Strona 53 z 53 PierwszyPierwszy ... 343515253
Pokaż wyniki od 521 do 524 z 524

Wątek: R-Strap - rewolucyjny pasek?

  1. #521
    Coś już napisał Awatar the.watcher
    Dołączył
    Dec 2009
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    67

    Domyślnie Odp: R-Strap - rewolucyjny pasek?

    Jest kilka wątków nt pasków do aparatu, ten najobszerniejszy z najnowszymi postami, więc podłączę się żeby nie zaśmiecać...

    Potrzebuję kupić podwójny pasek typu "dual strap/harness" z mocowaniem, nieblokującym śruby do stopki statywowej.
    Stopkę chciałbym mieć na stałe dostępna i wolną od jakichkolwiek karabinków, często wykorzystuję statyw (nawet przy dynamicznych zdjęciach) i nie mam czasu gmyrać przy stopce, chcąc wpinać aparat do głowicy od razu. Dodatkowo często robię panoramy, a tam wiadomo stopka musi być wyrównana w osi oraz stałej odległości od środka obiektywu - inaczej musiałbym kalibrować przed każdym użyciem głowicę panoramiczną :/

    Jedyne co znalazłem to OP/TECH USA Dual Harness Regular, mocowane jak tradycyjny pasek Canona. www.cyfrowe.pl/aparaty/op-tech-dual-harness
    Jednak uprząż wygląda jak kosztuje ;-) czyli strasznie rachitycznie, jeśli ktoś zna solidniejszy model, to bardzo proszę o polecenie.
    Dzięki!

  2. #522

    Domyślnie Odp: R-Strap - rewolucyjny pasek?

    Cytat Zamieszczone przez the.watcher Zobacz posta
    Jedyne co znalazłem to OP/TECH USA Dual Harness Regular, mocowane jak tradycyjny pasek Canona. www.cyfrowe.pl/aparaty/op-tech-dual-harness
    Jednak uprząż wygląda jak kosztuje ;-) czyli strasznie rachitycznie, jeśli ktoś zna solidniejszy model, to bardzo proszę o polecenie.
    Dzięki!
    Od ładnych kilku lat używam pasków OP/TECH USA - również Dual Harness - i wg mnie są wykonane bardzo solidnie. Poza tym Dual Harness zajmuje mało miejsca w torbie

  3. #523
    Coś już napisał Awatar the.watcher
    Dołączył
    Dec 2009
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    67

    Domyślnie Odp: R-Strap - rewolucyjny pasek?

    Dzięki!
    Kupiłem. Jak za cenę 109 zł, to nie żałuję. Mam nadzieję, że te zatrzaskowe elementy, na których wiszą mocowania aparatu, nie będą się łamać i aparat nie grzmotnie na ziemę...
    Docelowo jednak kupię skórzane

  4. #524
    Uzależniony Awatar FlatEric
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    567

    Domyślnie Odp: R-Strap - rewolucyjny pasek?

    Czy mi się wydaje, czy zapięcia Reporter Profi i Promax podrożały ostatnio mniej więcej dwukrotnie?
    Promax / Profi | reporterstrap
    SX160 IS, a przedtem wadliwy A530 wymieniony w ramach gwarancji na wadliwy A550.
    Analogowy DeviantArt
    Wypociny formalne
    Wypociny techniczne

Strona 53 z 53 PierwszyPierwszy ... 343515253

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •