Strona 10 z 150 PierwszyPierwszy ... 891011122060110 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 1497

Wątek: Mój zestaw...

  1. #91

    Domyślnie

    Zawsze mowilem ze jedyny obiektyw na ktory zmienilbym swojego Tamrona to 24-70 2.8 L ale mnie nie stac na niego .
    Podobnie na 70-200 2.8 L mnie nie stac wiec zmusze sie do tanszego odpowiednika - Sigmy 70-200 2.8 EX .
    A jak bede parszywie bogaty to beda i Lki
    Jakie Ty zdjecia robisz, ze potrzebne Ci teleobiektyw serii L? Jakie odbitki pozniej robisz, ze potrzebny Ci teleobiektyw serii L? Komu te zdjecia sprzedajesz, ze potrzebny Ci teleobiektyw serii L? Dziwie sie troche, poniewaz jakos nie przypominam sobie z Twoich zdjec abys robil w trudnych warunkach oswietleniowych i nie wspominales nigdy o odbitkach wielkosci plakatow. :wink:

    pozdr.

  2. #92
    fotograf Awatar Czacha
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    44
    Posty
    4 868

    Domyślnie

    eee.. vitez ostatnio przeciez robil duze odbitki.. nie wiem po co .. ale robil..

  3. #93
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Rzeszów
    Posty
    258

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czacha
    eee.. vitez ostatnio przeciez robil duze odbitki.. nie wiem po co .. ale robil..
    Nie takie znow duze... zaledwie 20x30 robił. I pewnie wyszlo mu mydło, skoro marzy o eLkach.
    (vitez, plotkujemy o Tobie, nie spij!) 8)
    Pozdr - JaW
    Moja galeria Fotojaw
    Moje zdjęcia na plfoto
    Kiedyś miałem: 300D, Canon 28-135 IS, Canon 100mm Macro USM, Canon 50mm f/1.8, 550EX

  4. #94
    fotograf Awatar Czacha
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    44
    Posty
    4 868

    Domyślnie

    hm.. mowil tez cos o 40x60.. ;-) w sumie fajnie miec cos takiego na scianie w pokoju.. hyhy ;-)

  5. #95
    Uzależniony Awatar Aszu
    Dołączył
    May 2004
    Miasto
    Bemowo
    Posty
    707

    Domyślnie

    Zawszemożesz kupić w papierniczym fototapete
    //mj

  6. #96
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez absolut
    Zawsze mowilem ze jedyny obiektyw na ktory zmienilbym swojego Tamrona to 24-70 2.8 L ale mnie nie stac na niego .
    Podobnie na 70-200 2.8 L mnie nie stac wiec zmusze sie do tanszego odpowiednika - Sigmy 70-200 2.8 EX .
    A jak bede parszywie bogaty to beda i Lki
    Jakie Ty zdjecia robisz, ze potrzebne Ci teleobiektyw serii L? Jakie odbitki pozniej robisz, ze potrzebny Ci teleobiektyw serii L? Komu te zdjecia sprzedajesz, ze potrzebny Ci teleobiektyw serii L?
    Hmmm... a znasz roznice pomiedzy "chcialbym" a "potrzebuje" ?
    Lki nie potrzebuje... jak napisalem - kupie sobie Lke jak bede parszywie bogaty bo bede chcial miec a nie potrzebowal. Typowy ze mnie onanista sprzetowy .
    A powazniej - lubie miec dobre zdjecia... jak najlepsze zdjecia... dla wlasnej psychicznej satysfakcji - taki ze mnie perfekcjonista.
    I gdy jest w moim zasiegu cos co pozwala uzyskac lepsze zdjecia (jakoscia techniczna, bo umiejetnosci to swoja droga szlifuje) to tego uzywam.

    Aha... co do swiatla 2.8 - na wystawach kocich takie swiatlo mi potrzebne. Dlatego Sigma 70-200 2.8 a nie Canon 70-200 4L.


    Czacha - tak, 40x60 wisi u mnie na scianie w pokoju za antyrama .
    Wybralem fajne zdjecie z ZOO by zobaczyc jak wyjda z 10D+70-210 w takim powiekszeniu, jak i by sprawdzic jakosc labu.
    Jestem zadowolony, na scianie ladnie sie perzentuje a przy okazji wiem, gdzie moge w przyszlosci zrobic wiecej tego typu wydrukow bo jakosc zadowalajaca, za to ostrosc nie powala ale to juz wlasnie kwestia obiektywu chyba.

  7. #97
    Coś już napisał
    Dołączył
    Apr 2004
    Miasto
    Osielsko
    Wiek
    46
    Posty
    63

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krisBM
    Witam, dawno mnie nie było na forum...to moze i ja się pochwale...
    Jak na razie:
    Canon D30, CF 512, Sigma 18-50 DC
    a w najbliższych planach:
    jakas niezła torba/plecak, dobry zoom 70-200, i może jeszcze BG-ED3
    to tyle z najblizszych planów :wink:
    pozdro
    Hej

    mnie też nie było trochę czasu na forum... pożuciłem fotografię na jakiś czas i zabrałem sie za ściaganie samochodów ale pokornie wracam to tego hobby

    niech dowodem tego będzie mój nowy zakup:

    28-135 IS 8) kupiłem go bardzo okazyjnie na allegro - 1600zł z tulipanem, polarem i UV, wszystko w kartonie z instrukcją. stan oceniam na praktycznie nieużywany

    teraz już rozumiem dlaczego wszyscy się tak spuszczają nad tym obiektywem Mam Sigmę 18-50 i w zasadzie nie da się tego porównać w żaden sposób. Kolory, kontrast, ostrość 10x lepsze, teraz mój D30 to zupełnie inny sprzęt. Jestem zachwycony jakością zdjęć, ta sigma jest szrotem i wylądowała u mnie na półce rzeczy nieużywanych, będę jej używał tylko z konieczności np. w ciasnych pomieszczeniach i to z musu.

    pozdrawiam
    Carlos
    kiedyś to było: D30, 10D, 350D, 40D, 70D

  8. #98
    Uzależniony Awatar Aszu
    Dołączył
    May 2004
    Miasto
    Bemowo
    Posty
    707

    Domyślnie

    28-135 IS kupiłem go bardzo okazyjnie na allegro - 1600zł z tulipanem, polarem i UV, wszystko w kartonie z instrukcją. stan oceniam na praktycznie nieużywany
    Dobra cena. wręcz z....ta
    //mj

  9. #99
    Pełne uzależnienie Awatar muflon
    Dołączył
    Mar 2004
    Miasto
    Zürich
    Wiek
    46
    Posty
    6 763

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aszu
    Dobra cena. wręcz z....ta
    Zmieniłeś avatara Poprzedni był fajniejszy :-(

  10. #100
    fotograf Awatar Czacha
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    44
    Posty
    4 868

    Domyślnie

    Male roszady.. W odstawke poszla Praktica.. przybyl Canon Canonet 28


Strona 10 z 150 PierwszyPierwszy ... 891011122060110 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •