Strona 104 z 224 PierwszyPierwszy ... 45494102103104105106114154204 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 031 do 1 040 z 2240

Wątek: Kursy liturgiczne

  1. #1031
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Mar 2009
    Miasto
    Złotów/Gdynia
    Wiek
    36
    Posty
    24

    Domyślnie

    A czy któraś/yś z koleżanek i kolegów wie coś w tym temacie bedzie robione w 3mieście w najbliższym czasie??
    Canon 1ds MK1,
    24-70 2.8L,C50 1.4,T17-35 2.8-4, S70-200 2.8 2x580exII

  2. #1032

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez BuRton Zobacz posta
    "Legita" jest jak książeczka partyjna i niestety jest tam miejsce na coroczne przedłużanie pozwolenia na focenie więc dla mnie lipa i dlatego mam z kurii katowickiej - wygląda to dużo lepiej . Odpuść B-B, Kraków i śmigaj do Katowic. Masz blisko (najbliżej). Trzeba tylko sprawdzić terminy.
    Pozdrawiam.
    A jak to jest rozwiązane w Katowicach? No i jak wyglądają widoki na najbliższe szkolenia (data/kwota) ?

  3. #1033
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Apr 2009
    Miasto
    Mikołów
    Wiek
    43
    Posty
    49

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez BuRton Zobacz posta
    "Legita" jest jak książeczka partyjna i niestety jest tam miejsce na coroczne przedłużanie pozwolenia na focenie więc dla mnie lipa i dlatego mam z kurii katowickiej - wygląda to dużo lepiej . Odpuść B-B, Kraków i śmigaj do Katowic. Masz blisko (najbliżej). Trzeba tylko sprawdzić terminy.
    Pozdrawiam.
    Z tego co ja się dowiedziałem, pozwolenie jest ważne bezterminowo. Jeżeli chodzi o Katowice, to kurs jest organizowany raz w roku przed świętami wielkanocnymi. Dzwoniłem do kurii i takiej informacji mi udzielono.

  4. #1034
    Dopiero zaczyna Awatar marta69
    Dołączył
    Mar 2008
    Miasto
    Gdynia
    Wiek
    35
    Posty
    25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez djkowal123 Zobacz posta
    A czy któraś/yś z koleżanek i kolegów wie coś w tym temacie bedzie robione w 3mieście w najbliższym czasie??
    Również byłabym zainteresowana
    There is no calm before the storm. There is only tempest.
    http://69photo.wordpress.com/

  5. #1035
    Uzależniony Awatar BuRton
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Czeski Cieszyn
    Wiek
    53
    Posty
    674

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mbiesiadnik Zobacz posta
    Z tego co ja się dowiedziałem, pozwolenie jest ważne bezterminowo. Jeżeli chodzi o Katowice, to kurs jest organizowany raz w roku przed świętami wielkanocnymi. Dzwoniłem do kurii i takiej informacji mi udzielono.
    Bezterminowo w Bielsku B. ? W legitce masz miejsce na pieczątki, które należy uzupełniać co dwa* lata W tym celu trzeba udać się do B.B., i jeśli nie ma żadnych skarg na foto to jest pieczątka i zgoda na kolejne dwa* (?) lata (już bez dodatkowej opłaty). Więc jest "terminowo".

    *- właśnie jestem po rozmowie z kolegą, który niedawno wyrabiał w B.B. i on ma na dwa lata - kiedyś było na rok.
    Nikon Z 6 ll, Nikkory Z 28-75/2,8 + Z 70-200/2,8 VR S

  6. #1036

    Domyślnie

    A to w D to mam, trzeba w Krk to załatwić. Raz zrobię, żeby nie było, a później sobie będę drukował i laminował, w razie jakiś "odnowień".

  7. #1037
    Uzależniony Awatar BuRton
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Czeski Cieszyn
    Wiek
    53
    Posty
    674

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez h4ry Zobacz posta
    A to w D to mam, trzeba w Krk to załatwić. Raz zrobię, żeby nie było, a później sobie będę drukował i laminował, w razie jakiś "odnowień".
    Ale w Krakowie wygląda to chyba całkiem inaczej ? To co otrzymujesz w Bielsku Białej jest "legitymacją" w twardej oprawie (coś jak stare dowody osobiste) i tam masz miejsce na pieczątki, podpisy, daty. Więc drukowanie i laminowanie w przypadku legity diecezji Bielsko-Żywieckiej nic nie da :-D . Ewentualnie ziemniak i podróba pieczątki ? Ale to oszustwo i grzech .
    Nikon Z 6 ll, Nikkory Z 28-75/2,8 + Z 70-200/2,8 VR S

  8. #1038
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Apr 2009
    Miasto
    Mikołów
    Wiek
    43
    Posty
    49

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez BuRton Zobacz posta
    Bezterminowo w Bielsku B. ? W legitce masz miejsce na pieczątki, które należy uzupełniać co dwa* lata W tym celu trzeba udać się do B.B., i jeśli nie ma żadnych skarg na foto to jest pieczątka i zgoda na kolejne dwa* (?) lata (już bez dodatkowej opłaty). Więc jest "terminowo".

    *- właśnie jestem po rozmowie z kolegą, który niedawno wyrabiał w B.B. i on ma na dwa lata - kiedyś było na rok.
    Pisałem dzisiaj emila do księdza, który to organizuje, z zapytaniem na jaki okres czasu jest ważne pozwolenie i napisał mi że jest bezterminowo, wiec nie wiem jaka jest prawda. Jutro jadę na to spotkanie do B.B. i przekonam się osobiście dam znać. Może się coś zmieniło i dają rzeczywiście bezterminowo, a może ksiądz coś kręci.

  9. #1039
    Uzależniony
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    615

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mbiesiadnik Zobacz posta
    [...]a może ksiądz coś kręci.
    No teraz to poszłeś po bandzie. Zamiast legitki dostaniesz bana na przebywanie wewnątrz kościoła. :-D

  10. #1040
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Apr 2009
    Miasto
    Mikołów
    Wiek
    43
    Posty
    49

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez basala Zobacz posta
    No teraz to poszłeś po bandzie. Zamiast legitki dostaniesz bana na przebywanie wewnątrz kościoła. :-D
    No cóż, skoro są rozbieżności, ktoś kręci albo tak jak napisałem coś się zmieniło

Strona 104 z 224 PierwszyPierwszy ... 45494102103104105106114154204 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •