Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: Każda puszka canona z IS

  1. #1
    Uzależniony
    Dołączył
    Feb 2006
    Miasto
    Gdańsk
    Wiek
    71
    Posty
    634

    Domyślnie Każda puszka canona z IS

    Kolega (inny system foto) przesłał mi info, ze puszki canona będą wyposażane w IS
    http://wiecek.biz/zrob_sobie_stabilizacje_obrazu.html

  2. #2
    Uzależniony Awatar solti
    Dołączył
    Oct 2005
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    43
    Posty
    945

    Domyślnie

    Byyyyyło:wink:
    Sprzęt jest ważny, ale ważniejsze są chęci i umiejętności Niestety ja mam tylko chęci
    galeria na forum Canon-board
    galeria na stronie lotnictwo.net.pl
    galeria.solti.pl

  3. #3
    Uzależniony Awatar TomS
    Dołączył
    May 2006
    Miasto
    Strzelin
    Wiek
    36
    Posty
    880

    Domyślnie

    Ja akurat mam nadzieję że nie będą do puszek montować IS-a. Bo ja akurat nie potrzebuję a puszka przez to będzie pewnie troszkę droższa. A jak będę chciał mieć IS to sobie kupię obiektyw. A dodatkowo ciekawe czy był ny wtedy popyt na szkła z IS.

  4. #4
    Pełne uzależnienie PREMIUM member Awatar MMM
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    46
    Posty
    4 250

    Domyślnie

    Kiedyś Canon zrobi, tyle że to będzie jakieś marne 1-2EV żeby nie konkurować z obiektywami wyposażonymi w IS. Jak dla mnie to i tak będzie super bo bardzo bym chciał mieć swoje stałki nawet tylko z takim słabym IS.

  5. #5
    Pełne uzależnienie Awatar arturs
    Dołączył
    Jan 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    47
    Posty
    4 196

    Domyślnie

    Tylko ciekawe czy IS w puszce i szkle by się sumawały
    5DmkI, C85f1.2L|580 EXII|

  6. #6
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    353

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez TomS Zobacz posta
    Ja akurat mam nadzieję że nie będą do puszek montować IS-a. Bo ja akurat nie potrzebuję a puszka przez to będzie pewnie troszkę droższa. A jak będę chciał mieć IS to sobie kupię obiektyw. A dodatkowo ciekawe czy był ny wtedy popyt na szkła z IS.
    Sony ma stabilizacje, Olek ma stabilizacje, prawie wszystkie małpki mają stabilizacje i jakoś całego majątku ze skarpetki nie kosztują. Widzisz - tobie nie potrzebny to gdybyś go miał to byś sobie wyłączył. Mi by się przydał i ja go sobie nie włączę bo go nie ma, a różnica szkło bez IS i z IS to w przypadku C nie jest różnicą 200-300zł...

  7. #7
    Pełne uzależnienie Awatar sniper88
    Dołączył
    May 2007
    Miasto
    Kraków
    Posty
    1 155

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez arturs Zobacz posta
    Tylko ciekawe czy IS w puszce i szkle by się sumawały
    Kiedys zrobili taki test, chyba na optyczne.pl i dzialalo gorzej niz sam is w body/szkle.
    WWW | 500px | IG
    Semper in altum

  8. #8
    Coś już napisał
    Dołączył
    Dec 2006
    Miasto
    Łódź
    Wiek
    52
    Posty
    91

    Domyślnie

    sniper88, logiczne, że razem nie może działać, soczewka ustabilizuje obraz, a matryca nadal będzie kompensować drgania aparatu, więc rozmyje zdjęcie
    Canon 5DII, 30D, EF 24-105 f/4 L, EF 35 f/1.4 L, EF 70-200 f/2.8 IS L, EF 85 f/1.2 L II, EF 300 f/4 IS L, 580 EX II Pentax K10D, MZ50, DA 12-24 f/4, DA 18-55, F 35-80, DA 40 f/2.8 Limited, DFA 50 f/2.8 macro, DFA 100 f/2.8 macro, AF-540FGZ, Zeiss Planar 85 f/1.4, Tamron 70-300, Exakta 80-200, Takumar-A 2x TC

  9. #9
    Uzależniony Awatar TomS
    Dołączył
    May 2006
    Miasto
    Strzelin
    Wiek
    36
    Posty
    880

    Domyślnie

    Grisha napisał: prawie wszystkie małpki mają stabilizacje i jakoś całego majątku ze skarpetki nie kosztują
    Tylko że ja za taką stabilizację dziękuję. Bawiłem się wieloma cyfrówkami ze stabilizacją i dla mnie jest on marna.

  10. #10
    Cenzor Awatar MacGyver
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    46
    Posty
    7 043

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez TomS Zobacz posta
    Tylko że ja za taką stabilizację dziękuję...
    I wszystko na temat :-) Skoro dwaj czołowi producenci DSLR nie ładują tego do swoich puszek, nawet do "entry-level", mimo że w tym segmencie to fajny ficzer, oferując w zamian tanie podstawowe szkiełka ze stabilizacją to to jest jak dla mnie najlepsza odpowiedź co warta jest stabilizacja na matrycy.
    Cztery czarne eosy, pół-eos i pentax... a dokładniej to tutaj

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •