Strona 72 z 162 PierwszyPierwszy ... 2262707172737482122 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 711 do 720 z 1613

Wątek: [Sergiusz] Moja droga

  1. #711
    Coś już napisał
    Dołączył
    Jun 2009
    Wiek
    45
    Posty
    63

    Domyślnie

    Trzeba być nieźle wyrachowanym typem, żeby tak świadomie i na beszczela niszczyć ludziom pamiątkę ze ślubu.

  2. #712
    Pełne uzależnienie Awatar Sergiusz
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    mazowiecka wioska
    Posty
    2 708

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez BeatX Zobacz posta
    eh sergiusz ale ty sobie ze mnie jaja robisz.
    o zdjęcie portretowe jakiejś w miarę dorosłej osoby mi chodziło (najlepiej kobiety/dziewczyny) :]
    http://www.canon-board.info/showpost...&postcount=236
    Nie ogranicza mnie wyobraźnia ponieważ jej nie posiadam.

  3. #713
    PLUS member PLUS member Awatar BeatX
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Szczecin
    Wiek
    43
    Posty
    1 733

    Domyślnie

    Zapomniałbym uściślić: pokaż jedno z twoich zdjęć portretowych z którego jesteś zadowolony, ale żeby na tym zdjęciu była w miarę dorosła osoba - najlepiej kobieta/dziewczyna i niech to będzie portret wyreżyserowany przez ciebie - czasem nie żaden pstryk z tajniaka
    Czyli zdjęcie portretowe z zaplanowanej sesji fotograficznej gdzie całość sam przygotowałeś

  4. #714
    Pełne uzależnienie Awatar Sergiusz
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    mazowiecka wioska
    Posty
    2 708

    Domyślnie

    Przeleć sobie ten wątek od początku. Wiele zdjęć się uchowało. W sumie dlaczego ja mam to robić za Ciebie?
    Nie ogranicza mnie wyobraźnia ponieważ jej nie posiadam.

  5. #715
    PLUS member PLUS member Awatar BeatX
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Szczecin
    Wiek
    43
    Posty
    1 733

    Domyślnie

    ups, nie zaowazylem ze dales linka.
    dzieki
    sergiusz osoba z takim doswiadczeniem fotograficznym jak ty zapomniala o makeup modelki na potrzeby sesji i o ogoleniu jej rak?
    sluchaj, skanowanie w poszukiwaniu bledow zostawiam miclesowi (na pewno wynajdzie ich troche)
    mi sie nie chce skanowac z czystego lenistwa dlatego napisze po prostu ze ta fotka jest zwyczajna, nijaka.
    w moim prywatnym ratio 4/10
    no ale wez pod uwage, ze ocenila jedno z twoich najlepszych zdjec portretowych osoba, ktora nie zna podstawowych zasad fotografii

    teraz przynajmniej wiem co masz do pokazania najlepszego kiedy nastepnym razem bedzie krytykowac moje prace ;]
    w przypadku fotografii wiedza to jedno, dorobek to drugie.
    obejrzalem twoj landszaft, z ktorego jestes zadowolony (swietnie kontrastuje z pracami np. banan82, ktoremu zarzucales ze wystawil gnioty)
    obejrzalem twoj portret, z ktorego jestes zadowolony.
    nie miales odwagi pokazac swojego zdjecia z pleneru slubnego, z ktorego jestes zadowolony - wiec tego nie widzialem.
    sa gusta i gusta, spoko o tym sie nie dyskutuje.
    jednak reasumujac.. ja zajmuje sie fotografia 3 lata
    ty pewnie 3x tyle.
    masz opanowana fotografie i nie robisz bledow natury technicznej, ale twoje zdjecia sa jalowe, plaskie i - jak widac po komentarzach - w zasadzie nikomu sie nie podobaja
    moze brak ci talentu?
    chyba moznaby sie spodziewac bardziej spektakularnych efektow od osoby ktora ma tyle lat praktyki, prowadzi warsztaty foto i uczy innych jak nalezy fotografowac?
    jak to jest twoim zdaniem sergiusz?

  6. #716
    Pełne uzależnienie Awatar Sergiusz
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    mazowiecka wioska
    Posty
    2 708

    Domyślnie

    Dziękuję za komentarz.



    Na grzyb Panu Młodemu wskazujący palec?
    Nie ogranicza mnie wyobraźnia ponieważ jej nie posiadam.

  7. #717
    PLUS member PLUS member Awatar BeatX
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Szczecin
    Wiek
    43
    Posty
    1 733

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sergiusz Zobacz posta
    Dziękuję za komentarz.
    do uslug brachu!

  8. #718
    Pełne uzależnienie Awatar Sergiusz
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    mazowiecka wioska
    Posty
    2 708

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MusicMan Zobacz posta
    Trzeba być nieźle wyrachowanym typem, żeby tak świadomie i na beszczela niszczyć ludziom pamiątkę ze ślubu.
    Tak, tak jestem niszczycielem pamiątek i w dodatku tego nie ukrywam. Polecam bardziej wnikliwą lekturę wątku. http://canon-board.info/showpost.php...&postcount=362
    Nie ogranicza mnie wyobraźnia ponieważ jej nie posiadam.

  9. #719
    Coś już napisał Awatar HurricanE
    Dołączył
    May 2008
    Miasto
    Żary
    Posty
    86

    Domyślnie

    To ja jeszcze spytam oglądających czy jak by tych dwoje przebrać w mundury strażacki to byliby strażakami?

    Obrączek nie widzę. Garnitur raczej mało ślubny, a już na pewno krawat.

    Sergiusz was podpuszcza a wy tutaj prawie stos już dla niego zbudowaliście.
    Zdjęcia jak zdjęcia. Każdy widzi za co płaci i wie co dostanie. Wolny rynek...

    Jeden zrobi zdjęcia na cepeenie a drugi tygrysa dorysuje. Ważne że klient zadowolony.

    Łukasz
    http://moj-aparat.blogspot.com/
    C 5D, Sigma A 24-105 f4; Tokina 100 f2.8 Macro;
    C 500n, Flexaret VI, Olympus OM10, Pentax ME, Zorka 4;

  10. #720
    Ołówek
    Guest

    Domyślnie

    Wiem że to forum dla "kultularnych" osób, wiec moja wypoweidz pewnie spotka sie z falą krytyki....
    Sergiuszu, czy ty przypadkiem nie jesteś jakimś po*******onym gejem żyjącym w swoim świecie cudownych i wiekopomnych zdjęć w których pedał (autor) stara się ukryć brak jakichkilwiek umiejętności, wygłaszaniem teorii o **** wie czym i zgrywaniu jeszcze większego geja (sorry - noweczesnego europejczyka)? Po co ****a marnujesz czas *******ąc głupoty na temat zdjęć ludzi którzy swoim talentem mogliby zdeptac cie jak wszę? Czy ty wogole masz choc ćwierć mózgu i skrawek poczucia własnej wartości żeby udzielać sie publicznie na temat fotografii? Widziałeś kiesyś swoje zdjęcia? Wiesz jak smutnie wylądają w kontekście Twoich komentarzy?
    Żal mnie ściska nad tolerowaniem wypisawania głupot tego typa na tym forum.... powiem szczerze, że rzuca to bardzo złe światło na ogólny poziom forum i nie dziwi mnie fakt że np. venomer i inni wolą się prezentować na forum nikona.

Strona 72 z 162 PierwszyPierwszy ... 2262707172737482122 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •