Strona 1 z 36 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 354

Wątek: Parodie na weselach (i nie tylko) :D

  1. #1
    Początki nałogu
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Metropolia Trzebinia :D
    Posty
    349

    Talking Parodie na weselach (i nie tylko) :D

    Witam....
    Temat ten został założony po to by każdy z was podzielił się z sytuacjami z życia wzięte (dokładnie chodzi mi o wesela), które są wielką pomyłką i parodią w jednym.

    To może znaczne pierwszy:

    Tydzień temu w sobotę robiłem zdjęcia na weselu. Zabawa trwała tylko jeden dzień i nie miałem czasu na nudy. Oczywiście pstrykałem zdjęcia tu i tam ale zawsze miałem uczucie, że ktoś z gości zwraca na mnie szczególną uwagę. Oczywiście nie myliłem się to jakiś facio z 3 rzędu w koszulę w kratę która jest już niemodna I tak do końca wesela gostek bacznie mnie obserwował. Nie wiem jak wy ale mnie to trochu krepowało. I tak pod koniec podchodzi do mnie on z jakaś fajną koleżanką i powiedział, że też interesuje się fotografią. Więc powiedziałem "masz tu aparat, zrób mi zdjęcie z koleżanką" oczywiście zapolowaliśmy jakoś i było git. Potem pogaduchy o tym i o tym. Z czego co słyszałem gostek znał się na tym o czym mówił. Oczywiście z góry było wiadome ze mam cyfrową lustrzankę. W pewnym momencie zadaje mi jedno strasznie głupie pytanie. "A pokaż mi jak wkładasz film "czyli klisze" do niego".

    :-? Zamarłem. Z Goskiem gadam od Ok 30 minut o cyfrowych lustrzankach i widach ze cos wie na ten temat a ty nagle klops

    No i teraz może wy się podzielicie własnymi "doświadczeniami" z wesela

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar KuchateK
    Dołączył
    Feb 2005
    Miasto
    USA
    Posty
    4 895

    Domyślnie

    A gdzie fota z kolezanka?
    ...

  3. #3
    Początki nałogu
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Metropolia Trzebinia :D
    Posty
    349

  4. #4
    Początki nałogu
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Anaberg
    Wiek
    54
    Posty
    318

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zakk Wylde
    "NIE MOŻNA WYŚWIETLIĆ STRONY"

    30D; 17-40/4L; 70-200/4L; 50/1,4; 580

  5. #5
    Początki nałogu
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Metropolia Trzebinia :D
    Posty
    349

    Domyślnie

    U mnie działa
    Ale jau i innch tez nie działa to daje nowy link:
    http://www.laizsme.edu.pl/~autosalon/cccwo5.jpg

  6. #6
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    A czemu tylko na weselach?
    U mnie wczoraj wlasciwie standard - na lotnisku w Radomiu szczelalem 100-400 na maks wysunieciu (a wtedy to sie dluuuuga luufa robi) i jakis koles obok zaczal mnie dreczyc "a ilukrotnie toto przybliza?" , ja pana naprowadzam "znaczy ile ma zooma?" - przytaknal gorliwie... no to nie chcialem go zadreczac wykladem o ogniskowych i tylko podalem ze w porownaniu do standardowego, szerokiego widoku (przyjalem 35mm na fullframe) to ma prawie 20krotnego zooma (640mm na 20D). Pan byl chyba zadowolony z odpowiedzi i jeszcze tylko mnie i Broncobilly (tez mial 100-400 i stalismy obok) pomeczyl by pare fotek pokazac .
    Eh te kompaktowe wychowywanie konsumentow .

  7. #7
    Uzależniony Awatar birez
    Dołączył
    Apr 2005
    Miasto
    Krakow
    Wiek
    43
    Posty
    609

    Domyślnie

    Mieczak :P

    Ja zawsze ide w zaparte i podaje max/min. Ciekawe sa reakcje ludzi dowiadujacych sie ze 70do200 ma tylko 2,8 krotny zoom

    A i tak najgorsze sa proby zoomowania stalkami...
    - Panie Spock, prędkość hiperfokalna !
    - Nie możemy kapitanie, za dużo krążków rozproszenia !

    Do galerii nie zapraszam, bo poszła była do /dev/null


  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez birez
    A i tak najgorsze sa proby zoomowania stalkami...
    Znaczy krecenie pierscieniem ostrosci przy wlaczonym AF?
    boli, fakt

  9. #9
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez birez
    Mieczak :P

    Ja zawsze ide w zaparte i podaje max/min.
    A to nie chcialo mi sie rozpisywac... bo podalem ze ma ogniskowe 100-400 czyli niby 'zoom 4x' , ale widzac mine pytajacego po takim stwierdzeniu ("taka lufa a tylko 4x" ? ) zaraz dodalem ze na "zoom" czyli przyblizenie to sie inaczej przeklada i zrobilem mu wyliczenie na bazie 35mm .

  10. #10
    Cenzor Awatar MacGyver
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    46
    Posty
    7 043

    Domyślnie

    Często noszę na wierzchu czarne 300D z nakręconym 55-200 lub też ustawiam sobie aparat na statywie, w miejscach nazwijmy to "turystycznie popularnych". Ilekroć widzę kogoś, kto z małpką w ręku rozgląda, się za kimś, kto mógłby zrobić jemu i towarzyszom pamiątkowe zdjęcie, mam jak w banku ze podejdzie właśnie do mnie, choćbym stał kilkanaście metrów dalej a po drodze stało mnóstwo innych ludzi
    Cztery czarne eosy, pół-eos i pentax... a dokładniej to tutaj

Strona 1 z 36 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •