszy czas, a teraz choruje na lustro, 350d lub 400d ... dlatego tez pojawilem sie tutaj, lubie robic swiadome zakupy 8)

    Tak wiec przekopuje sie narazie przez fora, nie zadaje poki co pytan, ale postanowilem sie zarejestrowac.

    Czesc :]

  9. #659
    Początki nałogu Awatar ewa_olsztyn
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Olsztyn
    Wiek
    64
    Posty
    311

    Domyślnie

    Przywitałam się już, ale nie tam gdzie trzeba - więc teraz porządnie - Dzień Dobry Państwu!
    Mam na imię Ewa, mieszkam w Olsztynie, jestem początkująca amatorką, fotografuję głównie przyrodę. Lat mam dokładnie 4 razy więcej niż mój miły poprzednik Dempsej.
    Nie rozumiem 3/4 z tego, co piszecie na forum, ale mam nadzieję zrozumieć za parę lat Póki co - z góry proszę o wybaczenie zadawania takich pytań, o których piszecie w swoich anegdotach. Tez takie zadaję Przez parę pierwszych miesięcy robiłam zdjęcia lumixikiem i po kupieniu 400D poprosiłam doświadczonego kolegę, żeby mi przełozył 70-300 na "zumy bieżące" )
    Przełożył. Z kamienną twarzą i bez kalkulatora!
    A już PO zakupie 400D dowiedziałam się z przerażeniem, że lustrzanki nie mają "telewizorka" i trzeba przez wizjer )

    Na szczęście wśród moich cech osobistych dominuje poczucie humoru i skłonność do wygłupów oraz desperacja w uczeniu się fotografii.
    No to - cześć Mądrale!

  10. #660
    Uzależniony Awatar CYNIG
    Dołączył
    Jan 2005
    Miasto
    Łaziska Górne
    Wiek
    57
    Posty
    694

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ewa_olsztyn Zobacz posta
    Przywitałam się już, ale nie tam gdzie trzeba...
    WITAMY, WITAMY

Strona 66 z 183 PierwszyPierwszy ... 1656646566676876116166 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •