Strona 5 z 18 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 178

Wątek: My hands on... 400D :]

  1. #41
    Uzależniony Awatar bundy
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Zawiercie
    Wiek
    48
    Posty
    760

    Domyślnie

    Na fotce widać piękne opakowania po prażynkach Pringles - nic tylko zrobić przy ich pomocy test na BF/FF :-) ;-)
    1, czarne i białe szkiełka + worek gratów... ale chyba i tak nie umiem robić zdjęć...

  2. #42
    Bywalec Awatar sali128
    Dołączył
    Aug 2006
    Miasto
    Trójmiasto
    Wiek
    32
    Posty
    195

    Domyślnie

    350D is the best (w swojej klasie)

  3. #43

    Domyślnie

    Hej!

    My chcemy fotki! My chcemy fotki!

    P.S Tylko nie aparatu tylko z aparatu. Ponawiam prośbę, która juz sie tu pojawiła: np: 350D vs 400D ta sama sceneria, te same ekspozycje, iso200 i iso 1600 w sumie daje nam zdjęć sztuk 4

    Dzieki!
    7D, C 18-55 IS, T 70-300 VC USD
    fotki

  4. #44
    Coś już napisał Awatar Trolu
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    40
    Posty
    64

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez alien
    Ale dokładnie jakiej opcji Ci brakuje pod ręką ,że tak narzekasz na ergonomie?
    Żadnej, wszystkie niezbędne funkcję są pod ręką. Narzekam na to co wyszczególniłem w tekscie wyżej.


    A szczerze mówiąc to najbardziej mi brakuje większego wizjera i to było moje największe rozczarowanie. Większość rzeczy, które zmieniono, czy jak kto woli "ulepszono" to są takie pierdoły mające dla mnie jako fotografa małe znaczenie. Ale rozumiem ze to entry level wiec ludziska będa leciały na ten ekran LCD, super duper 9 polowy AF, mega 10 megapikseli i 3 poziomowy (lol) system czyszczenia matrycy... (powinni to raczej nazwać 3 różne podejścia do czyszczenia matrycy) i to przede wszystkim o tym myslano wypuszczajac ten aparacik. Ja zostaje przy 350D i jezeli zmienie body to na 30D.

    A tak na marginesie: Canonie litości... nie, żeby to było jakoś niezbędne do życia, ale pomiar punktowy mają już nawet badziewne małpki za 500zł (sic!)

    Cytat Zamieszczone przez lokowaty
    Hej!

    My chcemy fotki! My chcemy fotki!

    P.S Tylko nie aparatu tylko z aparatu. Ponawiam prośbę, która juz sie tu pojawiła: np: 350D vs 400D ta sama sceneria, te same ekspozycje, iso200 i iso 1600 w sumie daje nam zdjęć sztuk 4

    Dzieki!

    Patience my child... Wlasnie przestalo padac, ja zaraz ide zrobic kupe i zapalic papierosa, wiec wszystko jest na dobrej drodze do zrobienia fotek :] Dzisiaj będą.
    Chamstwa nie zniesę... Sprzęt: różnoraki Moje folio na plfoto
    *** Pamiętaj kolego forumowiczu, że po drugiej stronie też siedzi człowiek ***

  5. #45
    Pełne uzależnienie Awatar piast9
    Dołączył
    Sep 2005
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    3 267

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Trolu
    Wlasnie przestalo padac, ja zaraz ide zrobic kupe i zapalic papierosa, wiec wszystko jest na dobrej drodze do zrobienia fotek :]
    Hm... Co chcesz fotografować? ??: ??: ??:
    650D, T 12-24 4.0, S 30 1.4, S 18-35 1.8, C 70-210 3.5-4.5, C 50 2.5 macro, M42: Praktica LLC, Jupiter 9, Pentacon 135 2.8, Orestegor 300 4.0

  6. #46
    Coś już napisał Awatar Trolu
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    40
    Posty
    64

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez piast9
    Hm... Co chcesz fotografować? ??: ??: ??:
    Chamstwa nie zniesę... Sprzęt: różnoraki Moje folio na plfoto
    *** Pamiętaj kolego forumowiczu, że po drugiej stronie też siedzi człowiek ***

  7. #47
    Pełne uzależnienie Awatar snow
    Dołączył
    Mar 2005
    Miasto
    Świdnik/Lublin
    Wiek
    40
    Posty
    1 145

    Domyślnie

    Właśnie właśnie, żeby potem nie było że 400d jest gówniany :wink:
    40d + m42 58-500 + EF 18-75

    "osiagnales szczyt w lizaniu viteaza" - by dan7770

  8. #48
    Pełne uzależnienie Awatar DoMiNiQuE
    Dołączył
    Apr 2004
    Miasto
    Ostrów Wlkp.
    Wiek
    42
    Posty
    3 548

    Domyślnie

    ten topic przybral rekorodowo niski poziom :/

  9. #49
    Początki nałogu
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    412

    Domyślnie

    Już się nie moge doczekać fotek!Mam nadzieje ,ze przy okazji porównasz AF oraz szumy na iso 800...
    1600 nie jest dla mnie koniecznością...
    Może masz w domu jakies zwierzatko to możesz cyknąć też kilka zdjęć na różnych ISO...
    Przy krajobrazach fajnie jakbys porównał programy picture style np. landscape z zwykłym trybem w eosie 350d...
    Bufor też mógłbyś przy okazji przetestować...czy rzeczywiscie jest tak pojemny itd.
    Przy okazji nie zapomnj podać jakich obiektywów użyłeś oraz kart pamięci...

    Z góry piekne dzieki za bezinteresowną pomoc!
    Doceniamy wysiłek włożony w test i chęć podzielenia się nim z nami na forum !!!
    Ostatnio edytowane przez alien ; 31-08-2006 o 12:39
    ja tam jestem zielony(jak na prawdziwego aliena przystało) więc licze na Waszą pomoc ;p

  10. #50
    Uzależniony Awatar solti
    Dołączył
    Oct 2005
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    43
    Posty
    945

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Trolu
    super duper 9 polowy AF
    No jeśli to naprawdę dla ciebie nic nie znaczy, to gratuluję To akurat b. istotna zmiana w porównaniu z tym, co ma 350d.
    Poza tym jeśli spodziewałeś się po trzycyfrowym body (a było już o tym wielokrotnie) wszystkiego, oprócz ceny, żywcem wziętego z jednocyfrowego korpusu, to tylko Twój problem
    Sprzęt jest ważny, ale ważniejsze są chęci i umiejętności Niestety ja mam tylko chęci
    galeria na forum Canon-board
    galeria na stronie lotnictwo.net.pl
    galeria.solti.pl

Strona 5 z 18 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •