Strona 23 z 433 PierwszyPierwszy ... 1321222324253373123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 4323

Wątek: [KRAKÓW] Ogólnokrakowski wątek plenerowy

  1. #221
    Uzależniony Awatar myst
    Dołączył
    Sep 2007
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    700

    Domyślnie

    właśnie - może poza sezonem poćwiczymy fotki w tańcu i w ciemności
    5DII, 5D, 24L, 85L + dodatki.

    Maciek Toliński

  2. #222
    Pełne uzależnienie Awatar canis_lupus
    Dołączył
    Oct 2004
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    39
    Posty
    1 252

    Domyślnie

    Mnie pasuje cały łikend. Tylko jak zwykle nie mam transportu - Będzie się ktoś zawijał przez kozówek a przynajmniej wielicka albo okolice - bo do huty na nogach nie zajdę...
    "I love You Cię" Różyczko...
    Galeria ,
    Druga galeria,

  3. #223
    Uzależniony Awatar Robert Dy
    Dołączył
    Jul 2006
    Miasto
    Świątniki Górne
    Wiek
    58
    Posty
    556

    Domyślnie

    Mnie zdecydowanie bardziej pasuje sobota rano.
    EOS R, EF 16-35 f/4L IS, EF 24-70 f/2.8L II, RF 50 f/1.8 STM, RF 85 f/2.0 IS, EF 100 f/2.8L IS, EF 70-200 f/4L IS, 580EX II, Manfrotto: Befree Carbon, 055XPROB, 488RC2

    flickr, Facebook

  4. #224

    Domyślnie

    Ja jestem za niedzielą rano
    ale w sobotę tez dotrę!
    http://picasaweb.google.com/lucas.maj/
    http://onephoto.net/?p0=2&p1=1&user=38702&gal=1
    350d/eos300, 5d, 24 1.4, 50 1.4, 135 2.0 Metz 54 mz-4i- i dylemat czy nie rzucić tego wszystkiego!

  5. #225
    Początki nałogu
    Dołączył
    Dec 2007
    Miasto
    okolice Krakowa
    Wiek
    50
    Posty
    267

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Yoshitaka Zobacz posta
    No to gdzie ta impreza?
    u mnie w chacie
    Stała mocna ekipa na mocne imprezy
    W ubiegłym roku po odprowadzeniu jednego z gości (lżejszej kategorii) do TAXI wbiegałem z impetem po schodach (bo goście wołali) i pośliznąłem się wypłacając czołem baranka w belkę podpierającą dach (rękami nie zdążyłem się złapać bo AF był za wolny do namierzenia celu). Na początku myślałem że głowa boli od kaca, ale żeby trzy dni? (dużo za mało wypiliśmy). Poszedłem do lekarza, który skierował mnie do szpitala a tam pani doktor zapakowała w gorsecik i na dwa tygodnie do wyra
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    Cytat Zamieszczone przez canis_lupus Zobacz posta
    Mnie pasuje cały łikend. Tylko jak zwykle nie mam transportu - Będzie się ktoś zawijał przez kozówek a przynajmniej wielicka albo okolice - bo do huty na nogach nie zajdę...

    Wprawdzie byłby to skrót jak z Krakowa do Katowic przez Warszawę ale canis jeżeli sobota by wypaliła, to w ramach przełożonego terminu mógłbym z przyjemnością podjechać i Cię zabrać.;-)
    Ostatnio edytowane przez panuna ; 25-11-2008 o 22:32 Powód: Automerged Doublepost
    5D + grip + 50D + grip + C 70-200IS/2,8L + C 35/1,4L + C85/1,8 + C17-55/2,8 + 580 EX II + 430EX + slikpro330dx

  6. #226
    Uzależniony Awatar Yoshitaka
    Dołączył
    Aug 2006
    Miasto
    Kraków/Jarosław
    Wiek
    45
    Posty
    585

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez panuna Zobacz posta
    Wprawdzie byłby to skrót jak z Krakowa do Katowic przez Warszawę ale canis jeżeli sobota by wypaliła, to w ramach przełożonego terminu mógłbym z przyjemnością podjechać i Cię zabrać.;-)
    Ja mam bliżej, ale Camis nie odbiera prywatnych telefonów, więc nie wiem co to będzie
    Canon 50D + dodatki

  7. #227
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Dec 2005
    Miasto
    Kraków
    Posty
    43

    Domyślnie

    Dołaczam sie do Waszej wesołej gromadki. Własciwie sam nie wiem jak by mi bardziej pasowało, a w zwiazku z tym to mi wszystko jedno
    Rozumiem że w gre wchodzi tak jak ostatnio 5.30 rano?

  8. #228
    Pełne uzależnienie Awatar canis_lupus
    Dołączył
    Oct 2004
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    39
    Posty
    1 252

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Yoshitaka Zobacz posta
    Ja mam bliżej, ale Camis nie odbiera prywatnych telefonów, więc nie wiem co to będzie
    Ale Ty nie dzwonisz z prywatnego numeru
    "I love You Cię" Różyczko...
    Galeria ,
    Druga galeria,

  9. #229
    Początki nałogu
    Dołączył
    Dec 2007
    Miasto
    okolice Krakowa
    Wiek
    50
    Posty
    267

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kaan Zobacz posta
    Dołaczam sie do Waszej wesołej gromadki. Własciwie sam nie wiem jak by mi bardziej pasowało, a w zwiazku z tym to mi wszystko jedno
    Rozumiem że w gre wchodzi tak jak ostatnio 5.30 rano?
    Panowie (oraz jeżeli są) i panie, myślę że w ramach zamieszania organizacyjnego jakie spowodowałem, poczuwam się do odpowiedzialności aby przypilnować doprecyzowanie terminu najbliższego spotkania. W jednym z ostatnich postów zaproponowałem zmianę na sobotę rano, co znalazło uznanie i potwierdzenie wśród poszczególnych forumowiczów. Bardzo proszę potwierdźmy swoją obecność aby uniknąć ewentualnych niemiłych rozczarowań.
    Ponadto proponuję poza datą i godziną ustalić miejsce spotkania.
    Moje podsumowanie to:
    - sobota 29.11.2008,
    - miejsce Zalew za os. Szkolnym (warto doprecyzować dokładnie gdzie?)
    - godzina ??? Wschód słońca jest o 7.13 - pozostaje pytanie czy zbieramy się na 1 godzinę i 43 min przed wschodem słońca, tj o 5.30. Jeżeli okolica o tak wczesnej porze jest cokolwiek ciekawa, to nie widzę przeszkód (tu prosiłbym o podpowiedź kolegów znających lepiej tą okolicę).

    Proszę o wasze zdanie.

    Pozdrawiam
    panuna
    5D + grip + 50D + grip + C 70-200IS/2,8L + C 35/1,4L + C85/1,8 + C17-55/2,8 + 580 EX II + 430EX + slikpro330dx

  10. #230
    Uzależniony Awatar myst
    Dołączył
    Sep 2007
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    700

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez panuna Zobacz posta
    Panowie (oraz jeżeli są) i panie, myślę że w ramach zamieszania organizacyjnego jakie spowodowałem, poczuwam się do odpowiedzialności aby przypilnować doprecyzowanie terminu najbliższego spotkania. W jednym z ostatnich postów zaproponowałem zmianę na sobotę rano, co znalazło uznanie i potwierdzenie wśród poszczególnych forumowiczów. Bardzo proszę potwierdźmy swoją obecność aby uniknąć ewentualnych niemiłych rozczarowań.
    Ponadto proponuję poza datą i godziną ustalić miejsce spotkania.
    Moje podsumowanie to:
    - sobota 29.11.2008,
    - miejsce Zalew za os. Szkolnym (warto doprecyzować dokładnie gdzie?)
    - godzina ??? Wschód słońca jest o 7.13 - pozostaje pytanie czy zbieramy się na 1 godzinę i 43 min przed wschodem słońca, tj o 5.30. Jeżeli okolica o tak wczesnej porze jest cokolwiek ciekawa, to nie widzę przeszkód (tu prosiłbym o podpowiedź kolegów znających lepiej tą okolicę).

    Proszę o wasze zdanie.

    Pozdrawiam
    panuna
    Jak dla mnie termin OK, ale w kwestii samego miejsca:
    Może ktoś ma inne odczucia, ale tam za bardzo nie ma czego fotografować dłużej niż pół godzinki (no chyba że trawki/kropelki itp). Niestety dookoła zalewu są różne zabudowania i na jakieś niesamowite pejzaże nie ma co liczyć. Miejsce fajne żeby zobaczyć, ale przez 2 godziny to bym tam chyba się trochę znudził.
    Proponuję się spotkać koło domu wędkarza może koło 6 rano.
    5DII, 5D, 24L, 85L + dodatki.

    Maciek Toliński

Strona 23 z 433 PierwszyPierwszy ... 1321222324253373123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •