Zobacz wyniki ankiety: Co robimy z zebranymi środkami?

Głosujących
104. Nie możesz głosować w tej sondzie
Strona 53 z 53 PierwszyPierwszy ... 343515253
Pokaż wyniki od 521 do 527 z 527

Wątek: Fundacja "Mam Marzenie" - marzenie o aparacie - nowa akcja!

  1. #521
    Bywalec
    Dołączył
    Jul 2005
    Miasto
    Radom
    Wiek
    53
    Posty
    177

    Domyślnie

    cytat: Katka z forum KKM...

    "W niedzielę (fajnie, że tak z Mikołajem) doręczyliśmy prezenty Marcinowi, któremu pomogliśmy spełnić marzenie. Pojechałam z LensManem i jacabem (znacie ich z KKM ) i z borówką wyposażoną w małego nikosia.

    Marcin to poważnie zaawansowany (teoretycznie) fotografista! Brakowało mu tylko sprzętu, wiem (!) że teraz dostanie skrzydeł.
    Uczy się w szkole odzieżowej i na zajęciach z fotografii nie mógł się wykazać. Opowiadał, że ostatnie zaliczenia z makro nie bardzo mu wyszły... ale wie dużo o nikonach, bo trzeba było o nich napisać referat (o D80). Ma wiele zapału i zwierzył się, że swoją zawodową przyszłość chętnie związałby z fotografią (pewnie dlatego fashion i portretowanie dziewczyn tak mu "leży")
    Był bardzo zaskoczony, bardzo onieśmielony ilością prezentów (poza D90+szkło+karta+torba, na który wspólnie zbieraliśmy, od nikoniarzy dostał wiele innych podarunków), wzruszenie odbierało mu głos, ciężko wzdychał, ale uśmiech szeroki, jaki nie schodził z twarzy mówił wszystko.


    Niezmiernie mi miło przekazać wielkie podziękowania od obdarowanego marzyciela!

    Jesteście WIELCY!

    fotorelacja do obejrzenia na forum nikona

    uśmiech Marcina- bezcenny"














  2. #522

  3. #523
    Pełne uzależnienie Awatar dinderi
    Dołączył
    Aug 2009
    Miasto
    Raszyn
    Wiek
    50
    Posty
    3 028

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jacab1 Zobacz posta
    fotorelacja Katki tutaj
    ......
    Cytat Zamieszczone przez Picasa
    Ups... Tu nie ma nic do oglądania. Albo nie masz dostępu do zdjęć, albo pod tym adresem internetowym po prostu nie ma żadnych zdjęć. Skontaktuj się bezpośrednio z właścicielem albumu, aby uzyskać dostęp.
    Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
    09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

    ---Moje zdjecia na FB---

  4. #524

    Domyślnie

    W końcu

    Pewnie teraz nieprędko będzie kolejna taka akcja. Może po Nowym Roku?
    Bo kolejne osoby czekają w kolejce na marzenie
    http://www.mammarzenie.org/marzyciel...rat-lustrzanka

  5. #525

    Domyślnie

    jakby coś jest też kolejna marzycielka: http://www.mammarzenie.org/marzyciel...sem-fotografii

    pozdrawiam
    5d+5d mark II+ S35A+C 85 f/1.8 + C 20-35 f/3.5-4.5, C 70-210 3.5-4.5 580 ex II, YN 565 EX (czasem 17-40 L i 50 f/1.4), arsat 80/2.8 tilt

  6. #526
    Pełne uzależnienie Awatar gietrzy
    Dołączył
    Feb 2004
    Posty
    5 727

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez trzeszcz6 Zobacz posta
    jakby coś jest też kolejna marzycielka: http://www.mammarzenie.org/marzyciel...sem-fotografii

    pozdrawiam
    O lala - zbieramy!

    Kto puści di Nikkorków/KKM'ów?
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    Cytat Zamieszczone przez gietrzy Zobacz posta
    O lala - zbieramy!

    Kto puści di Nikkorków/KKM'ów?
    Wysłałem PW do żółtych: BOSS'a i Pinokio.
    Ostatnio edytowane przez gietrzy ; 15-03-2011 o 09:57 Powód: Automerged Doublepost
    the silence is deafening

  7. #527

    Domyślnie

    poza tym nie sprecyzowała,*że chce lustrzankę więc mógłby być pewnie jakiś lepszy kompakt to czekamy na odpowiedź kolegów z sąsiednich forów
    5d+5d mark II+ S35A+C 85 f/1.8 + C 20-35 f/3.5-4.5, C 70-210 3.5-4.5 580 ex II, YN 565 EX (czasem 17-40 L i 50 f/1.4), arsat 80/2.8 tilt

Strona 53 z 53 PierwszyPierwszy ... 343515253

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •