Strona 24 z 25 PierwszyPierwszy ... 1422232425 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 241

Wątek: Linki do TiP-ow i sklepow internetowych.

  1. #231

    Domyślnie

    Gdyby ktoś szukał akumulatora LP-E6, to polecam tego sprzedawcę:

    http://allegro.pl/oryginalny-akumula...245702622.html

    O 100 zł taniej, niż w innych sklepach. Kupiłem z obawą, że być może jest to podróbka, ale akumulator dotarł, sprawdziłem go dokładnie, przetestowałem i na 100% jest to oryginał.
    nowa strona | www.epicure.pl | polub moje zdjęcia | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu

  2. #232
    Uzależniony
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    589

    Domyślnie

    W dzisiejszym świecie podróbek na 100% to jest pewne, że kiedyś będziemy wąchać kwiatki od spodu

  3. #233

    Domyślnie

    wszystko fajnie, też kiedyś dałem sobie wcisnąć podobny model, bo sprzedający "dostał w prezencie w rozliczeniu i nie potrzebuje". Teraz zastanawiam się, dlaczego jedna moja bateria LP-E6 ma wybity numer na srebrnym fragmencie, a druga nie? dlaczego jedna jest made in japan, a druga china? HM?

  4. #234

    Domyślnie Odp: Linki do TiP-ow i sklepow internetowych.

    Czy można znaleźć gdzieś kupony rabatowe np do sklepu agito.pl?

  5. #235
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    3 225

    Domyślnie Odp: Linki do TiP-ow i sklepow internetowych.

    Epicure, ciekawi mnie skąd masz taką pewność że to oryginał ? Jeśli 100zł taniej, to raczej wątpię.
    Ostatnio edytowane przez Bolek02 ; 28-07-2012 o 12:41
    Canon 6D i 5D2 + Canon 24-70L/4,0 + Canon 16-35L/4,0 + Canon 17-40L/4,0 + Canon 70-200L/4,0 + Canon 40/2,8 + szkła M42 i lampa EXII

  6. #236

    Domyślnie Odp: Linki do TiP-ow i sklepow internetowych.

    A co w tym dziwnego? Ja sprzedałem kilka oryginałów o 100zł taniej. Nowy kosztował 250zł wiec nad czym się było zastanawiać?
    Owszem trzeba uważać na podróbki których jest pełno i o wiele tańsze. Akumulatory podrobione wyglądają bardzo podobnie do oryginału ale nie mają wybitego numeru. O ile dobrze pamiętam na oryginale nie ma napisu JAPAN

  7. #237
    Uzależniony
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    589

    Domyślnie Odp: Linki do TiP-ow i sklepow internetowych.

    Dzisiaj to i w sklepach sprzedawane są podróbki więc pewności nie ma żadnej a podrabiający nie śpią tylko robią wszystko żeby ich produkt był nie do odróżnienia od oryginału więc to co kiedyś wydawało ci się że możesz odróżnić i brałeś za podróbkę dzisiaj już mógłbyś uznać za oryginał.
    Ostatnio edytowane przez horak ; 15-08-2012 o 08:54

  8. #238
    Coś już napisał
    Dołączył
    Aug 2007
    Miasto
    Łeba
    Posty
    53

    Domyślnie Odp: Linki do TiP-ow i sklepow internetowych.

    Może ktoś poszukiwał 650d i wie kto ma najtańszą ofertę?

  9. #239
    Początki nałogu
    Dołączył
    Nov 2008
    Miasto
    Dobczyce, Kraków
    Wiek
    48
    Posty
    317

    Domyślnie Odp: Linki do TiP-ow i sklepow internetowych.

    Czy ktoś ma sprawdzony (tani) sklep/hurtowanie w Niemczech (np. Berlin) gdzie można kupić taniej sprzęt foto taniej? interesuje mnie Canon 5D Mark III - bo to co znalazłem to w PL było dużo taniej - chodź wiem ze nasi sprzedawcy ściągają sprzęt z Niemiec.

  10. #240
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jan 2009
    Wiek
    60
    Posty
    367

    Domyślnie Odp: Linki do TiP-ow i sklepow internetowych.

    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    Gdyby ktoś szukał akumulatora LP-E6, to polecam tego sprzedawcę:

    Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

    O 100 zł taniej, niż w innych sklepach. Kupiłem z obawą, że być może jest to podróbka, ale akumulator dotarł, sprawdziłem go dokładnie, przetestowałem i na 100% jest to oryginał.
    Jako, że żywo interesuję się aktualnie zamiennikami aku czytam kogo to polecasz i okazuje się, że polecasz konkretny akumulator (a nie sprzedawcę), którego aukcja już się zakończyła i nawet nie można podejrzeć "osochoziii".
    Możesz przypomnieć albo wskazać wśród AKTUALNYCH aukcji wskazywany przez Ciebie akumulator lub sprzedawcę, który posiada w swojej ofercie polecany aku ?

Strona 24 z 25 PierwszyPierwszy ... 1422232425 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •