Strona 5 z 13 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 124

Wątek: Serwis Canona w Berlinie - gdzie i jak szybko.

  1. #41
    Uzależniony Awatar towersivy
    Dołączył
    Mar 2005
    Miasto
    WLKP-Krotoszyn
    Posty
    992

    Domyślnie

    Hmmm a to dzwine, zawsze jak tam jestem parkuje niedaleko pobliskiego hotelu i jeszcze nigdy nie kupowałem winiety, pamietam ze jak pierwszy raz tam przyjechałem to w pobliskim kiosku pytałem sie o karte parkingową "winiete" i odparła ze tutaj to nie obowiazuje, jakies 200 metrów dalej Polize miało jakąs akcje i na wszelki wypadek dopytałem krawęznika, odpowiedz była taka sama i do dzisiaj nigdy nie kupuje winietki.
    Tak wiec jestem mocno zaskoczony....

    BtW: parkowałes przy samym Kurfürstendamm ?? czy w ulicach poprzecznych ?? moze to jest wyjasnieniem, ja zawsze parkuje w poprzecznych ulicach - tam gdzie jest miejsce bo pewnie zauwazyłes jak Berlin jest nabity autami.

    Pzdr.
    towers

  2. #42
    Bywalec
    Dołączył
    May 2007
    Miasto
    Toruń
    Wiek
    46
    Posty
    201

    Domyślnie

    Parkowałem na Kurfürstendamm, podszedł do mnie policjant i kazal zaparkowac za wiaduktem jakies 500 metrów dalej, początek zielonej strefy jest na wiadukcie (jest zresztą znak informujący o tym) a tory wyznaczaja granice. Jesli chodzi o uliczki boczne to moim zdaniem one tez sa w zielonej strefie trzeba pogrzebac w internecie.
    Poz.
    Canon 5D + Canon EF 24-70 f/2.8 L

  3. #43
    Uzależniony Awatar towersivy
    Dołączył
    Mar 2005
    Miasto
    WLKP-Krotoszyn
    Posty
    992

    Domyślnie

    hmmm mówiac wiadukt myslisz o pobliskiej stacji kolejowej?? na samym Kurfürstendamm nie parkowałem, teraz pytanko parkowałes za wiaduktem od stacji paliw czyli jakby w dół ulicy czy w góre w strone metra przy Kurfürstendamm?? Wczoraj w berlinie był moj znajomy parkował gdzies w poprzecznej ulicy jakies 500mm od stacji metra......i qurcze nic nie kupował

  4. #44
    Coś już napisał
    Dołączył
    Jun 2004
    Posty
    85

    Domyślnie

    Winietka ekologiczna kosztuje 5€. Lepiej kupić i nie stresować się czy to już za czy jeszcze przed wiaduktem.
    Ostatnio edytowane przez RafalR ; 06-09-2008 o 12:03
    Pozdrawiam, Rafał

  5. #45
    Początki nałogu Awatar piotrr
    Dołączył
    Oct 2007
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    436

    Domyślnie

    dokładnie, trzeba zajrzeć do googla i znaleźć Dekrę w pobliżu miejsca parkowania - miły pan w 5 minut wypisze kwitek i da naklejkę.Pozdrawiam

  6. #46
    Uzależniony Awatar towersivy
    Dołączył
    Mar 2005
    Miasto
    WLKP-Krotoszyn
    Posty
    992

    Domyślnie

    RafalR - jasne ze lepiej kupic i miec swiety spokój, pytam z czystej ciekawosci, kiedy bede tam nastepnym razem pewnie tez kupie dla swietego spokoju...

    Pzdr.

  7. #47
    Bywalec
    Dołączył
    May 2007
    Miasto
    Toruń
    Wiek
    46
    Posty
    201

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez towersivy Zobacz posta
    RafalR - jasne ze lepiej kupic i miec swiety spokój, pytam z czystej ciekawosci, kiedy bede tam nastepnym razem pewnie tez kupie dla swietego spokoju...

    Pzdr.
    Dla swiętego spokoju i zachowania 40 Euro w kieszeni

    A DEKRE widziałem koło dworca Halensee chyba to ulica Schwarzbacher.

    Poz.
    Canon 5D + Canon EF 24-70 f/2.8 L

  8. #48
    Coś już napisał
    Dołączył
    Jun 2004
    Posty
    85

    Domyślnie

    W cywilizowanych krajach policja nie patyczkuje się, nie ma żadnego "ale" tak lubianego w Polsce Nawet przy jednorazowej wycieczce do Berlina to nie jest wielki wydatek. Niedługo w innych dużych niemieckich miastach też będzie zielona strefa (np. Monachium) więc winietka przyda się
    Pozdrawiam, Rafał

  9. #49
    Zablokowany
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    34
    Posty
    4 359

    Domyślnie

    Zmiana berlińskiego adresu od 17 listopada :
    Cytat Zamieszczone przez http://www.fotomaerz.de/kontakt.html#berlin
    Unsere neue Adresse ab dem 17.11.2008

    Aroser Allee 60 (Ecke Holländer Str.)
    13407 Reinickendorf

    Buslinien 120 & 128
    U-Bahnstation Rehberge in der Nähe
    13. und 14.11.2008 geschlossen !!
    am 17.11.2008 ab 10.00 Uhr geöffnet

  10. #50
    Zablokowany
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    2 638

    Domyślnie

    Nie bardzo wiem w jakim wątku to wpisać, więc wpiszę tutaj. Muszę jutro wpaść na Żytnią, a nie znam Wawy. Będę na Foksal i wiem, że to nie jest koszmarnie daleko. Ktoś z miejscowych może na PM-a podesłać ,,mały poradnik turysty'' jak szybki dotrzeć z Foksal na do serwisu? Dzięki z góry

Strona 5 z 13 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •