Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Wątek: e-oko.pl - opinie

  1. #1

    Arrow e-oko.pl - opinie

    Witam.

    Prosiłbym o opinie na temat w/w sklepu (oraz komisu). Wklepywałem nazwę w szukajkę, jednak nie było żadnego wyniku, ale może ktoś jednak miał styczność z tym sklepem?

    Dość atrakcyjne jest dla mnie, możliwość otrzymania FVAT na sprzęt używany, nie wspominając o gwarancji, często na 12 miesięcy.

    Nie wiem jednak jak z obsługą, serwisowaniem itd.

    Liczę na waszą pomoc.

    Pozdrawiam,
    h4ry

  2. #2
    Początki nałogu
    Dołączył
    May 2008
    Miasto
    warszafka
    Wiek
    38
    Posty
    360

    Domyślnie

    sklep w wawie, którego właściciel twierdzi,że nie chce mu się jeździć z każdym aparatem na żytnią sprawdzać przebieg. Poza tym,że nie sprawdzają przebiegu i wciskają z takim jaki deklaruje wstawiający do komisu to bez uwag. Moje 5d działa i problemów z nim nie mam. Fajna obłsuga, można długo macać

  3. #3

    Domyślnie

    To sprawa body już jasna. A jak z obiektywami lub ewentualnymi reklamacjami? Przerabiał to ktoś może? No i jeszcze kwestia obsługi klientów internetowych.

  4. #4
    Pełne uzależnienie Awatar tpop
    Dołączył
    Aug 2004
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    44
    Posty
    1 465

    Domyślnie

    ja jak pare lat temu kupowalem u nich uzywany Canon 100-300 to nawet przyjechali do mnie i u mnie dokonalismy transakcji.

  5. #5
    Dopiero zaczyna Awatar mkowalczuk
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    23

    Domyślnie

    Kupowałem 7-200 i jakieś drobiazgi. Wszystko odbyło się wzorowo.
    Ostatnio szukałem 24-105, ale nie udało się dogadać w sprawie ceny.
    Towar pakują solidnie i wysyłają kurierem.
    Byłem/jestem zadowolony i pewnie jeszcze do nich wrócę.
    Reklamacji nigdy nie musiałem zgłaszać:-D

  6. #6

    Domyślnie

    Dzięki za opinię.

  7. #7
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Łódź
    Posty
    2 227

    Domyślnie

    Dobra rada - w wypadku puchy sprawdzac przebieg i stan zasyfienia ( matowka/pryzmat/matryca ). Oczywiscie z zakupu bylem zadowolony ( jak moglbym nie byc kupujac pierwsza 5 ;] ) ale przebieg pewnie mi podali zanizony , w sumie pikus , za to slowa nikt nie powiedzial ze aparat bedzie "brudny" , ja juz nie pamietam czy o to pytalem ( na aukcji tez o tym nie bylo ).
    no comment...

  8. #8

    Domyślnie

    Kontaktowałem się z e-oko w sprawie body i w sumie dają dobrą podstawę do dalszego zainteresowania:
    "aparat ma zrobione 30 tys klatek.
    Moge Panu wystawic takie zaswiadczenie ja jako Komis / Sklep."

    Zawsze można oddać do serwisu na czyszczenie i sprawdzenie stanu licznikowego. jak będzie za dużo to bezwzględna podstawa do zwrotu aparatu i kosztów.

  9. #9

    Domyślnie

    kupiłem kiedyś od nich obiektyw 50/1,4 który jak się okazało ustawiał ostrość na chybił trafił, przy kilku metrach pomyłka była kilka metrów. pan z wymienionego sklepu powiedział żebym szedł do serwisu bo to na pewno moje body. ale mój korpus z wieloma innymi obiektywami działa w porządku. więc tłumaczenie było takie, że ja mam ciemniejsze szkła a ten korpus to jak dostanie więcej światła to tak się zachowuje (czy jakoś tak). uprzejmy pan proponował oczywiście także, że może to zanieść do magika który to robi ale jest możliwość że to ja zapłacę za regulacje tego obiektywu... po kilku takich rozmowach telefonicznych dałem se spokój i sprzedałem to szkło.

    mimo iż w sumie nie wiadomo dokładnie czy ja była wina, bo nie jestem w stanie tego obiektywnie stwierdzić, to niesmak pozostał i nic więcej tam nie kupie i nikomu nie polecę z czystym sumieniem.

    PS. z każdego sklepu w którym kupowałem i nie musiałem reklamować jestem bardzo zadowolony to tak pro po wypowiedzi: "kupowałem jest w porządku"

  10. #10
    Pełne uzależnienie Awatar aptur
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    3 839

    Domyślnie

    Ceny mają takie sobie. Jeśli ktoś z Was będzie chciał zostawić używany sprzęt w rozliczeniu to dwa razy się zastanówcie. Jak kiedyś sondowałem ile bym otrzymał kasy za używany obiektyw to po usłyszeniu ceny do wieczora rozbawiony chodziłem :-D

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •