Strona 117 z 183 PierwszyPierwszy ... 1767107115116117118119127167 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 161 do 1 170 z 1822

Wątek: Przywitaj się na forum!

  1. #1161

    Domyślnie

    Witam. Od wczoraj jestem posiadaczem EOS 550D. Obecność na forum obowiązkowa . Pozdrawiam

  2. #1162
    Coś już napisał Awatar szunaj
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    57

    Domyślnie

    Witam.
    Fotografem amatorem jestem do bardzo bardzo dawna. Dzięki wiedzy, którą wyczytałem również na tym forum, parę miesięcy temu zdecydowałem się na pierwszą cyfrówkę i system Canon. Choć przymierzałem się do EOS 50D to z powodów ograniczonych finansów nabyłem nowego EOS 450D z kitem i dokupiłem obiektyw EF-S 17-85 IS USM.
    Jak na razie to jestem bardzo zadowolony z tego zestawu i zdjęć, które dotychczas nim zrobiłem, ale nie da się ukryć że co jakiś czas spoglądam na cenę 50D. W fotografii cyfrowej brakuje mi klimatu ciemni i tych czarodziejskich chwil, kiedy na papierze ukazywało się zdjęcie. O efektach uzyskiwanych w obróbce fotografii cyfrowej nie mam jeszcze praktycznego pojęcia.
    Pozdrawiam.
    mojego Canona EOS chciałbym zawsze mieć przy sobie

  3. #1163
    Woytas
    Guest

    Domyślnie

    Z radością dołączam do grona.
    Właśnie docieram swój nowy sprzęt. Długo zastanawiałem się co kupić po 5 latach z wyeksploatowanym już i ograniczającym moje potrzeby fotograficzne Sony H-1. Byłem niemal zdecydowany już na kolejny, ale bardziej zaawansowany kompakt Fuji s200exr. Ostatecznie zapadła decyzja, że jak inwestować to już w coś dającego więcej możliwości.
    W ten sposób nabyłem drogą kupna maszynkę o symbolu 500D, do tego Canon 50mm 1,8, Tamron 55-200 i kitowe 18-55 bezpłatnie od znajomego z "rodziny" Canona. W zestawie znalazła się też lampa Nissin Di466. Na początek wystarczy. mam nadzieję, że skorzystam z Waszej i w miarę możliwości podzielę się swoją wiedzą.

    Moim fotograficznym celem jest teraz głownie córeczka, ale nie tylko. Lubię architekturę, krajobrazy, ostatnio próbuje sił na ulicy a w domu zbudowałem pudło do fotografowania różnych przedmiotów.

    Aha. Wrażenia po pierwszych 800 klapnięciach lustra? Bezcenne

    Pozdrawiam
    Wojtek.

  4. #1164
    Awatar broccolina
    Dołączył
    Dec 2009
    Miasto
    szczecin
    Wiek
    34
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam serdeczenie !

    Pomimo, że zarejestrowałam się prawie rok temu, często tu zaglądam bez logowania. Postanowiłam, że może czas wkręcić się w jaką społeczność fotograficzną gdyż nikt z mojego otoczenia nie podziela mojej pasji A w tłumie zawsze raźniej

    Nazywam się Agnieszka, mieszkam w Szczecinie, używam EOSa 450D z którego jestem na razie baaardzo zadowolona.

  5. #1165
    Bywalec Awatar GMHusky
    Dołączył
    Sep 2010
    Miasto
    Rzeszów
    Posty
    136

    Domyślnie

    Siema... nie pamiętam czy się witałem, czy nie

    Fotografuję od parunastu lat, w tej chwili przesiadka na canona i bez żalu za starym systemem, do tej pory traktowałem fotografię bardziej rzemieślniczo, śluby, imprezki itp... teraz pracuję nad warsztatem...

    Pozdrawiam!
    Czarna puszka i kilka słoików... i teraz jeszcze słoneczko
    ------------------------------------------------------
    Jakby ktoś mnie szukał to jestem na FB
    http://www.facebook.com/grzegorz.malinowski

  6. #1166
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    39

    Domyślnie

    witam wszystkich canonowców, zaczynam dopiero się uczyć fotografować kiedyś używałem panasonic;a lumix fz50 ale przyszedł czas na lustro więc wybór padł na 50d + tamron 17-50mm f2.8 oczywiście od Cichego + tamron 55-200mm f4-5.6 + falcon 8mm
    c50d + t17-50 + t55-200 + falcon 8mm
    zenit 12xp + helios 44m

  7. #1167

    Domyślnie

    Witam,

    Mam na imie Krzysiek i mam 27 lat. Od 4 lat mieszkam w UK i tutaj tez nabylem swoja pierwsza cyfrowa lustrzanke (wczesniej kompakty i jeden bridge). Pewnie dlatego, ze wczesniej nie bylo mnie poprostu na nia stac :/ Pstrykanie zawsze sprawialo mi wielka frajde, ale niestety nie moglem nigdy nieco wiecej rozwinac skrzydel. Nabylem EOS 500D z kitowym 18-55 oraz do tego dokupilem 55-250 f4-5.6 IS Canona. Pomyslalem ze taki zestaw na poczatek wystarczy ... a z czasem lepiej poznam swoje mozliwosci i potrzeby i wtedy ewentualnie jakies zmiany beda mialy miejsce Co lubie pstrykac ? Krajobrazy, ludzi, zwierzeta, moja Wiole
    Mam nadzieje ze szybko w Waszej spolecznosci sie zaaklimatyzuje.

    Pozdrawiam serdecznie i zycze slonecznego popoludnia.

    P.S. Moje pierwsze wypociny z 55-250 mozecie obejrzec tutaj

    Krzysiek

  8. #1168

    Dołączył
    Sep 2010
    Miasto
    Tuwim City
    Posty
    9

    Domyślnie

    Witam!

    Od pewnego czasu mam Canona 500D, obiektyw Canon 50/1.8 i Sigma 18-50/2.8. Czytam forum od dawna, ale nadszedł czas na rejestrację. Niektóre dyskusje zapierają dech w piersiach, no i warto poczytać bardziej doświadczonych Canonierów szczególnie w kwestii wymiany sprzętu (bo zachorowałem na FF)

    Pozdrawiam

    P.S. Brakuje mi oczywiście czegoś długiego, ale myślę o wykorzystaniu starego dobrego 75-300, którego mój ojciec używał swego czasu z aparatem analogowym.

  9. #1169
    Dopiero zaczyna Awatar Koch Łukasz
    Dołączył
    Sep 2010
    Miasto
    Zabrze
    Wiek
    40
    Posty
    17

    Domyślnie

    Witam Serdecznie.

    Nazywam się Łukasz fotografią zajmuję się niedługo, ostatnio zmieniłem stajnię na Canona i zobaczymy co z tego wyjdzie . Narazie szklarnia marna i mało czasu na zdjęcia aczkolwiek się to zmieni jak skończę remont :razz:

    Pozdrawiam Wszystkich Użytkowników :cool:
    C 6D|| Canon 50f1.8 II||Canon 85f1.8||Sigma 70-200f 2.8||Elinchrom||Nissin Di622||Slik PRO 330DX + BH 800||Powerlux/Visico VE||
    https://kochlukasz83.wixsite.com/kochlukasz

  10. #1170
    Mali76
    Guest

    Domyślnie

    Po prostu hej
    od dawna przeglądam forum i pomyślałem że czas się przywitać pozdrawiam wszystkich

Strona 117 z 183 PierwszyPierwszy ... 1767107115116117118119127167 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •