Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: e-oko.pl - opinie

  1. #21
    Pełne uzależnienie Awatar allxages
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    2 549

    Domyślnie

    W e-oko wydałem nie mało pieniędzy, właściciel regularnie do mnie dzwoni i podtrzymuje kontakt. Przyznać muszę, że jeśli chodzi o słowność itd. to najlepszy sklep z jakim miałem do czynienia. Kiedyś jak usłyszał, że będę służbowo w Warszawie to dzwonił zaprosić mnie na herbatę do sklepu (jak jeszcze dokonywałem z nim transakcji telefonicznych). Tak więc od tej strony nic złego powiedzieć nie mogę.

    co do kwestii komisu to raz kupowałem tam używany obiektyw. dostałem fakturę-marże, ale wiedziałem o tym, więc wszystko ok.

    problem z tym sklepem zaczyna się jak ktoś chce zwrot pieniędzy. wtedy zaczyna się, że to problem z wszystkim tylko nie z tym sprzętem i propozycje usług magika o którym ktoś tam pisał wyżej.

    natomiast kwestii serwisowej jako tako, załatwiane są bardzo dobrze. ogólnie ma się odczucie, że w tym sklepie traktuje się klientów jak...klientów

    w przeciwieństwie do FotoIT, o którym mógłbym też coś napisać, ale to nie ten temat.

  2. #22
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Sep 2006
    Wiek
    52
    Posty
    40

    Domyślnie Odp: e-oko.pl - opinie

    Zamieniłem u nich 7d na 1d Mk III I co mogę powiedzieć, prawdziwa rewlka, świetny kontakt, Pan Czarek bez ściemy podał swoją, rozsądną cenę za mój zestaw, przyjął go do oceny, wyceny, dogadaliśmy się w 1 sek, w zamian za dopałtą dostałem, sprzęt w idealnym (zgodnie z opisem) stanie, kompletny z papierkami, płytami itd, a co najważniejsze z udokumentowanym przebiegiem, sprzedawca był super elastyczny co do mojej dopłaty (miałem zwyczajowy zator płatniczy :-?) po przelewach i oczywiście kilku telefonach doszedł do mnie idealnie zapakowany sprzęt... polecam ich wszystkim chętnym, byłem szczerze, pozytywnie zaskoczony dziłaniem tego komisu, na pewno do nich wrócę.:grin:
    Regulamin pkt 8.

  3. #23
    Coś już napisał
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    warszawa
    Posty
    65

    Domyślnie Odp: e-oko.pl - opinie

    Bardzo sympatyczny sklep, miałem przyjemność kupić u nich dla znajomego puszkę (40D) + obiektyw.
    Kontakt telefoniczny idealny, sprzęt leżał i czekał aż przyjadę, żadnego problemu macaniu go i zaglądaniu w każdą dziurę, testowe zdjęcia, obejrzenie na laptopie itp. itd. wyrozumiałość i cierpliwość chłopaków zasługuję na 5+

  4. #24
    Coś już napisał
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    88

    Domyślnie Odp: e-oko.pl - opinie

    Omijam ten sklep z daleka..
    canon 5D, 1DsIII, 5DIII, obiektywy: 24-105 1:4 L / 50 f1.2L / 24mm f1.4L II / 100 f2.8L Macro / MP-E 65mm / TS-E 45mm f2.8 / TS-E 24mm L II / lampy: Fomei Digital 500 PRO/ Fomei 1200 PRO / BOWENS ESPRIT GEMINI 500PRO / Canon 580EXII /

  5. #25
    Bywalec Awatar fhumargo
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Łódź
    Posty
    116

    Domyślnie Odp: e-oko.pl - opinie

    Cytat Zamieszczone przez Tomson420 Zobacz posta
    Omijam ten sklep z daleka..
    Rozwiń proszę odpowiedź, czemu?
    7D,EX600,70-200/2,8IS,17-55/2,8,10-22/3,5-4,5

  6. #26
    Coś już napisał
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    88

    Domyślnie Odp: e-oko.pl - opinie

    Cytat Zamieszczone przez fhumargo Zobacz posta
    Rozwiń proszę odpowiedź, czemu?
    A tak przez przypadek wpadłem na tą stronę i sobie przypomniałem nieprzyjemną rozmowę telefoniczną z tym sklepem z przed kilku lat..
    Sprzedawca lub właściciel (nie wiem dokładnie kto) porównał mnie do jakiegoś typka z ulicy oczywiście mając swoje powody z którymi ja się nie zgadzałem...
    Jakikolwiek bym błąd nie popełnił (w moim przypadku nieświadomie) nie powinien w taki sposób zwracać się do klientów...
    Ale to w sumie kilka lat temu, może nie powinienem do tego wracać.
    Ale i tak omijam ten sklep z daleka bo mam do nich uraz chyba do końca życia..

    Ale olać.., są już nowe lata, co było minęło dawno temu...
    canon 5D, 1DsIII, 5DIII, obiektywy: 24-105 1:4 L / 50 f1.2L / 24mm f1.4L II / 100 f2.8L Macro / MP-E 65mm / TS-E 45mm f2.8 / TS-E 24mm L II / lampy: Fomei Digital 500 PRO/ Fomei 1200 PRO / BOWENS ESPRIT GEMINI 500PRO / Canon 580EXII /

  7. #27

    Domyślnie Odp: e-oko.pl - opinie

    Odgrzeję kotleta.

    Czy ktoś ostatnimi czasy kupował coś od nich z komisu? Myślę o zakupie lampy - właśnie od nich - i chcę zasięgnąć języka, choć z tego co przeczytałem powyżej to jednak raczej warto.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •