Strona 5 z 53 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 524

Wątek: R-Strap - rewolucyjny pasek?

  1. #41

    Domyślnie

    to czekamy na info dzień przed wprowadzeniem na allegro
    www.fotoadam.eu
    FF | 40D | s 50 1.4 | ef 24-105L 4IS | 2x430ex | 550R |

  2. #42

    Domyślnie

    za taka kase pokusze sie z pewnoscia

  3. #43

    Domyślnie

    Jutro (tj. środa) zamieszczę przykładowe zdjęcia tego paska. Aukcja na allegro będzie w piątek lub sobotę. Teraz dopieszczane są szczegóły, tak, aby pasek był jak najlepszy.

  4. #44
    Awatar misiekwp
    Dołączył
    Jun 2009
    Miasto
    Nowy Sącz
    Posty
    12

    Domyślnie

    Oto filmik (mam nadzieje, że o ten pasek chodzi)
    youtube.com/watch?v=JPRSwbBO13M

  5. #45
    Uzależniony Awatar blum
    Dołączył
    Oct 2006
    Miasto
    świętokrzyskie
    Wiek
    41
    Posty
    509

    Domyślnie

    tak misiekwp ale bakek napisal o zdjeciach paska a la r-strap co mozesz wyczytac kilka postow wczesniej.

  6. #46

    Domyślnie

    Dzisiaj kilka zdjęć poglądowych: reszta (to jak się pasek prezentuje na użytkowniku, jak działa itd.) będzie dostępna razem z aukcją na allegro.
    Ostatnio edytowane przez bakek ; 12-08-2009 o 17:43

  7. #47
    Bywalec Awatar toshimitsu
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Dublin/Lodz
    Posty
    132

    Domyślnie

    Witam

    Powiem szczerze ,ze od jakiegos juz czasu przypatruje sie Rapid Strapowi i mysle ,ze zrobie sobie taki pasek ze starej torby + szybko zlaczka ze statywu

    Ogladajac twoja konstrukcje rzucaja mi sie w oczy trzy istotne roznice. w stosunku do rapid strap-a.

    1) Brak jakiejkolwiek amortyzacji na ramieniu ( oprcz poszerzonego paska )
    2) Twoja "zlaczka" blokuje sie po przykreceniu co moze powodowac odkrecanie sie sruby od body podczas noszenia (czy moze costam sie schowalo w malej GO?)
    http://www.blackrapid.com/product/hardware/connectr/

    3) Taka mala blokada ztylu pozwalajaca powrot paska do wlasciwej pozycji tez bylaby milym akcentem.

    Podoba mi sie natomiast zabieg marketingowy z nazwa itp.

    Jesli bylby to produkt za 80zl uwzgledniajacy powyzsze cechy to ja sie zastanawiam nad kupnem :P

    A i tak BTW fajna by byla amortyzacja z czyms co przpuszcza powiertrze
    Na przyklad naneu pro stosuje taka siatke http://www.cambags.com/nikon/d70/sho...kon_d70-27.jpg
    A jak narazie musze przerobic pasek od starej torby

    A w plecaku Jeep-a jest swietny pomysl na amortyzacje. Jak potrzeba to zrobie zdjecie i wrzuce.
    Ostatnio edytowane przez toshimitsu ; 12-08-2009 o 18:12
    Positively dirty minded

  8. #48
    Uzależniony
    Dołączył
    Jun 2007
    Wiek
    47
    Posty
    684

    Domyślnie

    Male ale a nawet duze ALE. Przeciez to jest nieporozumienie jesli masz GRIPA-a podpietego i strzelasz pionowe kadry! Jak zrobisz zdjecie w ten sposob :P

  9. #49

    Domyślnie

    2) Twoja "zlaczka" blokuje sie po przykreceniu co moze powodowac odkrecanie sie sruby od body podczas noszenia (czy moze costam sie schowalo w malej GO?)
    http://www.blackrapid.com/product/hardware/connectr/
    Karabińczyk jest obrotowy- śruba się nie odkręci. Poza tym jest nakrętka kontrująca, która zabezpiecza śrubę przed odkręceniem.

    1) Brak jakiejkolwiek amortyzacji na ramieniu (oprcz poszerzonego paska)
    Chodziło o stworzenie prostego paska- różnica w cenie jest blisko czterokrotna (mój będzie kosztował 59,99zł a RS kosztuje około 60dolarów+ większe koszta przesyłki). Taki pasek ma szansę stać się bardziej powszechny (tzn. "trafić pod strzechy").
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    Male ale a nawet duze ALE. Przeciez to jest nieporozumienie jesli masz GRIPA-a podpietego i strzelasz pionowe kadry! Jak zrobisz zdjecie w ten sposob :P
    bardzo łatwo- jak pisałem karabińczyk jest obrotowy wszystko łatwo obrócić, przestawić
    Ostatnio edytowane przez bakek ; 12-08-2009 o 20:05 Powód: Automerged Doublepost

  10. #50
    Uzależniony Awatar blum
    Dołączył
    Oct 2006
    Miasto
    świętokrzyskie
    Wiek
    41
    Posty
    509

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bakek Zobacz posta
    różnica w cenie jest blisko czterokrotna (mój będzie kosztował 59,99zł a RS kosztuje około 60dolarów+ większe koszta przesyłki).
    za taka cene pewnie sobie sprawie nawet zeby przetestowac ale jesli przyjdzie mi go uzywac to napewno pozbede sie tego duzego bialego napisu

Strona 5 z 53 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •