Strona 473 z 484 PierwszyPierwszy ... 373423463471472473474475483 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4 721 do 4 730 z 4832

Wątek: Podejrzane aukcje na Allegro itp.

  1. #4721
    Grzeczny i układny podpis Awatar Merde
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    44
    Posty
    7 756

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez DarekB Zobacz posta
    No kupił za 2700zł, zorientował się co kupił i teraz szuka jelenia.
    I znalazł. Ale jaja, jeszcze na tym zarobił...
    I don't pretend to understand Brannigan's Law. I merely enforce it

  2. #4722
    Bywalec Awatar DarekB
    Dołączył
    Feb 2005
    Miasto
    Działdowo
    Wiek
    56
    Posty
    182

    Domyślnie

    Wyglada na to ze na kolejnej aukcji sprzeda sie za 3300zl ;-) Ta pucha pobije rekord w ilosci wlascicieli.

    Wysłane z mojego Milestone za pomocą Tapatalk

  3. #4723
    Uzależniony
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    809

    Domyślnie

    Ta pucha to kwintesencja handlu sprzętem używanym w Polsce. Czy to autozłom, czy foto, czy inne używki. Wszystko jak nowe, prawie nieużywane, oczywiście bez wad. Syf przykryty pudrem w celu jak najkorzystniejszego wydymania drugiego człowieka...

  4. #4724
    Grzeczny i układny podpis Awatar Merde
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    44
    Posty
    7 756

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nowart Zobacz posta
    Ta pucha to kwintesencja handlu sprzętem używanym w Polsce. Czy to autozłom, czy foto, czy inne używki. Wszystko jak nowe, prawie nieużywane, oczywiście bez wad. Syf przykryty pudrem w celu jak najkorzystniejszego wydymania drugiego człowieka...
    Nowart, tutaj pytałeś w co inwestować. Teraz już wiesz
    I don't pretend to understand Brannigan's Law. I merely enforce it

  5. #4725
    Początki nałogu Awatar sprocket73
    Dołączył
    May 2008
    Miasto
    Jaworzno
    Wiek
    51
    Posty
    489

    Domyślnie

    Aparat kupilem mojej zonie na prezent, ale okazal sie nietrafiony, dlatego wyladowal tutaj!
    Wygląda na to że napisał szczerą prawdę
    Ciekawe czy jak cena dalej będzie szła w górę to Canon wznowi produkcję tego modelu?
    SPROCKET
    80D | C10-22 | C15-85 | C24 stm | C60 macro | C70-300 is II| 3 x CPL Marumi
    Moja wycieczkowa galeria

  6. #4726
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 245

    Domyślnie

    Nie rozumiem Was. Najpierw setki osob narzekaja, ze canon produkuje gnioty typu 60d z gibanym lcd lub 5d mk2 z upakowana mpxi matryca, a potem sie dziwicie ze ludzie wola za ciezka kase kupic kultowy sprzet :-)

  7. #4727
    Uzależniony Awatar Yoshitaka
    Dołączył
    Aug 2006
    Miasto
    Kraków/Jarosław
    Wiek
    45
    Posty
    585

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sprocket73 Zobacz posta
    Wygląda na to że napisał szczerą prawdę
    Ciekawe czy jak cena dalej będzie szła w górę to Canon wznowi produkcję tego modelu?
    Szkoda tylko, że nie miał odwagi wystawić sprzedawcy komentarza po aukcji.
    Canon 50D + dodatki

  8. #4728
    Coś już napisał
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    65

    Domyślnie

    Ciekawe czy będzie finalizacja ten transakcji. Osoba, która nie ma dużego pojęcia o sprzęcie bardzo łatwo może dać się nabrać, a tekst aukcji jest sprytnie napisany, bo nie można zarzucić, że jest tam jakaś nieprawda. Jedynie tytuł i literka D po 60. Dodano spacje, aby nie było zbyt jednoznacznie i drugą literę z przodu. Jak zobaczyłem tą aukcję to zgłosiłem do allegro jako podejrzaną (manipulacja słowami kluczowymi), ale widać pracownicy portalu nie znaleźli powodu aby ją zablokować.

  9. #4729
    Uzależniony Awatar PawelB
    Dołączył
    Nov 2005
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    53
    Posty
    578

    Domyślnie

    Sam się naciął na tytuł aukcji poprzednio, to teraz powtórzył ten numer.
    Fomei PRV-3 w środku EOS 50D, EOS 10D, jakieś szkła i miejsce na nowe zakupy.

    Moje gnioty
    Moje gnioty 2

  10. #4730
    Początki nałogu
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    322

    Domyślnie

    Wśród puszek sporo można znaleźć modeli nazwanych tak, że mogłyby posłużyć do szybkiego dorobienia się korzystając z nieuwagi kupujących.

    Oprócz D60 i D30, znając zachowania części naszego społeczeństwa ( brak czytania ze zrozumieniem lub w ogóle pominięcie opisów ), pewnie udałoby się też nieźle sprzedać Minoltę 7d ( była nawet taka aukcja, ale z kuriozalnie wysoką ceną kup teraz, więc pewnie nikt się nie skusił ) jako "rywala" Canona 7d. Pewnie z odpowiednim "wkrętem" dałoby się jakiś z modeli analogowych wcisnąć jako cyfrowy - np. Canon 50E - że niby literówka ( "E" zamiast "D" ) a że nie cyfrowy....jak to nie cyfrowy? Ma LCD, więc pewnie jest cyfrowy! Z drugiej strony nie sądzę, by często dochodziło do pomyłek na linii 1D-1Ds...

Strona 473 z 484 PierwszyPierwszy ... 373423463471472473474475483 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •