Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 90

Wątek: czy czeka nas subskrybcja (pewnie głównie AI) w korpusach naszej ulubionej firmy?

  1. #71
    Początki nałogu Awatar janhalb
    Dołączył
    Dec 2008
    Wiek
    53
    Posty
    303

    Domyślnie Odp: czy czeka nas subskrybcja (pewnie głównie AI) w korpusach naszej ulubionej firmy

    Cytat Zamieszczone przez atsf Zobacz posta
    Chłopie, ockinj się! To nie są teorie spiskowe, lecz konkretne zamiary głoszone oficjalnie, a opuszczenie wyznaczonej strefy z "nieuzasadnionego" powodu ma być karane!
    Gdybym był niekulturalny, zapytałbym "…a kto Ci takich dyrdymałów naopowiadał" ;-)

    Ale że jestem kulturalny, pozwolę sobie zapytać jedynie o źródło informacji o tych "konkretnych zamiarach głoszonych oficjalnie", zwłaszcza dotyczących "karania za opuszczenie…" etc.

    Trochę czytałem o idei "miasta 15-minutowego". Idea polega na tym, żeby umożliwić większości mieszkańców taki 15-minutowy "układ". Czyli coś, co jeszcze nie tak dawno temu było pewną normą: że jak budujesz osiedle mieszkaniowe, to w ramach tego osiedla budujesz także przedszkole, szkołę podstawową (i ewentualnie średnią), przychodnię zdrowia i jakieś centrum handlowo-usługowe.

    Słowa-klucze:

    - UMOŻLIWIĆ (bo jeśli ludzie będą mieli takie możliwości, to wielu chętnie z nich skorzysta),

    oraz:

    - WIĘKSZOŚCI mieszkańców (bo wiadomo, że nigdy nie da się umożliwić tego wszystkim).
    Ostatnio edytowane przez janhalb ; 25-03-2024 o 00:00
    Amator, po prostu amator*

    *Słownik Języka Polskiego PWN: AMATOR: 1. 'osoba, która zajmuje się czymś dla przyjemności' https://500px.com/janhalb

  2. #72
    Pełne uzależnienie Awatar atsf
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Lublin
    Posty
    4 374

    Domyślnie Odp: czy czeka nas subskrybcja (pewnie głównie AI) w korpusach naszej ulubionej firmy

    Cytat Zamieszczone przez janhalb Zobacz posta
    Gdybym był niekulturalny, zapytałbym "…a kto Ci takich dyrdymałów naopowiadał" ;-)

    Ale że jestem kulturalny, pozwolę sobie zapytać jedynie o źródło informacji o tych "konkretnych zamiarach głoszonych oficjalnie", zwłaszcza dotyczących "karania za opuszczenie…" etc.

    Trochę czytałem o idei "miasta 15-minutowego". Idea polega na tym, żeby umożliwić większości mieszkańców taki 15-minutowy "układ". Czyli coś, co jeszcze nie tak dawno temu było pewną normą: że jak budujesz osiedle mieszkaniowe, to w ramach tego osiedla budujesz także przedszkole, szkołę podstawową (i ewentualnie średnią), przychodnię zdrowia i jakieś centrum handlowo-usługowe.

    Słowa-klucze:

    - UMOŻLIWIĆ (bo jeśli ludzie będą mieli takie możliwości, to wielu chętnie z nich skorzysta),

    oraz:

    - WIĘKSZOŚCI mieszkańców (bo wiadomo, że nigdy nie da się umożliwić tego wszystkim).
    A o tym, że w sklepach nie będzie można kupić mięsa, tylko robaki, też pewnie nie słyszałeś?
    EOS 550D, 6D, M2, M5, 80D, 7D II, kit 18-55 IS, EF-S 55-250 IS STM, EF-M 4-5,6/11-22 STM, EF-M 3,5-5,6/18-55 STM, EF-M 2/22 STM, EF 3,5-4,5/28-70, EF 1,8/50 Mk 1 i STM, EF 100-400L II, Tamron 100-400, Olympusy OM-1, OM-2N, OM-4, OM-10, stałki i zoomy Zuiko od 24 do 200 mm.

  3. #73
    Pełne uzależnienie Awatar Eberloth
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    2 022

    Domyślnie Odp: czy czeka nas subskrybcja (pewnie głównie AI) w korpusach naszej ulubionej firmy

    Cytat Zamieszczone przez atsf Zobacz posta
    A o tym, że w sklepach nie będzie można kupić mięsa, tylko robaki, też pewnie nie słyszałeś?
    Prawda. Ale tylko w wędkarskich.
    "Są trzy prawdy: świento prawda, tys prawda i gówno prawda"
    Sprzęt - dekielek z przyległościami.
    Fumare humanum est!

  4. #74
    Początki nałogu Awatar janhalb
    Dołączył
    Dec 2008
    Wiek
    53
    Posty
    303

    Domyślnie Odp: czy czeka nas subskrybcja (pewnie głównie AI) w korpusach naszej ulubionej firmy

    @atsf

    Mam nadzieję, że to sarkazm :-)

    Bo jak nie, to ponownie pozwolę sobie zapytać o źródło.

    Ź R Ó D Ł O. Proszę.
    Amator, po prostu amator*

    *Słownik Języka Polskiego PWN: AMATOR: 1. 'osoba, która zajmuje się czymś dla przyjemności' https://500px.com/janhalb

  5. #75
    Pełne uzależnienie Awatar atsf
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Lublin
    Posty
    4 374

    Domyślnie Odp: czy czeka nas subskrybcja (pewnie głównie AI) w korpusach naszej ulubionej firmy

    Cytat Zamieszczone przez janhalb Zobacz posta
    @atsf

    Mam nadzieję, że to sarkazm :-)

    Bo jak nie, to ponownie pozwolę sobie zapytać o źródło.

    Ź R Ó D Ł O. Proszę.
    Po prostu poczekaj, aż będziesz to miał wszystko pod nosem, i to będzie źródło.
    EOS 550D, 6D, M2, M5, 80D, 7D II, kit 18-55 IS, EF-S 55-250 IS STM, EF-M 4-5,6/11-22 STM, EF-M 3,5-5,6/18-55 STM, EF-M 2/22 STM, EF 3,5-4,5/28-70, EF 1,8/50 Mk 1 i STM, EF 100-400L II, Tamron 100-400, Olympusy OM-1, OM-2N, OM-4, OM-10, stałki i zoomy Zuiko od 24 do 200 mm.

  6. #76
    Pełne uzależnienie Awatar Leon007
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wieś, nie miasto
    Posty
    2 347

    Domyślnie Odp: czy czeka nas subskrybcja (pewnie głównie AI) w korpusach naszej ulubionej firmy

    8 lat temu, w Holandii, jadłem sałatkę z robalami - nawet smaczne było.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2015-11-05#L003.jpg
Wyświetleń:	50
Rozmiar:	261,9 KB
ID:	15869

    A w Pekinie nawet takie mają. Pieczone, leżą po lewej. Te na pierwszym planie jeszcze się ruszały.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2017-03-04#L070Pekin.jpg
Wyświetleń:	48
Rozmiar:	281,2 KB
ID:	15870
    Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba.
    Ja
    Człowiek potyka się o kretowiska, nie o góry.
    Konfucjusz

  7. #77
    Początki nałogu Awatar janhalb
    Dołączył
    Dec 2008
    Wiek
    53
    Posty
    303

    Domyślnie Odp: czy czeka nas subskrybcja (pewnie głównie AI) w korpusach naszej ulubionej firmy

    Aha, mam poczekać. OK. Ale to Ty napisałeś (cytuję):

    "To nie są teorie spiskowe, lecz konkretne zamiary GŁOSZONE OFICJALNIE, a opuszczenie wyznaczonej strefy z "nieuzasadnionego" powodu MA BYĆ karane!" (podkreślenia moje).

    To nie są "przewidywania" ani kasandryczne przepowiednie, tylko stwierdzenie, że coś już się stało (jest "ogłoszone oficjalnie"). Dlatego proszę źródło.
    Amator, po prostu amator*

    *Słownik Języka Polskiego PWN: AMATOR: 1. 'osoba, która zajmuje się czymś dla przyjemności' https://500px.com/janhalb

  8. #78
    Pełne uzależnienie Awatar atsf
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Lublin
    Posty
    4 374

    Domyślnie Odp: czy czeka nas subskrybcja (pewnie głównie AI) w korpusach naszej ulubionej firmy

    Cytat Zamieszczone przez janhalb Zobacz posta
    Aha, mam poczekać. OK. Ale to Ty napisałeś (cytuję):

    "To nie są teorie spiskowe, lecz konkretne zamiary GŁOSZONE OFICJALNIE, a opuszczenie wyznaczonej strefy z "nieuzasadnionego" powodu MA BYĆ karane!" (podkreślenia moje).

    To nie są "przewidywania" ani kasandryczne przepowiednie, tylko stwierdzenie, że coś już się stało (jest "ogłoszone oficjalnie"). Dlatego proszę źródło.
    Chociażby wywiad z kandydatem na burmistrza Londynu: https://rumble.com/v4m9x22-praswka-29.03.2024.html 1:33:58
    EOS 550D, 6D, M2, M5, 80D, 7D II, kit 18-55 IS, EF-S 55-250 IS STM, EF-M 4-5,6/11-22 STM, EF-M 3,5-5,6/18-55 STM, EF-M 2/22 STM, EF 3,5-4,5/28-70, EF 1,8/50 Mk 1 i STM, EF 100-400L II, Tamron 100-400, Olympusy OM-1, OM-2N, OM-4, OM-10, stałki i zoomy Zuiko od 24 do 200 mm.

  9. #79
    Początki nałogu Awatar janhalb
    Dołączył
    Dec 2008
    Wiek
    53
    Posty
    303

    Domyślnie Odp: czy czeka nas subskrybcja (pewnie głównie AI) w korpusach naszej ulubionej firmy

    Wywiad z kandydatem (!) na burmistrza przedstawia co najwyżej jego prywatne poglądy, a nie jest "oficjalnym ogłoszeniem planów". Come on.
    Amator, po prostu amator*

    *Słownik Języka Polskiego PWN: AMATOR: 1. 'osoba, która zajmuje się czymś dla przyjemności' https://500px.com/janhalb

  10. #80

    Domyślnie Odp: czy czeka nas subskrybcja (pewnie głównie AI) w korpusach naszej ulubionej firmy

    Ja się przestałem przejmować.
    Historia mówi, że każda cywilizacja osiągając pewien poziom dobrobytu samozaoruje się lub zostaje zmieciona z powietrzni ziemi przez "barbarzyńców".
    Nas też to czeka (i akurat uważam, że całkiem niedługo).
    Szczególnie, my Europejczycy, bardzo silnie pracujemy nad samozaoraniem, wymyślając przeróżne ideologie które mając służyć całemu Światu tak na prawdę służą wyłącznie pogorszeniu własnej pozycji na nim. Zemści się sromotnie. Choć oczywiście piewców nie brakuje - i to również było cechą wszystkich zaoranych cywilizacji.

    Ja na starość mam już zorganizowane fajne miejsce na przeżycie, bardzo daleko stąd. Jak by miało się wydarzyć za mojego życia, mam bezpiecznik.
    Z daleka będę się patrzyć jak cywilizacja Europy upada albo jest wyrzynana przez inną mniej "postępową". I chcąc nie chcąc, pewnie trochę będę chichotał.

    p,paw
    https://pawel.online | R5 | RF 14-35 f/4 L | RF 24-105 f/4 L | RF 70-200 f/4 L| RF 100-500 f/4.5-7.1 L | RF 50 f/1.8 STM | RF 1.4x | Na blogu: Huta od środka

Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6789 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •