Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 72

Wątek: Powrót syna marnotrawnego (z Sony A7R na Canona)

  1. #31
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 265

    Domyślnie Odp: Powrót syna marnotrawnego (z Sony A7R na Canona)

    Cytat Zamieszczone przez tomfoot Zobacz posta
    @candar no na Twoich zdjęciach, to akurat czasem widać magię. Ale nie ma to związku z rodzajem aparatu.
    Dzięki

    MZ jak pisałem wcześniej
    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    "Magia" to zależy od szkła, światła i wieloplanowości kadru oraz jak wiadomo rozmycia nieostrości zależnego od konstrukcji szkła. Mniejsze formaty w ML niż FF też bywają "magiczne" i nie jest to wyłącznie moje zdanie
    Po prostu zawsze się przewracam jak ktoś wyjeżdża z tym, że "magia" to tylko w pełnej klatce. System i wielkość matrycy ma poślednie znaczenie - liczy się plastyczne oświetlenie i to, co pisałem wyżej.
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  2. #32
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 720

    Domyślnie Odp: Powrót syna marnotrawnego (z Sony A7R na Canona)

    Cytat Zamieszczone przez verasport Zobacz posta
    "Zdecydowanie wolę obrazek z 5d classic od 6d :P"

    Ja zdecydowanie wolę kiedy nie wywalam 30% zdjęć tylko dlatego że AF przestrzelił. Dlatego doleje oliwy i napiszę że idę dumnie po Nikona...
    Nasze gratulacje...
    .... nie żeby od razu "krzyżyk na drogę" ....
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  3. #33
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 720

    Domyślnie Odp: Powrót syna marnotrawnego (z Sony A7R na Canona)

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Po prostu zawsze się przewracam jak ktoś wyjeżdża z tym, że "magia" to tylko w pełnej klatce.
    Bo jak sam dobrze wiesz wszelkie tego typu wynurzenia to zwykłe pierdy . Ważne jest "to coś" obojętnie jak osiągane. Przykładów są miliardy w całej sieci, pełnej nudnych fotek bez wyrazu robionych sprzętem za krocie.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  4. #34
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Powrót syna marnotrawnego (z Sony A7R na Canona)

    Cytat Zamieszczone przez becekpl Zobacz posta
    wyjdę pewnie na pajaca, ale dla mnie każde kolejne body było znakomite, a zaczynałem od 400D
    Mam dokładnie tak samo Jak ja lubiłem to 400d!
    Miłego dnia
    moja www

  5. #35

    Domyślnie Odp: Powrót syna marnotrawnego (z Sony A7R na Canona)

    Ja również jestem synem marnotrawnym.Miałem 60D prześiadłem się na sony a7.A jednak wróciłem do canona.W soniaku kompletnie nie leżały mi kolory,ergonomia o ogólnie obrazek.Pozdrawiam Maciek

  6. #36
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 049

    Domyślnie Odp: Powrót syna marnotrawnego (z Sony A7R na Canona)

    Dziwne, jak patrze w intetrnecie na filmy z porównaniami, to te z Sony wydają się ok.

  7. #37
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 245

    Domyślnie Odp: Powrót syna marnotrawnego (z Sony A7R na Canona)

    Cytat Zamieszczone przez zdebik Zobacz posta
    Dziwne, jak patrze w intetrnecie na filmy z porównaniami, to te z Sony wydają się ok.
    Też tak mam, jak patrzę na filmy to Amerykanie zawsze wygrywają, a ich prezydent nawet sam potrafi zwyciężyć ufoludków latając F16.

  8. #38
    Początki nałogu
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Lubelskie
    Posty
    256

    Domyślnie Odp: Powrót syna marnotrawnego (z Sony A7R na Canona)

    Kilka miesięcy temu też miałem rozkminy żeby przejść na Sony, zrobiłem reorganizację szklarni, sprzedałem to czego prawie nie używałem i porobiłem testy potem były długie przemyślenia po czym kupiłem....


    motor
    Sprzedałem Canony poszedłem do Sony

  9. #39
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jun 2009
    Miasto
    EU
    Posty
    336

    Domyślnie Odp: Powrót syna marnotrawnego (z Sony A7R na Canona)

    Jak działa AF?
    Pozdrowienia,
    Paweł

    Zdjęcia

  10. #40
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 720

    Domyślnie Odp: Powrót syna marnotrawnego (z Sony A7R na Canona)

    Cytat Zamieszczone przez Yaru Zobacz posta
    Kilka miesięcy temu też miałem rozkminy żeby przejść na Sony, zrobiłem reorganizację szklarni, sprzedałem to czego prawie nie używałem i porobiłem testy potem były długie przemyślenia po czym kupiłem....


    motor
    I to jest bardzo słuszne podejście ....
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •