Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Canon 5d mk3

  1. #1

    Dołączył
    Aug 2020
    Miasto
    Oława
    Posty
    6

    Domyślnie Canon 5d mk3

    Dzień dobry
    Male pytanie. Canon 5d mk3 przebieg 5000 zdjęć, stan na zdjeciach praktycznie sklepowy, cena ponizej średniej. Niestety nie pojade obejrzeć za daleko. I tu pytanie ryzykować i kupić w ciemno czy odpuścić .

  2. #2
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Feb 2005
    Wiek
    55
    Posty
    2 413

    Domyślnie Odp: Canon 5d mk3

    Za daleko to znaczy jak daleko? Po swojego Canona G1 w 2003r. jechałem pociągiem z Łodzi do Bielska Białej ale to były inne czasy

  3. #3

    Dołączył
    Aug 2020
    Miasto
    Oława
    Posty
    6

    Domyślnie Odp: Canon 5d mk3

    Cztery godziny jazdy samochodem

  4. #4
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 245

    Domyślnie Odp: Canon 5d mk3

    Przecież to zależy od kogo i gdzie kupujesz. Jeżeli sprzedawca jest wiarygodny, to nie ma problemu. Jeżeli nie jest, to nie kupuj.

  5. #5

    Dołączył
    Aug 2020
    Miasto
    Oława
    Posty
    6

    Domyślnie Odp: Canon 5d mk3

    Nie wiem czy jest wiarygodny, nie znam człowieka.

  6. #6
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 676

    Domyślnie Odp: Canon 5d mk3

    Nie wiem gdzie znalazłeś tą ofertę, ale zawsze możesz poprosić o wystawienie przez jakiś "zaufany portal" z jakąś opcją ochrony kupujących np. OLX z przesyłką OLX.
    Jeśli oferta jest nader atrakcyjna, a sprzedający nie będzie chciał się zgodzić na takie rozwiązanie to powinno zapalić się co najmniej żółte światło w głowie.
    Nikt tu za Ciebie decyzji nie podejmie co zrobić, możemy jedynie podpowiadać jakieś bezpieczniejsze rozwiązania.

  7. #7
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2010
    Miasto
    Siedlce
    Posty
    1 434

    Domyślnie Odp: Canon 5d mk3

    Dokładnie OLX ze śmiesznie niską prowizją i po kłopocie. Chyba że nie ma tam konta to jest trochę zachodu z weryfikacją do przelewu. Ale dużo niższa prowizja niż allegro

  8. #8

    Dołączył
    Aug 2020
    Miasto
    Oława
    Posty
    6

    Domyślnie Re: Canon 5d mk3

    Dziękuję za odpowiedzi.
    Znalazłem to ogloszenie na niemieckim kleinanzeingen, a tam w ogloszeniach piszą ze nie ma zwrotów i gwarancji zgodnie z jakims paragrafem unijnym. Dlatego odpuściłem sobie ten temat .

  9. #9

    Domyślnie Odp: Canon 5d mk3

    Nigdzie nie ma gwarancji kiedy kupujesz od prywatnej osoby. Jest tylko normalna odpowiedzialność cywilna gdyby sprzedał Ci niesprawny sprzęt wiedząc o tym, czyli zwykłe oszustwo.
    Ewentualne zwroty wg ustaleń

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •