Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27

Wątek: e-oko.pl - opinie

  1. #11
    Pełne uzależnienie Awatar tpop
    Dołączył
    Aug 2004
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    44
    Posty
    1 465

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aptur Zobacz posta
    Jak kiedyś sondowałem ile bym otrzymał kasy za używany obiektyw to po usłyszeniu ceny do wieczora rozbawiony chodziłem :-D
    a to nie tylko oni. FOTOIT ostatnio zaoferowal mi 1800 za 24-105 . Nowka kosztuje 4500. I to przy zalozeniu ze wezme u nich 17-40. Ostatecznie i tak zrezygnowalem z zakupu 17-40 u nich bo mi 3 tygodniowy termin dawali. Koniec TO bo to w koncu o e-oko watek .
    Ostatnio edytowane przez tpop ; 16-06-2009 o 15:34

  2. #12
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Łódź
    Posty
    2 227

    Domyślnie

    gdzie kosztuje 4500 ? tez zdziebko przesadziles ;]

    a co do cen nie dziwcie sie , oni musza zarobic , oplacic podatek itd. , jak ktos chce to im sprzeda a tacy tez sa , inni wolal sami to zrobic i wiecej do kieszeni idzie
    no comment...

  3. #13
    Pełne uzależnienie Awatar tpop
    Dołączył
    Aug 2004
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    44
    Posty
    1 465

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MM-architekci Zobacz posta
    gdzie kosztuje 4500 ? tez zdziebko przesadziles ;]
    http://fotoit.pl/index.php?site=produkt&id_kat=&id=442 - dokladnie 4499zł
    Cytat Zamieszczone przez MM-architekci Zobacz posta
    a co do cen nie dziwcie sie , oni musza zarobic , oplacic podatek itd. ,
    przy takich absurdalnych kwotach nic nie zarobia bo kto im za tyle sprzeda?
    Ostatnio edytowane przez tpop ; 16-06-2009 o 15:46

  4. #14
    Pełne uzależnienie Awatar aptur
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    3 839

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MM-architekci Zobacz posta
    a co do cen nie dziwcie sie , oni musza zarobic , oplacic podatek itd. , jak ktos chce to im sprzeda a tacy tez sa , inni wolal sami to zrobic i wiecej do kieszeni idzie
    Ja rozumiem, że firma powinna zarobić ale jakieś poczucie przyzwoitości powinno obowiązywać. Sprzedałem obiektyw gdzie indziej a aparat też kupiłem z innego źródła. Nie mówię że powinni dać cenę jaką np. uzyskałbym na allegro. Gdyby zaproponowali dajmy na to 100-200 mniej to bym się zastanowił czy nie kupić u nich sprzętu i zostawić coś w rozliczeniu. Usłyszałem cenę mniejszą o 600zł a dodam że nie chodziło o obiektyw klasy L :-D

  5. #15
    Bywalec Awatar vinietu
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Wawa
    Posty
    116

    Domyślnie

    O tym sklepie mogę dodać jedynie pozytywną opinię,kupowałem jakiś czas temu korpus,...miła obsługa,sam sklep taki bardziej kameralny -mieści się w kamienicy u zbiegu Puławskiej i Rakowieckiej ,na piętrze.
    Jak najbardziej odpowiednie miejsce do zakupu foto i spokojnego oglądnięcia ,przetestowania sprzętu.
    5D, 30D, C 50/1.4 , 85/1.8 , 300/4L , 17-40/4L , 70-200/4L , z16/2.8 , N Di866

  6. #16
    Uzależniony
    Dołączył
    Jul 2011
    Miasto
    Działyń
    Posty
    725

    Domyślnie

    Panowie, że tak zapytam. Czy coś się zmieniło odnośnie foto-it? Od kilku tygodni poluję na d700 jako lżejsze FF do zestawu. Ceny są wysokie stąd szukam tam, gdzie będzie gwarancja no i faktura.

    Czy coś się zmieniło? Nie miałem nigdy zaufania do komisów, ale opcja faktury kusi. Ktoś coś wie, to niech się dzieli
    |600D|7D|17-40|24-105|70-200|120-400|

  7. #17
    Pełne uzależnienie Awatar _igi
    Dołączył
    Feb 2008
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    2 035

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Darx Zobacz posta
    Panowie, że tak zapytam. Czy coś się zmieniło odnośnie foto-it? Od kilku tygodni poluję na d700 jako lżejsze FF do zestawu. Ceny są wysokie stąd szukam tam, gdzie będzie gwarancja no i faktura.

    Czy coś się zmieniło? Nie miałem nigdy zaufania do komisów, ale opcja faktury kusi. Ktoś coś wie, to niech się dzieli
    Z tej dwójki (foto-it i e-oko) ten drugi wzbudza zdecydowanie większe zaufanie. Kontaktowi i terminowi, w fotoit bywa z tym różnie.
    5D4, 1D4, 1Ds3 + TS-E 17L, TS-E 24mk2L, 24L, 35L, 50L, 135L, 24-105L, 100-400L, + 6x manfrotto

  8. #18
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    45
    Posty
    7 427

    Domyślnie

    Ostatnio korzystałem jako normalny klient z usługi konkurencji (e-Oko) i muszę przyznać, że transakcja przebiegła szybko i uczciwie. Dostałem obiektyw dobrze zapakowany, normalna fakturę Vat i jeszcze przez telefon zostałem uprzedzony, że obiektyw pochodzi z wystawy sklepowej.
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  9. #19
    Uzależniony
    Dołączył
    Jul 2011
    Miasto
    Działyń
    Posty
    725

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Cichy Zobacz posta
    Ostatnio korzystałem jako normalny klient z usługi konkurencji (e-Oko) i muszę przyznać, że transakcja przebiegła szybko i uczciwie. Dostałem obiektyw dobrze zapakowany, normalna fakturę Vat i jeszcze przez telefon zostałem uprzedzony, że obiektyw pochodzi z wystawy sklepowej.
    Po prostu jako jedyni mają D700 z gwarancją na 6 miesięcy, w całkiem niezłej cenie. W dodatku z dosyć małym przebiegiem. Strasznie jest mi potrzebne mniejsze body z kukułką, bo czasami potrzebuję tej minimalnej części światła.

    Odnośnie foto-it, to odpuściłem. Dzwoniłem w sprawie wzięcia sb800 i tańszego zakupu d700, cenę jaką mi zaoferowali mogę sobie wrzucić w kanał.
    |600D|7D|17-40|24-105|70-200|120-400|

  10. #20
    Bywalec
    Dołączył
    Jan 2012
    Miasto
    Las
    Posty
    197

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aptur Zobacz posta
    Ceny mają takie sobie. Jeśli ktoś z Was będzie chciał zostawić używany sprzęt w rozliczeniu to dwa razy się zastanówcie. Jak kiedyś sondowałem ile bym otrzymał kasy za używany obiektyw to po usłyszeniu ceny do wieczora rozbawiony chodziłem :-D
    Dlatego np warto poszukać sklepów-komisów, w których dają dobre ceny w rozliczeniu. Już kilka razy tak robiłem np w Fotoaparacikach i zawsze proponowali godziwa cenę, średnią rynkową, a biorąc pod uwagę, że nie trawię allegro i tym podobnych, no i chcę jak najszybciej robić zmiany w sprzęcie- dla mnie to nie do przecenienia. Pozdr.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •