Strona 152 z 162 PierwszyPierwszy ... 52102142150151152153154 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 511 do 1 520 z 1613

Wątek: [Sergiusz] Moja droga

  1. #1511

    Domyślnie Odp: [Sergiusz] Moja droga

    Cytat Zamieszczone przez Sergiusz Zobacz posta
    Ale to nie jest wątek o sztuce więc nie ma tu jej jak atmosfery na Marsie. Mnie tam nie szkoda i lubię sobie popstrykać.
    No fakt, ten watek nie ma nic wspolnego ze sztuka i powinien nosic tytul - jak psuc migawke na bezsensowne pstrykanie

  2. #1512
    Pełne uzależnienie Awatar Sergiusz
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    mazowiecka wioska
    Posty
    2 708

    Domyślnie Odp: [Sergiusz] Moja droga

    Zdjęcia to tylko zdjęcia. Choć czasem może pojawić się na nich sztuka. Raz nawet widziałem całkiem niezłą sztukę na zdjęciu.

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez greg01 Zobacz posta
    No fakt, ten watek nie ma nic wspolnego ze sztuka i powinien nosic tytul - jak psuc migawke na bezsensowne pstrykanie
    Ja tam prosty człek jestem i tytułów nie noszę i nie będę. Ale dzięki za podpowiedź.
    Nie ogranicza mnie wyobraźnia ponieważ jej nie posiadam.

  3. #1513

    Domyślnie Odp: [Sergiusz] Moja droga

    Cytat Zamieszczone przez Sergiusz Zobacz posta
    Zdjęcia to tylko zdjęcia. Choć czasem może pojawić się na nich sztuka.
    Zycze Ci aby na twoich zdjeciach czasem pojawila sie sztuka

  4. #1514
    PLUS member PLUS member Awatar BeatX
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Szczecin
    Wiek
    43
    Posty
    1 733

    Domyślnie Odp: [Sergiusz] Moja droga

    eh Sergiusz, Sergiusz.. mam wrazenie, ze chcesz promowac swoje prace na zasadzie "nie wazne co o mnie mowia, byleby bylo glosno i byleby wyraznie wymawiano moje nazwisko"
    jezeli tak, to faktycznie - promocja dziala, bo ciezko przejsc obojetnie obok Twoich zdjec, czyli fatalnych zdjec osoby, ktora prowadzi warsztaty foto i uczy innych jak nalezy fotografowac.
    ja nie kupuje twojego stylu promowania sie, poczucia estetyki czy calokosztaltu tworczosci fotograficznej.
    ale mniejsza o to.
    jedyne co naprawde podziwiam, to twoj wieloletni upór i determinacje w nieustannym wystawianiu Twoich zdjec, ktora regularnie sa przez w zasadzie wszystkich krytykowane za wszystko ;]
    moja rada: kup wkoncu jakis pozadny aparat i obiektywy, bo od czasow premiery E-30 technika poszla zdeka do przodu
    z tego olka i ciemnych zoom'ow to wychodza zdjecia plaskie jak kałuża.
    chociazbys nie wiem jak bardzo chcial reporterskiego akcentu im nadac.
    pokaze Ci jak w moim odczuciu, powinno wygladac street photo, czy ogolnie reporterka - przy wykorzystaniu najnowszych osiagniec techniki w dziedzinie dslr.
    Grzegorz Welnicki Photographer
    dostrzegasz te subtelna roznice, miedzy Twoimi pstrykami a fotami z tej www?

  5. #1515

    Domyślnie Odp: [Sergiusz] Moja droga

    Cytat Zamieszczone przez BeatX Zobacz posta
    eh Sergiusz, Sergiusz.. mam wrazenie, ze chcesz promowac swoje prace na zasadzie "nie wazne co o mnie mowia, byleby bylo glosno i byleby wyraznie wymawiano moje nazwisko"
    jezeli tak, to faktycznie - promocja dziala, bo ciezko przejsc obojetnie obok Twoich zdjec, czyli fatalnych zdjec osoby, ktora prowadzi warsztaty foto i uczy innych jak nalezy fotografowac.
    .:
    Sergiusz prowadzi warsztaty fotograficzne?? Takie warsztaty powinien prowadzic mistrz.. Sergiuszu czego Ty uczysz swoich studentów?

  6. #1516
    Uzależniony
    Dołączył
    Nov 2010
    Miasto
    TWOJA STARA
    Posty
    697

    Domyślnie Odp: [Sergiusz] Moja droga

    dlaczego musicie ciągle powtarzać i wyrzucać autorowi wątku, że jego "pstryki" są "nędzne", "fatalne" itd? to jego wątek i wrzuca co mu sie podoba, a z tego co widzę duża grupa osób próbuje go uświadamiać/poprawiać/usprawniać (niepotrzebne skreślić)...

    i ciągnie się to przez 152 strony wątku. widzę, że niektórzy z Was chcą bardzo być strażnikami fotograficznej normalności, tudzież estetyzmu;] (a czasami nie podpierając się swoimi fotkami, tylko jakiś tam autorytetów.. pff)

    i żeby nie było - Sergiusza adwokatem nie jestem.
    ebe ebe

  7. #1517
    Pełne uzależnienie Awatar Sergiusz
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    mazowiecka wioska
    Posty
    2 708

    Domyślnie Odp: [Sergiusz] Moja droga

    Mam wysłać lornetkę aby ktoś zobaczył moje plecy? Bo nie bardzo łapię cel w jakim linkujesz inne strony. Ja idę swoją drogą i nie ściągam z innych stron.
    Nie ogranicza mnie wyobraźnia ponieważ jej nie posiadam.

  8. #1518
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 720

    Domyślnie Odp: [Sergiusz] Moja droga

    Cytat Zamieszczone przez greg01 Zobacz posta
    No fakt, ten watek nie ma nic wspolnego ze sztuka i powinien nosic tytul - jak psuc migawke na bezsensowne pstrykanie
    Myślę że powinieneś wszędzie tam gdzie nie ma sztuki nieść ten kaganek oświaty.
    Widzę tylko jeden problem możesz się nie wyrobić czasowo i to nawet jak będziesz pisał tylko na tym forum .
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  9. #1519

    Domyślnie Odp: [Sergiusz] Moja droga

    Cytat Zamieszczone przez p0m Zobacz posta
    dlaczego musicie ciągle powtarzać i wyrzucać autorowi wątku, że jego "pstryki" są "nędzne", "fatalne" itd? to jego wątek i wrzuca co mu sie podoba, a z tego co widzę duża grupa osób próbuje go uświadamiać/poprawiać/usprawniać (niepotrzebne skreślić)...

    i ciągnie się to przez 152 strony wątku. widzę, że niektórzy z Was chcą bardzo być strażnikami fotograficznej normalności, tudzież estetyzmu;] (a czasami nie podpierając się swoimi fotkami, tylko jakiś tam autorytetów.. pff)

    i żeby nie było - Sergiusza adwokatem nie jestem.
    uwazasz ze nalezy przyklaskiwac autorowi ktory robi kiepskie zdjecia? To jest forum, miejsce w ktorym zdjecia sie pokazuje i nie koniecznie musza sie one podobac, ja gdyby mi ktos pisal pod zdjeciami, ze sa fatalne zastanowil bym sie nad swoja fotografia i wyciagnal wnioski, nie traktowal tego jako atak na mnie, nie obrazal sie, zrobil bym cos aby moje przyszle zdjecia staly sie lepsze.

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Myślę że powinieneś wszędzie tam gdzie nie ma sztuki nieść ten kaganek oświaty.
    Widzę tylko jeden problem możesz się nie wyrobić czasowo i to nawet jak będziesz pisał tylko na tym forum .
    ja mysle ze jako moderator Ty powinienes o to bardziej zadbac

  10. #1520
    Uzależniony Awatar mc_iek
    Dołączył
    Mar 2008
    Miasto
    Kępa Niemojewska
    Wiek
    60
    Posty
    790

    Domyślnie Odp: [Sergiusz] Moja droga

    Ale jak o fatalności zdjęć piszą ciągle ci sami autorzy, to może trącić jakimś uprzedzeniem!
    Nałómta siem odmieniwać kącufkuf po polskiemu!

Strona 152 z 162 PierwszyPierwszy ... 52102142150151152153154 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •