Pokaż wyniki od 1 do 10 z 162

Wątek: Filtry fotograficzne

Mieszany widok

  1. #1
    Dopiero zaczyna Awatar komw
    Dołączył
    Jan 2007
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    34

    Domyślnie

    obecnie posiadam 2 Filtry Samyanga (67mm i 72mm), jeżeli ktoś byłby zainteresowany to mogę zrobić jakiś mały test
    Jak narazie patrząc na swoje zdjęcia, widać, że całkiem niezły jest ten filtr.
    heat maps, web analytics, ab tests - moje najnowsze dzieło

  2. #2
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    3 225

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez komw Zobacz posta
    obecnie posiadam 2 Filtry Samyanga (67mm i 72mm), jeżeli ktoś byłby zainteresowany to mogę zrobić jakiś mały test
    Jak narazie patrząc na swoje zdjęcia, widać, że całkiem niezły jest ten filtr.
    Ja posiadam tylko jeden na szkle Samyanga i uważam że to średnia półka Szczerze mówiąc porównując z HOYA HMC (UV 0), który mam na Tamronie specjalnie nie widzę rożnicy poza ceną
    Canon 6D i 5D2 + Canon 24-70L/4,0 + Canon 16-35L/4,0 + Canon 17-40L/4,0 + Canon 70-200L/4,0 + Canon 40/2,8 + szkła M42 i lampa EXII

  3. #3
    Coś już napisał Awatar tomicher
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    94

    Question Czarna Marumi

    Problem nieco dziwny ale wolę zapytać przed zakupem niż później mieć do siebie jakiekolwiek pretensje że dostałem coś innego niż chciałem.

    Chcę kupić:
    Marumi DHG Super Lens Protect 82mm to jest ta czarna marumi bez powłok UV

    szukam po sklepach internetowych i co ? i znajduję różnicę w cenach o kilkukrotną wartośc filtra (!?)
    czy to sklepy oznaczają ten towar źle i dzięki temu różne produkty mają taką samą nazwe a zarazem totalnie inną cenę ?

    chce najlepszego lens protecta w wersji slim marumi, czy to jest ten z linka poniżej ?

    na allegro jeden za 130 drugi 180
    na skąpcu rozrzut od 100 do 250 za ten sam filtr ?
    http://www.skapiec.pl/site/cat/65/comp/381126

    powiem wam szczerze że zgłupiałem teraz i sam niewiem czy ten za 106zł to czego szukam ?

    rozwiejcie moje wątpliwości i dajcie znać jak to wygląda w praktyce =)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •