Strona 179 z 203 PierwszyPierwszy ... 79129169177178179180181189 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 781 do 1 790 z 2028

Wątek: Canon EOS 1D Mark III

  1. #1781
    Pełne uzależnienie Awatar oskarkowy
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    48
    Posty
    2 513

    Domyślnie

    Dobra, mistrzowie piaskownicy, czas na rozejm.
    Wiele razy bawiłem się na raz 1DmkIII i D3. W ciemnicy, bez kontrastów wywalają się w tych samych warunkach. Ostrzą z podobną szybkością, zakładając, że nikon ma zapięty obiektyw nowszej generacji (mają tam jakieś dziwne wolne słoiki).
    Shutter lag? Przecież oba walą jak karabiny, czas od naciśnięcia do chlapnięcia lustrem praktycznie nie istnieje.
    Jedyna różnica to dźwięk migawki. Mnie się bardziej podoba canonowski, kumplowi ten z nikona. Tutaj mogę się podejmować polemiki
    Jarek

  2. #1782
    Początki nałogu
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    422

    Domyślnie

    Heh, oskarkowy, nie napisałeś niczego, co nie jest znane ogólnie....no przynajmniej części z nas
    Aparaty, obiektywy, lampy.

  3. #1783
    Pełne uzależnienie Awatar gietrzy
    Dołączył
    Feb 2004
    Posty
    5 727

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jagular Zobacz posta
    Co do shutter lagu itp.
    Nie porównywałem lagów tych puszek, piałem z zachwytu jak krótki ten parametr jest w D3.

    Cytat Zamieszczone przez jagular Zobacz posta
    Podziwiam kolegę Gietrzy`ego za umiejętności godne supermana, lub innego spidermana. Bo jest w stanie zauważyć różnicę:
    Nie jest w stanie, bo nigdy nie miał tych puszek jednocześnie. Gietrzy kiedy pracował 350D musiał się nauczyć (jak w przypadku PS G3) jak naciskać spust by zdjęcie zrobiło się w tej chwili. W 5D ten parametr po prostu przeszkadza, ale o tym to już w innym odcinku...

    Cytat Zamieszczone przez jagular Zobacz posta
    Coś mi się nie wydaje żeby kolega Gietrzy kupił 1Dm4
    W tej chwili nie ode mnie to zależy. Piłeczka po stronie Canona plus ze 2 lata na wybadanie tematu przez kolegów zza oceanu i z GW - jedno radio Blaupunkta już mam.

    Cytat Zamieszczone przez jagular Zobacz posta
    Również pozdrawiam i życzę szczęścia na dalszej drodze ku uświadomieniu społeczeństwa jakie te Canony są beee.
    Bez komentarza.
    the silence is deafening

  4. #1784
    Początki nałogu
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    422

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gietrzy Zobacz posta
    Nie porównywałem lagów tych puszek, piałem z zachwytu jak krótki ten parametr jest w D3.
    Aż mi przykro się zrobiło że okazało się że marek_trzeci_bez_s wcale nie odstaje od D3 w tych sprawach :P

    To tak w ramach rozejmu niech kolega trochę popieje na temat shutter lagu itd w Markach, których to "kijem..." ?

    No, ale dość offtopa - czekamy na marka czwartego....
    Aparaty, obiektywy, lampy.

  5. #1785
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 720

    Domyślnie

    Jagular - masz bardzo mało popularne poglądy jak na fora 8). Przecież ogólnie ustalono już na nich, że 1D mkIII to wyjątkowa qpa, a Ty śmiesz burzyć ten spokój .
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  6. #1786
    Początki nałogu
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    422

    Domyślnie

    Ba, nie dość że nie mieszam z błotem 1Dm3, to jeszcze nie przechodzę w drugą skrajność - nie uważam żeby to było cudo bez wad. Oj tych to by się parę znalazło...
    Aparaty, obiektywy, lampy.

  7. #1787
    Coś już napisał Awatar gushman
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    68

    Domyślnie

    Już wiem co będzie w Canonie 1D m4! 30 klatek na sekundę!
    http://pl.youtube.com/watch?v=_AuyVz89AXg
    Mój sprzęt: szara karta na smyczy | aluminiowa drabinka z dwoma stopniami | statywik na 11 cm | 2 filtry UV | pudełeczko ochronne na kartę pamięci | jedna karta pamięci | druga karta pamięci | trzecia karta świętej pamięci | pilot z antenką | dyfuzor | druga wersja dyskoteki 580 EX z doniczką na kwiaty lightsphere | musztardówka 50 mm 1.4 | jasny 24-70 | jasne i stabilne 70-200 z najdłuższą nazwą | 1 Duży Marek Trzeci.

  8. #1788

    Domyślnie

    witam , jak było to przepraszam

    może komuś pomoże , ja jutro mam boks juniorów na iso 6400 i f 2,0 do 2,8 wiec zob czy w ogóle te ustawienia pomogą.


    PDF ustawienia marka 3

    Moj doprowadza mnie do szalu wiec szukam na sieci, widzę ze ludzie maja jazdy większe i mniejsze ode mnie. I nie wiem czy się cieszyć czy płakać gdyby nie było to tyle warte to wyje**** bym to w kosmos.
    pare sloikow i jedno body ......... ostatnio uzywane 9 lat temu czas nanowo zaczac przygode ....

  9. #1789
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    3 053

    Domyślnie

    Ja będę dziś testował te ustawienia na zawodach robotów sumo
    W każdym razie w "My menu" wstawiłem sobie już skróty do poszczególnych C. Fn III.
    EOS - conditio sine Kwanon...

  10. #1790
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    3 053

    Domyślnie

    Ufff - chwila grozy...

    Aparat był na statywie, podłączony do zasilania i komputera. "Nieznany sprawca" pociągnął za kabel zasilania i całość poleciała na ziemię. Aparat walnął gniazdem USB. Kabel USB wygiął się o 90 stopni i, zanim go wyrwało, przekrzywił płytkę ze stykami w gnieździe.

    Po wyprostowaniu kabla i gniazda wszystko ruszyło - zapodziała się tylko gdzieś ta ...na, plastikowa zatyczka na gniazdo systemowe.
    EOS - conditio sine Kwanon...

Strona 179 z 203 PierwszyPierwszy ... 79129169177178179180181189 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •