Strona 10 z 19 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 181

Wątek: XI AirShow Radom 29-30.08.2009

  1. #91
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    17

    Domyślnie

    Proszę tu kilka fotek niesą to jakieś super fotki..ponieważ po warunkach pogodowach niemożna było oczekiwać ślicznych zdjęć ale to co udało mi się zrobić to daje..
    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    7.

  2. #92
    Bywalec Awatar RHF
    Dołączył
    Mar 2008
    Miasto
    London / Kłobuck
    Wiek
    48
    Posty
    125

    Domyślnie

    Rozbił sie Su-27 ! Mam nadzieje, że ani pilotom, ani nikomu na ziemi nic się nie stało
    Chyba wiekszość czekała właśnie na ten samolot a tu wypadek ;/

  3. #93
    Początki nałogu Awatar jacapa
    Dołączył
    Jan 2007
    Miasto
    Radom
    Posty
    453

    Domyślnie

    Niestety chyba koniec pokazów. Najprawdopodobniej miała miejsce katastrofa.
    Widziałem z balkonu bardzo dziwnie i nisko spadający SU27 za chwilę dym i sygnały karetek lub straży pożarnej. Na 100% nie jestem pewien bo horyzont zasłaniają budynki i drzewa . Miejmy nadzieję że to nic poważnego.

    Ps. Niestety to prawda jest potwierdzenie w TV.
    Strasznie mi przykro.
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    W/g obrazów i relacji lokalnej telewizji , zgasły silniki. Do ostatniej chwili nie widać katapultujących się pilotów. Ostatniej fazy nie widać bo zasłaniają drzewa. Miejmy nadzieję, że jednak katapultowanie się udało 20-30 m nad ziemią, choć jest to mało prawdopodobne.
    Ostatnio edytowane przez jacapa ; 30-08-2009 o 14:11 Powód: Automerged Doublepost
    Jacek Paduszyński
    40D c 17-55/2,8, C 100/2,8L , C 70-300 IS 580 EXII, 2 x 420EX, Raynox , Kenko , WilliamOptics APO 660/6 , WilliamOptics APO 400/6 etc. astro

  4. #94

    Domyślnie

    Silniki nie zgasły na zdjęciach pokazynych w TV wyraźnie widać jak tuż przed uderzeniem a samolotem od silników idą dwie czarne smugi, które świadczą o "pełnym gazie" a nawet dopalaczach. Moim zdaniem było o jedną beczkę za dużo lub zaczął ze zbyt małej wysokości. Dobrze że nikomu na ziemi się nic nie stało...

  5. #95

    Domyślnie

    "W czasie pokazu akrobacji na Air Show spadł białoruski myśliwiec Su-27. Samolotem leciało dwóch pilotów. Obaj zginęli. Nie ma rannych wśród widzów pokazu.
    Według informacji dziennikarki tvn24.pl, która jest na miejscu wypadku, samolot rozbił się po 6-7 minutach lotu. Najpierw zrobił dwie beczki w powietrzu, potem zbyt szybko zaczął pikować i uderzył w ziemię. Po chwili w górę wzbiła się olbrzymia kula czarnego dymu. Pokazał się też ogień.

    Nie ma ofiar wśród publiczności

    Dwusilnikowy, ciężki myśliwiec spadł prawdopodobnie 100 m od zabudowań między Małęczynem a Makowem. Nikt z obecnych na Air Show osób nie został poszkodowany. Samolot rozbił się z dala od obserwującej pokazy publiczności.

    Po katastrofie sieci telefonów komórkowych zostały zablokowane z powodu przeciążenia. Osoby, które próbują dodzwonić się do bliskich znajdujących się na imprezie nie powinny się jednak niepokoić.

    Impreza została zakończona - publiczność powoli opuszcza tereny radomskiego lotniska. Na drogach wyjazdowych utworzyły się korki
    ."
    "Współczesnego człowieka niszczy pośpiech. Nigdy się nie zatrzymuje. A przecież tajemnicą szczęścia jest umieć czasem przystanąć.." i zrobić zdjęcie
    Fotoblog (:

  6. #96
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    17

    Domyślnie

    Kiedy wychodzil ze swiecy i chcial zrobic obrot tyz na ziemia ewidentnie zapóźno włączył dopalaczy i widać było że już nimiał jak wyjść z tego i spadał..;/

  7. #97
    Początki nałogu Awatar jacapa
    Dołączył
    Jan 2007
    Miasto
    Radom
    Posty
    453

    Domyślnie

    W ogóle nie włączył dopalaczy. W/g świadków nie było słychać silnika , stąd sugestia że mógł zgasnąć w wyniku np. pompażu czy mniej prawdopodobne zassania ptaka. Pewnie z czasem komisja badająca wypadki to wyjaśni. Dlaczego piloci się nie katapultowali chyba zostanie zagadką. Samolot spadł kilkadziesiąt metrów od zabudowań , więc może pilot do ostatniej chwili chciał kontrolować maszynę , aby tak się stało i nie zdążył odpalić katapulty?
    W każdym razie wielka szkoda , że znowu tak się zakończyły pokazy.
    Jacek Paduszyński
    40D c 17-55/2,8, C 100/2,8L , C 70-300 IS 580 EXII, 2 x 420EX, Raynox , Kenko , WilliamOptics APO 660/6 , WilliamOptics APO 400/6 etc. astro

  8. #98
    Pełne uzależnienie Awatar allxages
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    2 549

    Domyślnie

    A badly damaged Su-27 jet from the Russian air force elite aerobatic team Russkiye Vityazi (Russian Knights), dives toward the ground just seconds after the aircraft collided with a two-seat Su-27 (not seen) near Zhukovsky airfield on Aug. 16, 2009. The two Russian air force jets collided Sunday, killing one pilot and sending one fighter crashing into nearby vacation homes, a military official said. One pilot and a civilian on the ground were killed. (AP Photo/Dmitry Karpov)

    Coś te su27 nie mają szczęścia ostatnio...

    http://www.boston.com/bigpicture/200...t.html#photo36

  9. #99

    Domyślnie

    Napiszę tylko że wyglądało to tragicznie... dziwne uczucie robisz komuś zdjęcia a tu nagle....szkoda że tak się zakończyła ta impreza...dziwiło mnie tylko podejście ludzi. Samolot sie właśnie rozbił a tu hura idziemy na kiełbaski...ja do teraz mam skręt żołądka.

  10. #100
    Początki nałogu Awatar quail
    Dołączył
    Dec 2008
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    400

    Domyślnie

    To prawda, niektórzy bawili się w najlepsze.
    Gdy samolot zniknął za lasem, przez myśl przeszło mi najgorsze. Kilka sekund później zobaczyłem ten czarny dym i wszystko było jasne
    W drodze do domu miałem jeszcze nadzieję, że piloci się uratowali

Strona 10 z 19 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •