Strona 69 z 203 PierwszyPierwszy ... 1959676869707179119169 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 681 do 690 z 2028

Wątek: Canon EOS 1D Mark III

  1. #681

    Domyślnie

    Jezu, wziąłem na moment stary aparacik i joj. Jaki monitorek malutki to to ma... Kurczę, nie spodziewałem się, że aż taka różnica będzie, ale te 3 cale to naprawdę jest olbrzym. Coś niesamowitego. Można na nim swobodnie oceniać jakość zdjęcia, ostrość, etc. Na dworze przy słońcu jak dzisiejsze też bez problemu.
    Zabawki: Canon 5D MkII |Canon 1D Mk III | Canon 70-200/2,8L | Canon 300/4L IS | Canon 16-35/2,8L | Canon 50/1,4 | Canon 85/1,8 i inne
    Strona: www.fotografiateatralna.pl

  2. #682
    Bywalec
    Dołączył
    Jul 2006
    Wiek
    60
    Posty
    121

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez djtermoz Zobacz posta
    i szumy na ISO6400 gladkie jak pupcia noworodka
    Albo masz niskie wymagania, albo nigdy w zyciu nie widziales pupci noworodka, jesli jest ona dla ciebie synonimem gladkosci ;-)
    "Dzięki pewnemu forum dyskusyjnemu dowiedziałem się, jak wielu idiotów jest na świecie" - caravaggio, 1963-???? ;-)

  3. #683

    Domyślnie

    jednak z tym nie widzeniem zdjęć po wyjęciu karty jest problem w jedynce niezależnie od kart. Macie może pomysł, co z tym zrobić? Szukam w funkcjach, ale nic odnośnie tego nie widzę na razie.
    Ligus, masz podobną sytuację?
    Zabawki: Canon 5D MkII |Canon 1D Mk III | Canon 70-200/2,8L | Canon 300/4L IS | Canon 16-35/2,8L | Canon 50/1,4 | Canon 85/1,8 i inne
    Strona: www.fotografiateatralna.pl

  4. #684
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    May 2007
    Miasto
    Kraków
    Posty
    30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Krzysztof Bieliński Zobacz posta
    jednak z tym nie widzeniem zdjęć po wyjęciu karty jest problem w jedynce niezależnie od kart. Macie może pomysł, co z tym zrobić? Szukam w funkcjach, ale nic odnośnie tego nie widzę na razie.
    Ligus, masz podobną sytuację?
    Sandisk Extreme IV 8 Gb - po wyjęciu i włożeniu z powrotem mogę normalnie przegladać zdjęcia.

    Sformatowałeś karte?
    Canon 1D MarkIII i kilku ulubieńców: 400/2.8 IS + 135/2.0 + 35/1.4 + ...

  5. #685

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ligus Zobacz posta
    Sandisk Extreme IV 8 Gb - po wyjęciu i włożeniu z powrotem mogę normalnie przegladać zdjęcia.

    Sformatowałeś karte?
    Kilkakrotnie, próbowałem też pod windowsem sformatować i nic. W każdym razie tak samo jest z Pretec'iem. Pojawia mi się "brak obrazów".
    Zabawki: Canon 5D MkII |Canon 1D Mk III | Canon 70-200/2,8L | Canon 300/4L IS | Canon 16-35/2,8L | Canon 50/1,4 | Canon 85/1,8 i inne
    Strona: www.fotografiateatralna.pl

  6. #686
    Pełne uzależnienie Awatar KuchateK
    Dołączył
    Feb 2005
    Miasto
    USA
    Posty
    4 895

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez LFB Zobacz posta
    Jeśli 1Ds MkIII byłby tak jak prognozują na luminous-landscape.com takim 1D MkIII z 22Mpix matrycą FF i szybkostrzelnością 5FPS to czy ktoś z forumowiczów rozważał by przesiadkę z 5D ?? (cena pewnie około 30kPLN)
    Biore 20D z gripem nie jest ani mniejszy ani wiele lzejszy

    Cytat Zamieszczone przez djtermoz Zobacz posta
    Ja takiej cegly nosic nie bede.
    Przesadzasz.
    Puszka bez gripa to nie aparat
    ...

  7. #687
    Uzależniony Awatar MARANTZ
    Dołączył
    Nov 2005
    Miasto
    Łódź
    Wiek
    54
    Posty
    928

    Domyślnie

    Ja na targach wkładałem dwa razy w ciągu dwóch dni tę samą kartę (Extreme III), zdjęć z pierwszej "sesji" nie skasowałem i aparat fotki "widział". Może coś w menu jest namieszane? Nie znam aparatu który po takim wyjęciu i włożeniu karty nie może odczytać własnych fotek. Rozumiem, że po wyjęciu z aparatu zdjęcia są widoczne na kompie. Może jest jakaś opcja automatycznego formatowania(kasowania) po włożeniu karty do aparatu?
    FOTOINKWIZYTOR

  8. #688
    sv
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Krzysztof Bieliński Zobacz posta
    Kilkakrotnie, próbowałem też pod windowsem sformatować i nic. W każdym razie tak samo jest z Pretec'iem. Pojawia mi się "brak obrazów".
    Zresetuj wszystko do ustawień fabrycznych i wszystko będzie OK

  9. #689

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sven Zobacz posta
    Zresetuj wszystko do ustawień fabrycznych i wszystko będzie OK

    Rzuciłem o ziemię raz, drugi, powlokłem za rowerem na sznurku kilka kilometrów, wrzuciłem do miski z wodą, wyłączyłem, włączyłem i zaczął widzieć zdjęcia. O to chodziło, musiał się poczuć, jak ryba w wodzie.

    Reset i kolejne sformatowanie karty pomogły, chociaż się tego nie spodziewałem, bo nie ma żadnej funkcji odpowiedzialnej za to, żeby po ponownym włożeniu karty aparat nie widział zdjęć, które zrobił przed jej wyjęciem (a które komputer ciągle czyta), więc nie wiem, co mogło się stać.
    Sven, miałeś taką sytuację z jakimś aparatem?

    W każdym razie jest ok. Dzięki. Możemy wrócić do tematu.
    Zabawki: Canon 5D MkII |Canon 1D Mk III | Canon 70-200/2,8L | Canon 300/4L IS | Canon 16-35/2,8L | Canon 50/1,4 | Canon 85/1,8 i inne
    Strona: www.fotografiateatralna.pl

  10. #690
    Coś już napisał
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    96

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Krzysztof Bieliński Zobacz posta
    Dzięki. Możemy wrócić do tematu.
    Proszę wieć napisz jak działa af w cimnych pomieszczeniach, czy widać różnicę w jakości obrzu dzięki 14bitowym rawom i jeszcze jakieś może spostrzeżenia.
    "korpus niezbyt profi w rękach profi daje rezultaty bardziej profi niż korpus profi w rękach amatora, ale już korpus profi w rękach profi daje rezultaty bardziej profi niż korpus niezbyt profi w rękach profi"

Strona 69 z 203 PierwszyPierwszy ... 1959676869707179119169 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •