Strona 159 z 203 PierwszyPierwszy ... 59109149157158159160161169 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 581 do 1 590 z 2028

Wątek: Canon EOS 1D Mark III

  1. #1581
    Coś już napisał
    Dołączył
    Nov 2005
    Miasto
    Bielsko-Biala
    Wiek
    55
    Posty
    85

    Domyślnie

    Witam kolegę.
    Jest to jak najbardziej normalne.
    Mam 70-200 2.8 is, luz jak u ciebie, co w niczym nie przeszkadza a jest normalne.

    Oskarowy : odzywam się tylko wtedy jak mogę wnieś coś pozytywnego, a nie po to, aby nabijać liczbę postów, i nic nie mam do przemyślenia. Koledzy na forum są bardziej doświadczeni i ich staram się słuchać nie włanczając się niepotrzebnie.

    Pozdrawiam.

  2. #1582
    Coś już napisał Awatar gushman
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    68

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kris6000 Zobacz posta
    Witam kolegę.
    Jest to jak najbardziej normalne.
    Mam 70-200 2.8 is, luz jak u ciebie, co w niczym nie przeszkadza a jest normalne.
    To chyba wszystko przez to, że 3 dni czytałem o tym jak to Mark Trzeci jest fatalnym aparatem a ja już byłem po wpłacie zaliczki. Aparat stoi w końcu przede mną, bateria się ładuje, więc z nudów szukam kolejnych usterek i niedoróbek. 2 godz. ładowania już blisko, czuję mrowienie w żołądku.

    PS W aparacie za kilka średnich krajowych takie rzeczy nie powinny się chyba dziać.

  3. #1583
    Coś już napisał
    Dołączył
    Nov 2005
    Miasto
    Bielsko-Biala
    Wiek
    55
    Posty
    85

    Domyślnie

    No to jeszcze ze dwie, trzy godzinki i do zabawy(jutro).
    Gratuluje zakupu i życzę miłego użytkowania.
    Ja jestem w stu procentach zadowolony z Marka.

    Pozdrawiam

  4. #1584
    Zablokowany
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    2 638

    Domyślnie

    1d III to jeszcze luz, taki Krakers właśnie nabył 1dsIII, a to jest cena...

  5. #1585
    Pełne uzależnienie Awatar oskarkowy
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    48
    Posty
    2 513

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kris6000 Zobacz posta
    Oskarowy : odzywam się tylko wtedy jak mogę wnieś coś pozytywnego, a nie po to, aby nabijać liczbę postów, i nic nie mam do przemyślenia. Koledzy na forum są bardziej doświadczeni i ich staram się słuchać nie włanczając się niepotrzebnie.
    Nie zrozumiałeś dowcipu. Tutaj modne jest narzekanie na ff/bf, pisanie, że wszystko działa jest na granicy ryzyka. I nie było żadnego drugiego dna
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    Mam dziwne pytanie. Kupiłem SD ultra II 16gb. W zasadzie do kompakciku synka, ale włożyłem też z ciekawości do 1dIII. I tu konsternacja. Karta normalnie działa w lumixie, normalnie w czytniku od komputera, a w 1dIII próbuje ją formatować i nic. Zwyczajnie nie chce działać. Mam tę kartę reklamować? Ktoś sie spotkał z takim przypadkiem?
    Ostatnio edytowane przez oskarkowy ; 29-05-2008 o 22:55 Powód: Automerged Doublepost
    Jarek

  6. #1586
    Coś już napisał
    Dołączył
    Nov 2005
    Miasto
    Bielsko-Biala
    Wiek
    55
    Posty
    85

    Domyślnie

    Teraz Jarku rozumiem, choć można to było przyjąć innaczej:grin:

    Pozdrawiam

  7. #1587
    Zablokowany
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    120

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez oskarkowy Zobacz posta
    Nie zrozumiałeś dowcipu. Tutaj modne jest narzekanie na ff/bf, pisanie, że wszystko działa jest na granicy ryzyka. I nie było żadnego drugiego dna
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    Mam dziwne pytanie. Kupiłem SD ultra II 16gb. W zasadzie do kompakciku synka, ale włożyłem też z ciekawości do 1dIII. I tu konsternacja. Karta normalnie działa w lumixie, normalnie w czytniku od komputera, a w 1dIII próbuje ją formatować i nic. Zwyczajnie nie chce działać. Mam tę kartę reklamować? Ktoś sie spotkał z takim przypadkiem?
    Mam CF EXTRIM III 16GB i SD noname (PIXMANIA) 16 GB i najmniejszych problemów z formatowaniem żadnej z nich. Czy wymieniłeś soft na najnowszy? Może tu problem. Jeżeli nie tu, to karta do wymiany.

    A co do początku Twojego postu - ja zaryzykuję. U mnie działa wszystko o.k., nic się nie odkleja, mikroregulacja na "0".

  8. #1588
    Pełne uzależnienie Awatar oskarkowy
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    48
    Posty
    2 513

    Domyślnie

    soft nowy.. czyli karta do wymiany..
    Jarek

  9. #1589
    Bywalec
    Dołączył
    Sep 2005
    Wiek
    61
    Posty
    103

    Domyślnie

    Może przesunęła ci się blokada karty?

  10. #1590
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    18

    Domyślnie

    Skoro karta w czytniku i Lumixie się nie obija - to chba MkIII do wymiany ?:grin:
    Pozdrawiam - miłej zabawy ..

Strona 159 z 203 PierwszyPierwszy ... 59109149157158159160161169 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •