Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: xp64 bit

  1. #1

    Domyślnie xp64 bit

    witam
    Czy ktos uzywa win 64bit tu na forum z grafa ati, przesiadlem sie z 32 na 64 orginal firmowy
    Mi sie tnie choc nie powiniem ktos ma jakies doswiadczenia z 64

    komp tylko do gier ew photoshop
    asus k8 sli + 2 x 1gb ramu , scsi 300gb hdd , grafa x1800xt 512 , procek dual core 3,8 amd
    nie powinien a w sumie jest jazda , kumplowi na intelu smiga.



    pozdrawiam
    pare sloikow i jedno body ......... ostatnio uzywane 9 lat temu czas nanowo zaczac przygode ....

  2. #2

    Domyślnie

    kumpel mial to samo, nie dalo sie uzywac, nie wiem czemu, ja sie przymiezalem, ale nie ma sterow do mojej karty tv i sobie odpuscilem

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stdanielo
    kumpel mial to samo, nie dalo sie uzywac, nie wiem czemu, ja sie przymiezalem, ale nie ma sterow do mojej karty tv i sobie odpuscilem
    kolo ma intela i x800 smiga mu ,ok 1 tys pkt wiecej na 3dmakr 05 ,64jest bardziej wydajny tylko te nieszczesne aplikacje 32 bit.
    F.e.a.r chodzi na full , mi chodzi o gry w sumie o Bf2 po to ten zlom poskladalem
    szukalem na necie ale taka konfiguracja zadko sie zdarza ,wiec myslalem ze ktos moze tu sie zabawial xp pro 64

    wiec w pogoni za moca przesiadlem sie na 64 win 2003 serwer tez byl ale zawsze cos nie tak



    Pozdrawiam
    pare sloikow i jedno body ......... ostatnio uzywane 9 lat temu czas nanowo zaczac przygode ....

  4. #4
    Uzależniony Awatar bundy
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Zawiercie
    Wiek
    48
    Posty
    760

    Domyślnie

    Testowałem PS CS2 pod XP 64bit i wynik jest taki, że PS na 64-bitach chodzi kulawo - nie dość, że nie lepiej niż na 32 bit, to jeszcze dużo gorzej, ale to akurat nie powinno dziwić. Pozostaje więc czekać na 64-bitową wersję PSa i póki co dać sobie spokój z XP64 (chyba, że ktoś bardzo potrzebuje tego do giercowania w tytuły działające natywnie w 64-bit - ja nie potrzebuję, bo mój kochany Flight Simulator jest 32-bit ;-) ).
    1, czarne i białe szkiełka + worek gratów... ale chyba i tak nie umiem robić zdjęć...

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bundy
    Testowałem PS CS2 pod XP 64bit i wynik jest taki, że PS na 64-bitach chodzi kulawo - nie dość, że nie lepiej niż na 32 bit, to jeszcze dużo gorzej, ale to akurat nie powinno dziwić. Pozostaje więc czekać na 64-bitową wersję PSa i póki co dać sobie spokój z XP64 (chyba, że ktoś bardzo potrzebuje tego do giercowania w tytuły działające natywnie w 64-bit - ja nie potrzebuję, bo mój kochany Flight Simulator jest 32-bit ;-) ).

    jutro format c , nie oplaca sie 64 chodzi ok ale ogolnie stery do plyty i muzy jak creative oraz grafy nie sa za rewelacyjne trza poczekac znowu pare miechow moze zrobia sp2 64 bo tak slyszalem to cos zmieni.
    Pozdrawiam Dariusz
    pare sloikow i jedno body ......... ostatnio uzywane 9 lat temu czas nanowo zaczac przygode ....

  6. #6
    Bywalec Awatar sail0r
    Dołączył
    Jul 2005
    Wiek
    48
    Posty
    198

    Domyślnie

    uzywalem troche.. bardzo mi sie podobal.. jakis taki fajny byl niestety sterow brakowalo i musialem zrezygnowac....
    S45 user

  7. #7
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    1 370

    Domyślnie

    A ja jade na Dellu i XP 64 (w srodku radeon X300) - calosc od della. 2XXeon, 3GB ram i XP 64 i smiga - PSa nie instalowalem - moge to zrobic w pon. w robocie nie gram

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •