Strona 4 z 13 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 124

Wątek: Serwis Canona w Berlinie - gdzie i jak szybko.

  1. #31
    Pełne uzależnienie PREMIUM member Awatar MMM
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    46
    Posty
    4 250

    Domyślnie

    Zauważam dziwną prawidłowość w Twoich postach, zawsze są w obronie serwisu na Żytniej.
    Czy jesteś w jakiś sposób związany z nimi, bo takie odnoszę wrażenie?

  2. #32
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    34

    Domyślnie

    Jeżeli ktoś nie krytykuje serwisu to od razu w nim musi pracować??Napisałem,że nie bronie Polskiego i nie potępiam Niemieckiego serwisu ale takie odniosłem wrażenie i tym się podzieliłem na forumWidzę,że zwracanie uwagi na fakty które są sprzeczne z przekonaniem innych nie są Tu w dobrym tonie:/EOT

  3. #33
    Uzależniony Awatar tomdz
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    44
    Posty
    637

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez GOOFY Zobacz posta
    -Generalnie do Berlina jest dalej(nie wszystkim),usługi przez nich wykonywane są droższe, a i nie wszystko im wychodzi tak jak być powinno(chociażby ten syf na tylnej soczewce i jakieś kłaczki)a mimo to wszyscy pieją z zachwytu,jak tam jest cudownie i takie niedociągnięcia,że tu brudne a tam BF nie mają znaczenia.
    Berliński serwis nie zostawił żadnych kłaczków. Sprzęt odebrany od nich był jak nowy, nawet wypucowali mi matówkę, której za diabła nie dało sie dodmuchać. Kurz był na obiektywie odesłanym do centralnego serwisu Canona DE.
    W tym m.in. właśnie Niemcy mają lepiej - jest wiele punktów serwisowych, a konkurencja działa cuda!
    Raz jeszcze - Berliński serwis polecam każdemu!
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    Cytat Zamieszczone przez GOOFY Zobacz posta
    co zauważam na pierwszy rzut oka to zupełnie odmienne podejście klienta do serwisu
    Jeszcze jedno, w nawiązaniu do powyższego. Korzystałem już z serwisu polskiego i niemieckiego, podejście serwisu do klienta jest naprawdę dużo lepsze w DE. Choćby to, że w kilka osób próbowali się ze mną dogadać po ang., dzwonili do serwisanta, czy da radę zrobić na ten sam dzień itd. Na Żytniej trochę łaskę robią... To też wpływa na późniejsze podejście klienta do serwisu.
    Ostatnio edytowane przez tomdz ; 20-06-2008 o 23:24 Powód: Automerged Doublepost
    Body, stałki, zoomik

  4. #34
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    34

    Domyślnie

    Ok-ciesze się,że w takim razie wszystko masz dobrze.Zauważyłem jedynie,że takie niedociągnięcie u Nich a może ten kurz był z opakowania nie wiem i który dla Ciebie w sumie nie miał znaczenia na opinie o serwisie,dla wielu osób piszących w tamtym wątku byłoby niedopuszczalne i tylepozdrawiam
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    przepraszam nie mogę edytować postu:/

    tomdz-masz sporo racji,ze podejście serwisu do klienta buduje późniejsze podejście klienta do serwisu-serwis na żytniej pewnie zasłużył na takie podejście od wielu osób.Ale dziwi mnie np.masa wypowiedzi ludzi,którzy nigdy nie mieli doczynienia z serwisem na Żytniej ale już piszą posty,że tam nie chce iść bo tam to mi zespuja bo tak czytałem,albo inne w stylu idę na żytnia jak maam sprawdzić sprzęt żeby mnie nie oszukali-takie opinie mnie śmieszą
    Ostatnio edytowane przez GOOFY ; 20-06-2008 o 23:27 Powód: Automerged Doublepost

  5. #35

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez GOOFY Zobacz posta
    Czytam opinie w Tym wątku i w Tym sąsiednim o serwisie na Żytniej...
    GOOFY widzisz, tak to moze wygladac z boku dla osoby, ktora nie miala doczynienia z zytnia ale naprawde WIELU uzytkownikow tego forum mialo osobiste NEGATYWNE doswiadczenia z tym "serwisem". I zeby byly to sprawy w stylu tych klaczkow to podejrzewam ze rowniez przeszloby to bez echa.

    Pozdr.

  6. #36
    Pełne uzależnienie PREMIUM member Awatar MMM
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    46
    Posty
    4 250

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez GOOFY Zobacz posta
    Jeżeli ktoś nie krytykuje serwisu to od razu w nim musi pracować??Napisałem,że nie bronie Polskiego i nie potępiam Niemieckiego serwisu ale takie odniosłem wrażenie i tym się podzieliłem na forumWidzę,że zwracanie uwagi na fakty które są sprzeczne z przekonaniem innych nie są Tu w dobrym tonie:/EOT
    Piszesz że nie korzystasz z serwisu na Żytniej ale ciągle komentujesz tych którzy są z tego serwisu niezadowoleni...

  7. #37
    Bywalec Awatar betinus
    Dołączył
    Sep 2005
    Miasto
    Górny Śląsk
    Wiek
    42
    Posty
    113

    Domyślnie

    To ja mam pytanie czy ktoś wymieniał u nich padniętą migawkę w 20D, jaki był koszt i ile to zajęło czasu. Do Berlina łatwiej mi się dostać niż do Wa-wy Na razie z tego co wyczytałem to głos zabierali tylko regulujący szkła, a ktoś może dokonywał tych większych napraw?

    Pozdrawiam
    betinus
    sprzętu kupa... a chęci coraz mniej....

  8. #38
    Uzależniony Awatar towersivy
    Dołączył
    Mar 2005
    Miasto
    WLKP-Krotoszyn
    Posty
    992

    Domyślnie

    Witaj!

    Wymiana migawy w 30D to koszt 270 euro wraz z robocizna, byc moze w przypadku 20D cena bedzie podobna, w PL byc moze bedzie ciutek taniej, kumpel dostał 6 miesiecy na wykonana usługe, czyli tyle samo ile daja w PL.

    Pzdr.

  9. #39
    kokosp
    Guest

    Domyślnie

    regulacja af stalki 60euro, zoom 90 euro.

  10. #40
    Bywalec
    Dołączył
    May 2007
    Miasto
    Toruń
    Wiek
    46
    Posty
    201

    Domyślnie

    Informacja !!!
    Może sie przyda może nie ale pamietajcie ze parkujac samochod kolo serwisu potrzebna jest winieta bo to juz centrum miasta "Towers myliles sie " mialem spotkanie z panem policjantem ale okazal sie dobroduszny i nie palcilem 40 Euro ufff. Serwis polecam !!!!
    Canon 5D + Canon EF 24-70 f/2.8 L

Strona 4 z 13 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •